Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 1/6 – Ξεχωρίζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα ο τελικός του Champions League!

09:55

COSMOTE SPORT 5 HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές

Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley

 

10:50

COSMOTE SPORT 8 HD

SS8 Viera do Minho 1

WRC Πορτογαλίας

 

11:30

COSMOTE SPORT 8 HD

SS9 Cabaceiras 1

WRC Πορτογαλίας

 

11:50

COSMOTE SPORT 5 HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές

Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley

 

11:55

Eurosport 2

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

11:55

Eurosport 1

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

12:00

ΕΡΤ Play3

Αγώνες στο Suzanne Lenglen

Roland Garros

 

12:00

ΕΡΤ Play4

Αγώνες στο Simonne Mathieu

Roland Garros

 

12:00

ΕΡΤ Play2

Αγώνες στο Philippe Chatrier

Roland Garros

 

12:00

ΕΡΤ Sports HD

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

12:45

COSMOTE SPORT 8 HD

SS10 Amarante 1

WRC Πορτογαλίας

 

13:30

COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές

Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley

 

14:00

Eurosport 2

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

14:00

Eurosport 1

Γύρος της Ιταλίας

Ποδηλασία

 

14:25

COSMOTE SPORT 5 HD

Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές

MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley

 

15:05

COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές

MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley

 

16:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές

Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley

 

16:00

Eurosport 2

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

17:00

ΕΡΤ2

Προμηθέας – ΑΕΚ

Basket League Playoffs

 

17:00

COSMOTE SPORT 8 HD

SS11 Viera do Minho 2

WRC Πορτογαλίας

 

17:00

COSMOTE SPORT 8 HD

SS11 Viera do Minho 2

WRC Πορτογαλίας

 

17:00

ΕΡΤ Sports HD

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

17:20

COSMOTE SPORT 5 HD

Red Bull MotoGP Rookies Cup

Μουτζέλο, Ιταλία

 

18:00

COSMOTE SPORT 8 HD

SS12 Cabaceiras 2

WRC Πορτογαλίας

 

18:00

Eurosport 2

Τρίτος Γύρος

Roland Garros

 

18:00

COSMOTE SPORT 4 HD

Παναθηναϊκός – Περιστέρι 

Basket League Playoffs

 

18:15

Eurosport 1

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

19:00

COSMOTE SPORT 9 HD

Φενέρμπαχτσε – Τόφας

TBF Basketball Super League

 

19:15

COSMOTE SPORT 8 HD

SS13 Amarante 2

WRC Πορτογαλίας

 

20:00

FOX Sports

Twins – Rays

MLB

 

20:00

Eurosport 2

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

20:00

Eurosport 1

Τρίτος γύρος

Roland Garros

 

22:00

COSMOTE SPORT 1 HD

Τότεναμ – Λίβερπουλ

Τελικός Champions League

 

22:00

ΕΡΤ Sports HD

Τότεναμ – Λίβερπουλ

Τελικός Champions League

 

05:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Antony Joshua – Andy Ruiz Jr.

WBO Heavyweight Championships

error: Protected