Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 15/12 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (15/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:00
Cosmote Sport 7
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα
VTB United League

12:00
Eurosport 1
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού
Μαλαισία

12:00
Cosmote Sport 6
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Απλού Ανδρών

13:00
Cosmote Sport 2
Χετάφε – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Ποδόσφαιρο

13:30
Novasports 2
Βερόνα – Τορίνο
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

13:45
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, η Football League και η Γ Εθνική

14:00
Eurosport 1
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού
Μαλαισία

14:30
Cosmote Sport 8
Σαντχάουζεν – Αμβούργο
Μπουντεσλίγκα 2

14:30
Cosmote Sport 6
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Διπλού Ανδρών

14:45
ΕΡΤ Sports
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης
Super League 2

14:45
Eurosport 2
Τελικός – Γλασκώβη, Σκωτία
Σνούκερ: Home Nations Series

15:00
Cosmote Sport 5
Θέλτα – Μαγιόρκα
Ισπανικό Ποδόσφαιρο

15:00
ΕΡΤ3
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΟ Τρίγλιας
Football League

15:00
Novasports 1
ΑΕΛ – Ατρόμητος
Super League 1

15:30
Novasports 4
Φέγενορντ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό ποδόσφαιρο

16:00
Cosmote Sport 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον
Πρέμιερ Λιγκ

16:00
Novasports 5
Μίλαν – Σασουόλο
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 3
Γιουβέντους – Ουντινέζε
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 2
Μπολόνια – Αταλάντα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:30
Cosmote Sport 3
Βόλφμπουργκ – Γκλάντμπαχ
Μπουντεσλίγκα

16:45
ΕΡΤ Sports
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Α1 Ανδρών Βόλεϊ

17:00
Cosmote Sport 2
Εσπανιόλ – Μπέτις
Ισπανικό Ποδόσφαιρο

17:00
Cosmote Sport
Μπέργκισερ – Μαγδεβούργο
Μπουντεσλίγκα Χάντμπολ

17:15
Novasports 2
ΝΠΣ Βόλος – Πανιώνιος
Super League 1

17:45
Novasports 4
Άλκμααρ – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:30
Cosmote Sport 1
Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ

19:00
Cosmote Sport 3
Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα

19:00
ΕΡΤ2
Περιστέρι – Παναθηναϊκός
Basket League

19:00
Novasports 3
Ρόμα – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:30
Cosmote Sport 7
Μπαρτσελόνα – Μάλαγα
Liga Endesa

19:30
Cosmote Sport 2
Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Ποδόσφαιρο

19:30
ΕΡΤ Sports
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Super League 1

19:30
Novasports 1
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League 1

20:45
Eurosport 1
Τελικός – Γλασκώβη, Σκωτία
Σνούκερ: Home Nations Series

21:45
Novasports 2
Φιορεντίνα – Ίντερ
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

22:00
Cosmote Sport 2
Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Ποδόσφαιρο

22:00
Novasports 3
Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

22:30
Cosmote Sport 4
Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Ορλάντο Μάτζικ
ΝΒΑ