Κατηγορίες
Παιδικό Ημαθίας

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος U14 της ΕΠΣ Ημαθίας για τη σεζόν 2019/2020

Ανακοινώθηκε σήμερα (16/10) το πλήρες πρόγραμμα του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας, που ξεκινά την ερχόμενη Κυριακή 20/10 και ώρα 11.00

Αναλυτικά :

1ος όμιλος 

1η / 8η

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2
Νίκη Αγκαθιάς – Κένταυρος Μελίκης

2η / 9η

Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Κένταυρος Μελίκης – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2

3η / 10η

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Αστέρας Αλεξάνδρειας
Νίκη Αγκαθιάς – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας
Κένταυρος Μελίκης – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2 – Άρης Παλαιοχωρίου

4η / 11η

Νίκη Αγκαθιάς – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Κένταυρος Μελίκης
Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου

5η / 12η

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Κένταυρος Μελίκης
Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2 – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας

6η / 13η

Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2 – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Κένταυρος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας

7η / 14η

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας 2
Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Κένταυρος Μελίκης
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Νίκη Αγκαθιάς

 

2ος όμιλος 

1η / 10η

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΝΠΣ Βέροια 1
Ολυμπιακός Νάουσας – Ακαδημία Βέροιας
ΑΕΠ Βέροιας – Μακροχώρι
ΝΠΣ Βέροια 2 – Αετός Λαζοχωρίου
Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

2η / 11η

ΝΠΣ Βέροια 1 – Ολυμπιακός Νάουσας
Άτλας Ζερβοχωρίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Μακροχώρι – Αετός Λαζοχωρίου
Ακαδημία Βέροιας – ΝΠΣ Βέροια 2
Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

3η / 12η

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας
ΑΕΠ Βέροιας – Άτλας Ζερβοχωρίου
ΝΠΣ Βέροια 2 – ΝΠΣ Βέροια 1
Μακροχώρι – Ακαδημία Βέροιας
Ρεπό : Αετός Λαζοχωρίου

4η / 13η

ΝΠΣ Βέροια 1 – Μακροχώρι
Άτλας Ζερβοχωρίου – Αετός Λαζοχωρίου
Ολυμπιακός Νάουσας – ΝΠΣ Βέροια 2
ΑΕΠ Βέροιας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

5η / 14η

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΝΠΣ Βέροια 2
Αετός Λαζοχωρίου – ΑΕΠ Βέροιας
Μακροχώρι – Ολυμπιακός Νάουσας
Ακαδημία Βέροιας – Άτλας Ζερβοχωρίου
Ρεπό : ΝΠΣ Βέροια 1

6η / 15η

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΝΠΣ Βέροια 1
ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας
ΝΠΣ Βέροια 2 – Μακροχώρι
Αετός Λαζοχωρίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

7η / 16η

ΝΠΣ Βέροια 1 – ΑΕΠ Βέροιας
Ολυμπιακός Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου
Μακροχώρι – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ακαδημία Βέροιας – Αετός Λαζοχωρίου
Ρεπό : ΝΠΣ Βέροια 2

8η / 17η

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ακαδημία Βέροιας
ΑΕΠ Βέροιας – Ολυμπιακός Νάουσας
ΝΠΣ Βέροια 2 – Άτλας Ζερβοχωρίου
Αετός Λαζοχωρίου – ΝΠΣ Βέροια 1
Ρεπό : Μακροχώρι

9η / 18η

Άτλας Ζερβοχωρίου – Μακροχώρι
Ολυμπιακός Νάουσας – Αετός Λαζοχωρίου
ΝΠΣ Βέροια 2 – ΑΕΠ Βέροιας
Ακαδημία Βέροιας – ΝΠΣ Βέροια 1
Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου

error: Protected