Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (25/10)

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου  1-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-0

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-0

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης  1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού  2-1

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 4 3 1 0 9 3 6 10
2 Αετός Οφρυνίου 4 3 1 0 7 3 4 10
3 Πανδραμαϊκός 4 3 0 1 6 2 4 9
4 Ένωση Αλεξ/πολης 4 3 0 1 4 2 2 9
5 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 4 3 0 1 5 6 -1 9
6 Ηρακλής Αμπελοκήπων 4 2 0 2 8 2 6 6
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Ελπίδα Σαπών 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ΑΕ Ευόσμου 3 1 1 1 3 5 -2 4
10 ΑΕ Διδυμοτείχου 4 1 0 3 5 5 0 3
11 Νέστος Χρυσούπολης 3 1 0 2 3 3 0 3
12 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 2 2 0 3
13 Εθνικός Σοχού 4 0 3 1 4 5 -1 3
14 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 3 5 -2 3
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3 0 0 3 2 8 -6 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 4 0 0 4 0 8 -8 0

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας  0-3

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός  0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών  1-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας  2-1

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 4 4 0 0 7 2 5 12
2 Νίκη Αγκαθιάς 3 2 1 0 5 1 4 7
3 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
4 Θερμαϊκός 4 2 1 1 7 5 2 7
5 Εδεσσαϊκός 4 2 1 1 4 4 0 7
6 Αγροτικός Αστέρας 2 2 0 0 5 0 5 6
7 Μακεδονικός 4 1 2 1 6 4 2 5
8 ΠΑΟ Κουφαλίων 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Εθνικός Γιαννιτσών 4 1 0 3 3 6 -3 3
12 Αναγέννηση Πλαγιάς 4 1 0 3 3 6 -3 3
13 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Αετός Βαρβάρας 4 0 0 4 3 8 -5 0
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3 0 0 3 0 8 -8 0

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου  1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα  1-0

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας  2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων  3-0

Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
2 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 2 2 0 6 3 3 8
3 Αετός Μακρυχωρίου 4 2 1 1 7 2 5 7
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 4 2 1 1 7 4 3 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ηρακλής Λάρισας 3 1 2 0 4 1 3 5
7 Ατρόμητος Παλαμά 3 1 2 0 3 2 1 5
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 Δίας Δίου 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Ερμής Αμυνταίου 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 ΠΟ Ελασσόνας 3 0 2 1 3 7 -4 2
13 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ΑΣ Μετέωρα 3 0 0 3 0 3 -3 0
15 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου  1-1

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη  2-1

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-3

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου  0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 3 3 0 0 8 1 7 9
2 Φωκικός 3 2 1 0 3 1 2 7
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 3 2 0 1 4 3 1 6
4 ΑΟ Υπάτου 3 1 2 0 3 1 2 5
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 3 1 1 1 4 5 -1 4
6 Ηρακλής Ψαχνών 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2 1 4 -3 3
8 Θησέας Αγριάς 3 0 2 1 3 4 -1 2
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 0 2 1 2 3 -1 2
10 ΑΠΟ Αταλάντη 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 ΓΣ Αλμυρού 2 0 0 2 0 3 -3 0

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς  3-1

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  1-2

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου  0-3

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου  4-1

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού  2-1

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  0-4

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναγρινιακός 2 2 0 0 8 2 6 6
2 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Αχέρων Καναλακίου 2 2 0 0 5 1 4 6
4 Θύελλα Μοναστηρακίου 2 1 0 1 5 3 2 3
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 2 1 0 1 4 2 2 3
6 ΠΑΣ Πρέβεζα 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Αναγέννηση Άρτας 2 1 0 1 3 3 0 3
8 ΑΕ Λευκίμμης 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Αμβρακικός Λουτρού 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Τηλυκράτης 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Θύελλα Κατσικάς 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 ΑΕ Μεσολογγίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
14 Κέρκυρα 2 0 0 2 1 9 -8 0

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Προοδευτική – Πανιώνιος  1-2

