Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το πρόγραμμα του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής με την προσθήκη του Πλατανιά

Ολοκληρώνεται το…παζλ της Γ Εθνικής, μετά την απόφαση της ΕΠΟ να δεχτεί στις τάξεις της Γ Εθνικής τους Κέρκυρα, Πανιώνιο και Πλατανιά.

Όπως έγινε γνωστό πριν λίγο, η Επιτροπή Πρωταθλήματος αποφάσισε να δώσει τη θέση του ρεπό στην ομάδα των Χανίων και έτσι βγήκε το πρόγραμμα του 10ου ομίλου (έναρξη την Κυριακή 18/11) που περιλαμβάνει αποκλειστικά ομάδες της Κρήτης.

Σύντομα θα γίνουν γνωστά τα προγράμματα του 5ου και του 6ου ομίλου, όπου θα συμμετέχουν Κέρκυρα και Πανιώνιος, όπως επίσης και το αν θα αντικατασταθεί ο ΑΣ Σαντορίνης στον 6ο, μετά και την απόφαση της Εκτελεστικής Επιτροπής να ανέβει στη Football League.

Το πρόγραμμα του 10ου ομίλου :

1η / 16η αγωνιστική
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Πλατανιάς

2η /17η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος – ΑΟ Δαμάστας
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός
Πλατανιάς – Αλμυρός Γαζίου

3η / 18η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου
Ατσαλένιος – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς

4η / 19η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου
Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος
Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος
Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας

5η / 20η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου
Ηρόδοτος – Πλατανιάς

6η / 21η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος
Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πλατανιάς – Άρης Ρεθύμνου

7η / 22η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου
Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου
Πλατανιάς – Άρης Σούδας

8η / 23η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας
ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Άρης Σούδας
Αστέρας Ρεθύμνου – Πλατανιάς

9η / 24η αγωνιστική
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας
Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας
Πλατανιάς – ΑΟ Αγίου Νικολάου

10η / 25η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Γιούχτας
Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος
ΑΟ Δαμάστας – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πλατανιάς

11η / 26η αγωνιστική
Γιούχτας – Ατσαλένιος
Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός Γαζίου
Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου

12η / 27η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου
Ρεθυμνιακός – Πλατανιάς

13η / 28η αγωνιστική
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας – Άρης Ρεθύμνου
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης
Πλατανιάς – Ατσαλένιος

14η / 29η αγωνιστική
|Άρης Σούδας – Γιούχτας
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς

15η / 30η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας
Γιούχτας – Πλατανιάς