Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (11/10)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Η σελίδα ανανεώνεται…

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου  2-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός  1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου  0-3
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  0-1
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου  1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών  0-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού  1-1
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Διδυμοτείχου 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Απόλλων Παραλιμνίου 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Ελπίδα Σαπών 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Ένωση Αλεξ/πολης 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Ορφέας Ξάνθης 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Αετός Οφρυνίου 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ΑΕ Ευόσμου 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ΑΕ Αμπελοκήπων 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Εθνικός Σοχού 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Νέστος Χρυσούπολης 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Πανδραμαϊκός 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Ηρακλής Αμπελοκήπων 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Άρης Αβάτου 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 1 0 0 1 0 3 -3 0

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης  2-0
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας  2-0
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών  0-0
Εθνικός Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εδεσσαϊκός 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Εθνικός Γιαννιτσών 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Αγροτικός Αστέρας 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Ποσειδών Μηχανιώνας 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ΠΑΟ Κουφαλίων 1 0 1 0 59 10 49 1
6 Αναγέννηση Γιαννιτσών 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Νίκη Αγκαθιάς 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Μακεδονικός 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Θύελλα Σαρακηνών 1 0 1 0 0 0 0 1
11 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Αναγέννηση Πλαγιάς 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Θερμαϊκός 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Αετός Βαρβάρας 1 0 0 1 0 2 -2 0

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας  1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης  2-0
Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  0-3
Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας  0-0
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων  0-1
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας  0-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου  2-1
Ρεπό : Δίας Δίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 1 0 0 2 1 1 3
4 ΑΕ Καρίτσας 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ΑΟ Σελλάνων 1 1 0 0 1 0 1 3
6 ΠΟ Ελασσόνας 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Ατρόμητος Παλαμά 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Ηρακλής Λάρισας 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Αετός Μακρυχωρίου 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Δίας Δίου 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ερμής Αμυνταίου 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 ΑΣ Μετέωρα 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ΠΟ Φήκης 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0

4ος όμιλος

Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης  1-0
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-0
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου  1-3
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου  0-1
ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-1
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 1 0 0 3 1 2 3
2 ΑΟ Υπάτου 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Φωκικός 1 1 0 0 1 0 1 3
4 Οπούντιος Μαρτίνου 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 1 1 0 0 1 0 1 3
6 ΑΠΟ Αταλάντη 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Θησέας Αγριάς 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 ΓΣ Αλμυρού 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Ηρακλής Ψαχνών 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 ΑΟ Νέας Αρτάκης 1 0 0 1 0 2 -2 0

7ος όμιλος

Πανναυπλιακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  3-1
Άρης Σκάλας – ΑΕ Κηφισιάς  0-3
Άγιος Ιερόθεος – Κορωνίδα Κοιλάδας  1-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς  1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανγυθεατικός  0-3
ΠΑΟ Ρουφ – Παναρκαδικός  2-0
Ρεπό: Μολαϊκός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Πανγυθεατικός 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Πανναυπλιακός 1 1 0 0 3 1 2 3
4 ΠΑΟ Ρουφ 1 1 0 0 2 0 2 3
5 ‘Αγιος Ιερόθεος 1 1 0 0 1 0 1 3
6 ΑΕ Ερμιονίδας 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Μολαΐκός 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Κορωνίδα Κοιλάδας 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 Ερμής Μελιγούς 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Παναρκαδικός 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Άρης Σκάλας 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1 0 0 1 0 3 -3 0

8ος όμιλος

Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος  2-1
ΑΟ Πυλίου – Μικρασιατική Χίου  2-0 
Πανελευσινιακός – Αιολικός  0-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Καραβάς  0-0
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αστέρας Βάρης  3-6
Αετός Λουτρών – ΑΠΟ Κερατσίνι  (12/10)

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βάρης 1 1 0 0 6 3 3 3
2 ΑΟ Πυλίου 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Αίας Σαλαμίνας 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Αιολικός 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Θύελλα Ραφήνας 1 0 1 0 0 0 0 1
6 ΑΟ Καραβά 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Αετός Λουτρών 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ακράτητος 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Πανελευσινιακός 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Μικρασιατική Χίου 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 1 0 0 1 3 6 -3 0

9ος όμιλος

Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου  2-1
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-2
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας  0-0
Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή  2-0
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή  3-1
Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος Μεσσήνης  2-1
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παλληξουριακός 1 1 0 0 3 1 2 3
2 Αίας Γαστούνης 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Παναιγιάλειος 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Εθνικός Σκουλικάδου 1 1 0 0 2 1 1 3
5 Ζάκυνθος 1 0 1 0 2 2 0 1
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Θύελλα Πατρών 1 0 1 0 0 0 0 1
8 ΠΑΟ Βάρδας 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Ναυπακτιακός 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ΑΟ Διαβολιτσίου 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 Πάμισος Μεσσήνης 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 ΑΟ Τσιλιβή 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Αχαϊκή 1 0 0 1 0 2 -2 0