Πανναξιακός – Χαραυγιακός  0-2

ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό  0-0

Φωστήρας – Εθνικός  1-2

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου  4-1

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 2 2 0 0 6 2 4 6
2 ΓΣ Ηλιούπολης 2 2 0 0 5 1 4 6
3 Χαραυγιακός 2 2 0 0 4 1 3 6
4 Αήττητος Σπάτων 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 2 0 3
6 ΓΣ Μαρκό 2 0 2 0 0 0 0 2
7 ΑΕ Μυκόνου 2 0 1 1 1 2 -1 1
8 ΑΕ Μοσχάτου 2 0 1 1 1 4 -3 1
9 Προοδευτική 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Φωστήρας 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 Πανναξιακός 2 0 0 2 1 6 -5 0

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ναύπλιο 2017 – Άρης Σκάλας  0-1

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός  3-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-0

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς  0-1

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας  1-0

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς  0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 3 3 0 0 6 0 6 9
2 Άγιος Ιερόθεος 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Πανγυθεατικός 3 2 0 1 4 1 3 6
4 Ερμής Μελιγούς 3 2 0 1 3 2 1 6
5 Άρης Σκάλας 3 2 0 1 2 3 -1 6
6 Πανναυπλιακός 3 1 1 1 4 3 1 4
7 ΑΕ Ερμιονίδας 3 1 1 1 1 2 -1 4
8 ΠΑΟ Ρουφ 3 1 0 2 3 3 0 3
9 Παναρκαδικός 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 3 0 1 2 1 3 -2 1
11 Μολαΐκός 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 3 0 1 2 1 4 -3 1

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός  1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος  2-2

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου  2-2

Αστέρας Βάρης – Αιολικός  1-0

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1 

ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βάρης 3 3 0 0 10 3 7 9
2 Αίας Σαλαμίνας 3 3 0 0 5 2 3 9
3 Αετός Λουτρών 3 1 2 0 4 3 1 5
4 ΑΟ Πυλίου 3 1 1 1 4 3 1 4
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Αιολικός 3 1 1 1 3 3 0 4
7 ΑΟ Καραβά 3 1 1 1 2 3 -1 4
8 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
9 Θύελλα Ραφήνας 3 0 3 0 4 4 0 3
10 Μικρασιατική Χίου 3 0 1 2 3 6 -3 1
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 3 0 1 2 6 11 -5 1
12 Ακράτητος 3 0 1 2 3 9 -6 1

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος  1-1

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας  2-5

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒΟΛΗ

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας  1-1

ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή  0-0

Ρεπό: Παλληξουριακός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 3 1 2 0 5 3 2 5
2 Παναιγιάλειος 3 1 2 0 4 3 1 5
3 ΠΑΟ Βάρδας 3 1 2 0 2 1 1 5
4 Ναυπακτιακός 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Πάμισος Μεσσήνης 3 1 1 1 3 3 0 4
6 Αχαϊκή 3 1 1 1 1 2 -1 4
7 Αίας Γαστούνης 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Παλληξουριακός 2 1 0 1 3 2 1 3
9 Εθνικός Σκουλικάδου 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 0 1 0 2 2 0 1
11 Θύελλα Πατρών 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 ΑΟ Τσιλιβή 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 0 2 1 4 -3 0

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας  6-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου  4-0

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας  1-1

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  4-0

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου  4-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος  2-1

ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς  1-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 3 0 0 8 0 8 9
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 3 2 1 0 7 5 2 7
3 Αλμυρός Γαζίου 3 2 0 1 13 6 7 6
4 ΑΟ Δαμάστας 3 2 0 1 7 3 4 6
5 Ρεθυμνιακός 3 2 0 1 6 2 4 6
6 Αναγέννηση Ιεράπετρας 3 2 0 1 10 7 3 6
7 Ηρόδοτος 3 2 0 1 4 2 2 6
8 Ατσαλένιος 3 2 0 1 5 4 1 6
9 Γιούχτας 3 1 1 1 4 3 1 4
10 ΑΟ Πόρου 3 1 1 1 2 2 0 4
11 ΑΕ Νεάπολης 3 1 0 2 3 6 -3 3
12 Αστέρας Ρεθύμνου 3 1 0 2 1 5 -4 3
13 ΑΟ Παλαιόχωρας 3 1 0 2 2 8 -6 3
14 Άρης Σούδας 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 Άρης Ρεθύμνου 3 0 0 3 0 8 -8 0
16 Πλατανιάς 3 0 0 3 0 9 -9 0