Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα έξι ματς της Γ Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας (1/12)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Νησαϊκός Αλεξάνδρειας  0-3 (Φιλιππίδης, Φλώρος, Τριανταφυλλίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μπακάλης, με βοηθούς τους κ.κ. Χαραλαμπίδη και Γκόγκο

Συνθέσεις

Αχιλλέας Νεοκάστρου : Ντόγκας, Τριανταφύλλου, Γκριζαλιώτης, Πιτσάβας, Μηλιώτης, Βενιόπουλος Σ., Βενιόπουλος Β., Νατσιούρας, Ράπτης, Φλώρος, Φεζουλάς, Μπαρτζώκας

Νησαϊκός Αλεξάνδρειας : Καψάλης, Μάρκος, Κατράνας, Δελιόπουλος, Μπράβος, Κίτσας Θ., Φιλιππίδης, Μάρκου, Φλώρος, Μπρίνιας, Τζέπης


ΑΕ Αλεξάνδρειας – Δόξα Βρυσακίου  2-0 (Καραμήτσος, Γερόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Παρασίου, με βοηθούς τους κ.κ. Αργυρίου και Τσιουγγαρή

Συνθέσεις

ΑΕ Αλεξάνδρειας : Παπακωνσταντίνου, Τσολακίδης Γ. (88′ Μπουρογιάννης), Μουταφίδης (60′ Ευαγγέλου), Τσορακλίδης, Δουδούκης, Παπαδόπουλος Α., Γερόπουλος, Κίτσας (72′ Μιχαλακάκης), Λίτσι, Πιπιλιάρης, Καραμήτσος

Δόξα Βρυσακίου : Κίτσας Χ., Κίτσας Ε., Μπουκλάς Α., Μαραγκός Κ., Κίτσας Ο., Μαραγκός Α., Τζέπης Ι. (88′ Πέτρου), Κίτσας Ν. (60′ Κίτσας Χ.), Ζωγράφος Ρ. (25′ Στεργιόπουλος Κ. / 70′ Βασιλείου), Ζωγράφος, Κίτσας Σ.


ΑΕ Καβασίλων – ΑΟ Συκιάς  1-0 (Θεοδωρόπουλος Α.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ρηγόπουλος, με βοηθούς τους κ.κ. Γιαγκιτζόγλου και Μπέκα

Συνθέσεις

ΑΕ Καβασίλων : Μαυρόπουλος, Πάτρας Γ. (74′ Καπουσίδης), Θεοδωρόπουλος Α., Πατρίκας, Τσίπης Κ., Κουτσιάδης, Λούγγος (46′ Λέρα), Πιστικός, Τσίπης Χ., Πάτρας Κ., Χασάν (63′ Θεοδωρόπουλος Ν.)

ΑΟ Συκιάς : Τσαπράνης Β., Μπράκα, Αργυρόπουλος, Κουρτέσης Α., Κουρτέσης Χ., Βήτος Αν., Κακαγιάννης Κ., Σιακαβάρας, Βήτος Χ., Μελιόπουλος Δ., Καλέμι

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καβασίλων 4 3 1 0 8 1 7 10
2 ΑΕ Αλεξάνδρειας 4 3 0 1 14 5 9 9
3 ΑΟ Συκιάς 4 1 2 1 3 3 0 5
4 Δόξα Βρυσακίου 4 1 2 1 2 3 -1 5
5 Νησαϊκός Αστέρας 4 1 0 3 4 10 -6 3
6 Αχιλλέας Νεοκάστρου 4 0 1 3 2 14 -12 1

2ος όμιλος

Ερμής Τριλόφου – Απόλλων Λυκογιάννης  2-4 (Παπαδόπουλος Ε., Μίχος / Καφετζής 2, Λέκα Αγγ., Λευκόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ασβεστάρας, με βοηθούς τους κ.κ. Χρυσάνη και Πέτρου

Συνθέσεις

Ερμής Τριλόφου : Γιούλας, Μίχος, Κουϊρουκίδης, Τσιτινίδης (62′ Κουπίδης), Γκουντάρας, Παπαδόπουλος, Γκάνιος, Παπαδόπουλος Ε., Μπογιαννίδης, Φύκατας, Γιαννούλας

Απόλλων Λυκογιάννης : Σακαλής Α., Καφετζής, Σακαλής Μ. (72′ Γκουρκούτας), Καλαϊτζίδης Κ., Λέκα Αλ., Λέκα Αγγ., Αδαμόπουλος, Λέκαμπι (29′ Κουϊρουκίδης), Καλαϊτζίδης Δ., Παντσερίδης, Λευκόπουλος


Θύελλα Στενημάχου – Δόξα Ασωμάτων  0-2 (Χρυσόπουλος Δ., Γαλάνης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μαργαρίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Ντόβα και Κωστογλίδη

Συνθέσεις

Θύελλα Στενημάχου : Ζυγώνης, Σακαλής, Κωστογλίδης (80′ Αγγελίδης), Γκουντάρας, Τσιαούσκογλου, Γαλατσίδας Γ., Γαλατσίδας Η., Σταματής Π., Σιάπκας, Ρώσιος, Πετεινάρης (46′ Πανάγος)

Δόξα Ασωμάτων : Ανδρεάδης, Ρηγόπουλος Β., Χειμωνόπουλος, Χρυσόπουλος Δ., Αϊβάζης (80′ Καβζανίδης), Χατζής Κ., Τσιώμος, Καφετζής, Γαλάνης, Μιχαλόπουλος, Κρομμύδας


Ακαδημία Μακροχωρίου – Παλασίδειος Ακαδημία  3-0 (?)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Νησελίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Παπαντώνη και Χριστοδούλου Α.

Συνθέσεις

Ακαδημία Μακροχωρίου : Παυλίδης, Σιδηρόπουλος (75′ Τσακάλης), Κωνσταντινίδης, Ντρετσάι, Κυρατλίδης, Ψάλτης Ρ., Μήτσκας, Συμεωνίδης, Γιαννόπουλος (75′ Τσικανόπουλος), Σαχίνι (55′ Ηλιάδης), Ιορδανίδης (55′ Τσακαλίδης)

Παλασίδειος Ακαδημία : Χαραλαμπίδης, Τσίλης, Φανάρας, Παπανάνος, Ρώσσιος, Δροσούνης, Μυλωνάς (46′ Φίτου), Κουρκούτας (46′ Γερμανόπουλος), Φετλής (46′ Γκεντικίδης), Τσιγαρίδας, Ζιάνης

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απόλλων Λυκογιάννης 4 4 0 0 14 4 10 12
2 Παλασίδειος Ακαδημία 4 3 0 1 8 5 3 9
3 Ερμής Τριλόφου 4 2 0 2 14 6 8 6
4 Δόξα Ασωμάτων 4 2 0 2 9 6 3 6
5 Ακαδημία Μακροχωρίου 4 1 0 3 3 17 -14 3
6 Θύελλα Στενημάχου 4 0 0 4 0 10 -10 0