Κατηγορίες
B ΕΠΣ Ημαθίας

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου στη Β Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας 2020/2021

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣ Ημαθίας η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας, για τη σεζόν 2020/2021.

Οι 22 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια, ενώ η έναρξη έχει οριστεί την Κυριακή 11/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου, που περιλαμβάνει 11 ομάδες :

1η / 12η αγωνιστική
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
ΑΕ Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου
Δόξα Κυψέλης – Απόλλων Λυκογιάννης
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Δόξα Βρυσακίου
ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΕ Καβασίλων
Ρεπό : Ολυμπιακός Λουτρού

2η / 13η αγωνιστική
Ολυμπιακός Λουτρού – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ Τρικάλων
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Απόλλων Λυκογιάννης – ΠΑΟ Παλατίτσια
ΑΕ Καβασίλων – Δόξα Βρυσακίου
Ρεπό : Δόξα Κυψέλης

3η / 14η αγωνιστική
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕ Τρικάλων
Δόξα Κυψέλης – Ολυμπιακός Λουτρού
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
ΑΕ Καβασίλων – Άρης Παλαιοχωρίου
Δόξα Βρυσακίου – Απόλλων Λυκογιάννης
Ρεπό : ΠΑΟ Παλατίτσια

4η / 15η αγωνιστική
Δόξα Κυψέλης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕ Τρικάλων – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Ολυμπιακός Λουτρού – ΠΑΟ Παλατίτσια
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ Καβασίλων
Απόλλων Λυκογιάννης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό : Δόξα Βρυσακίου

5η / 16η αγωνιστική
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕ Αλεξάνδρειας
ΠΑΟ Παλατίτσια – Δόξα Κυψέλης
ΑΕ Καβασίλων – ΑΕ Τρικάλων
Δόξα Βρυσακίου – Ολυμπιακός Λουτρού
Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου

6η / 17η αγωνιστική
ΠΑΟ Παλατίτσια – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καβασίλων
Δόξα Κυψέλης – Δόξα Βρυσακίου
ΑΕ Τρικάλων – Απόλλων Λυκογιάννης
Ολυμπιακός Λουτρού – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό : ΑΕΚ Καμποχωρίου

7η / 18η αγωνιστική
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕ Καβασίλων
Δόξα Βρυσακίου – ΠΑΟ Παλατίτσια
Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Άρης Παλαιοχωρίου – Δόξα Κυψέλης
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ολυμπιακός Λουτρού
Ρεπό : ΑΕ Τρικάλων

8η / 19η αγωνιστική
Δόξα Βρυσακίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΑΕ Καβασίλων – Απόλλων Λυκογιάννης
ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιοχωρίου
Δόξα Κυψέλης – ΑΕΚ Καμποχωρίου
ΑΕ Τρικάλων – Ολυμπιακος Λουτρού
Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας

9η / 20η αγωνιστική
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Απόλλων Λυκογιάννης
Άρης Παλαιοχωρίου – Δόξα Βρυσακίου
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ Παλατίτσια
Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΕ Αλεξάνδρειας
ΑΕ Τρικάλων – Δόξα Κυψέλης
Ρεπό : ΑΕ Καβασίλων

10η / 21η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Δόξα Βρυσακίου – ΑΕΚ Καμποχωρίου
ΑΕ Καβασίλων – Ολυμπιακός Λουτρού
ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΕ Τρικάλων
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Δόξα Κυψέλης
Ρεπό : Απόλλων Λυκογιάννης

11η / 22η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Λουτρού – Απόλλων Λυκογιάννης
ΑΕ Τρικάλων – Δόξα Βρυσακίου
Δόξα Κυψέλης – ΑΕ Καβασίλων
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Παλατίτσια
Ρεπό : Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας