Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Φάσεις και γκολ από 33 παιχνίδια της 4ης και 5ης αγωνιστικής στη Γ Εθνική (13/10)

1ος όμιλος

Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου  1-1 (80′ Φαμπρίτσιο / 28′ Γαϊδαρτζής)

Kirkas WebTv

 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγ.Γιαννιτσών  1-0 (32′ Κράτσιος)

sentra kastorias

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας  0-4 (43′-71′ Κωστούλας, 68′ Ξόμπλιος, 74′ Μαγγίζης)

Pella Sports

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός  0-1 (63′ Τσουκάνης πεν)

EDESSAIKOS FC

 

3ος όμιλος

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα  2-2 (45′ Διβανές, 90+ αυτογκόλ / 15′-82′ Ιωάννου)

ΟichaliaNEWS

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς  1-2 (71′ Ζυγογιάννης / 30′ Ιωαννίδης, 45′ Οικονόμου)

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας  1-2 (45’+ Κατσαρής / 24′ Ναρίνογλου, 82′ Μουξιός)

Δίας Δίου-Πιερικός  0-1 (82′ Κυπαρίσσης)

katerinisport

 

4ος όμιλος

ΑΕΠ Κοζάνης-Τηλυκράτης  2-0 (51′ Πάλλας, 56′ Ντινόπουλος)

Ματιές στα σπορ με ΘΑΡΡΟΣ

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου  1-1 (59′ Φλέγγας / 33′ Βασιλειάδης πεν)

Nafpaktianews Web TV

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα  2-0 (35′ Λούβρος, 49′ Αγόρας)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΤΖΕΝΤΑ

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας  1-3 (19′ Τσουμάνης / 44′ Παπακίτσος, 56′ Μπότσαρης, 60′ Σιδηρόπουλος πεν)

artagoal gr

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας  2-2 (53′-74′ Μπίντσης / 14′ Καψάσκης, 22′ Καντεράι πεν)

e-ptolemeos. gr

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας  1-1 (90+ Κιπτίου / 14′ Καραγιάννης)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΤΖΕΝΤΑ

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς  1-0 (23′ Φονταλής)

SporTime24 Spor

 

5ος όμιλος

Ακράτητος-Ηλυσιακός 1-1 (19′ Κοντιζάς / 59′ Μενδρινός πεν)

ΑΕ Κηφισιάς-Άγιοι Ανάργυροι  2-1 (6′ Ρέντζης, 90+ Κολούκας / 45′ Σεχολάρι)

Kifisia FC

Φωστήρας-Καλλιθέα  2-2 (64′ Πανάκης, 90+ Κουλούρης / 37′ Στούπης πεν, 73′ Μαρουκάκης)

Abola Sport

Άνω Μερά-ΑΠΟ Κερατσίνι  0-0

sportcyclades

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού  2-0 (4′ Μπιρμπίλι, 80′ Περιάλης)

sportcyclades

 

6ος όμιλος

Αιολικός-Αχαρναϊκός  0-0

SportLesvos.gr

ΑΟ Νέας Αρτάκης-Παλληνιακός  1-2 (15′ Βεζιρτζόγλου / 35′ Κολοτούρος, 39′ Τρυφιάτης)

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου  1-2 (51′ Τρέσα / 9′ Ευθυμίου, 67′ Πατσίλης)

Arcadia Sports

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας  0-1 (33′ Μπουντάκης)

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων  2-0 (45+ Γιόνδης, 85′ Βουργουτζής)

news12 videos

 

7ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος  1-1 (90+ Γούρμος / 43′ αυτογκόλ)

the match

ΑΟ Τσιλιβή-Πανηλειακός  1-1 (77′ Μαρούδας / 50′ Μπαβέλης)

ionian channel

ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός  2-1 (11′ αυτογκόλ, 90+ Βιγιαφάνε / 90+ Ινομάρου πεν)

BEST TV

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών  0-1 (90+ Σπανός πεν)

Argonafplia.gr by VD Media Group

 

8ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-0 (90′ Μπρίτο)

Episkopi FC

ΑΟ Πόρου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-3 (45′ Μεταξάκης πεν / 13′ Βεστάκης, 29′ Κόλα, 66′ αυτογκόλ)

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός  3-2 (1′-11′ Καρλίτο, 90+ Δρακάκης / 13′ Δελήμπασης πεν, 86′ Αντεμάι)

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ PHOTO – VIDEO

Γιούχτας-Ατσαλένιος  2-2 (35′ Ραπτάκης, 74′ Πλουσής / 15′ Τζουβανάκης, 58′ Κόλλιας)

error: Protected