Κατηγορίες
B ΕΠΣ Ημαθίας

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου στη Β Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας 2020/2021

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣ Ημαθίας η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας, για τη σεζόν 2020/2021.

Οι 22 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια, ενώ η έναρξη έχει οριστεί την Κυριακή 11/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου, που περιλαμβάνει 11 ομάδες :

1η / 12η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΣ Πατρίδας – Ερμής Τριλόφου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Κεραυνός Επισκοπής
Εθνικός Ράχης – Δόξα Ασωμάτων
Ρεπό : Λευκάδια

2η / 13η αγωνιστική
Λευκάδια – Ολυμπιακός Νάουσας
ΑΕΠ Βέροιας – Άτλας Ζερβοχωρίου
Αχιλλέας Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ερμής Τριλόφου – Εθνικός Ράχης
Δόξα Ασωμάτων – Κεραυνός Επισκοπής
Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

3η / 14η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου
ΑΣ Πατρίδας – Λευκάδια
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕΠ Βέροιας
Δόξα Ασωμάτων – Αχιλλέας Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – Ερμής Τριλόφου
Ρεπό : Εθνικός Ράχης

4η / 15η αγωνιστική
ΑΣ Πατρίδας – Ολυμπιακός Νάουσας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Λευκάδια – Εθνικός Ράχης
ΑΕΠ Βέροιας – Δόξα Ασωμάτων
Ερμής Τριλόφου – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

5η / 16η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Εθνικός Ράχης – ΑΣ Πατρίδας
Δόξα Ασωμάτων – Άτλας Ζερβοχωρίου
Κεραυνός Επισκοπής – Λευκάδια
Ερμής Τριλόφου – ΑΕΠ Βέροιας
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

6η / 17η αγωνιστική
Εθνικός Ράχης – Ολυμπιακός Νάουσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Ασωμάτων
ΑΣ Πατρίδας – Κεραυνός Επισκοπής
Άτλας Ζερβοχωρίου – Ερμής Τριλόφου
Λευκάδια – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

7η / 18η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας – Δόξα Ασωμάτων
Κεραυνός Επισκοπής – Εθνικός Ράχης
Ερμής Τριλόφου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας
ΑΕΠ Βέροιας – Λευκάδια
Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

8η / 19η αγωνιστική
Κεραυνός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας
Δόξα Ασωμάτων – Ερμής Τριλόφου
Εθνικός Ράχης – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Λευκάδια
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

9η / 20η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας – Ερμής Τριλόφου
Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής
ΑΕΠ Βέροιας – Εθνικός Ράχης
Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΣ Πατρίδας
Ρεπό : Δόξα Ασωμάτων

10η / 21η αγωνιστική
Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕΠ Βέροιας
Δόξα Ασωμάτων – Λευκάδια
Εθνικός Ράχης – Άτλας Ζερβοχωρίου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΣ Πατρίδας
Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

11η / 22η αγωνιστική
ΑΕΠ Βέροιας – Αχιλλέας Νάουσας
Λευκάδια – Ερμής Τριλόφου
Άτλας Ζερβοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής
ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Ασωμάτων
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Εθνικός Ράχης
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας