Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (25/10)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

*Η σελίδα ανανεώνεται

 

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου  1-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-0

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-0

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης  1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού  2-1

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 4 3 1 0 9 3 6 10
2 Αετός Οφρυνίου 4 3 1 0 7 3 4 10
3 Πανδραμαϊκός 4 3 0 1 6 2 4 9
4 Ένωση Αλεξ/πολης 4 3 0 1 4 2 2 9
5 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 4 3 0 1 5 6 -1 9
6 Ηρακλής Αμπελοκήπων 4 2 0 2 8 2 6 6
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Ελπίδα Σαπών 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ΑΕ Ευόσμου 3 1 1 1 3 5 -2 4
10 ΑΕ Διδυμοτείχου 4 1 0 3 5 5 0 3
11 Νέστος Χρυσούπολης 3 1 0 2 3 3 0 3
12 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 2 2 0 3
13 Εθνικός Σοχού 4 0 3 1 4 5 -1 3
14 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 3 5 -2 3
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3 0 0 3 2 8 -6 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 4 0 0 4 0 8 -8 0

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας  0-3

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός  0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών  1-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας  2-1

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 4 4 0 0 7 2 5 12
2 Νίκη Αγκαθιάς 3 2 1 0 5 1 4 7
3 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
4 Θερμαϊκός 4 2 1 1 7 5 2 7
5 Εδεσσαϊκός 4 2 1 1 4 4 0 7
6 Αγροτικός Αστέρας 2 2 0 0 5 0 5 6
7 Μακεδονικός 4 1 2 1 6 4 2 5
8 ΠΑΟ Κουφαλίων 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Εθνικός Γιαννιτσών 4 1 0 3 3 6 -3 3
12 Αναγέννηση Πλαγιάς 4 1 0 3 3 6 -3 3
13 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Αετός Βαρβάρας 4 0 0 4 3 8 -5 0
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3 0 0 3 0 8 -8 0

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου  1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα  1-0

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας  2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων  3-0

Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
2 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 2 2 0 6 3 3 8
3 Αετός Μακρυχωρίου 4 2 1 1 7 2 5 7
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 4 2 1 1 7 4 3 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ηρακλής Λάρισας 3 1 2 0 4 1 3 5
7 Ατρόμητος Παλαμά 3 1 2 0 3 2 1 5
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 Δίας Δίου 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Ερμής Αμυνταίου 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 ΠΟ Ελασσόνας 3 0 2 1 3 7 -4 2
13 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ΑΣ Μετέωρα 3 0 0 3 0 3 -3 0
15 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου  1-1

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη  2-1

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-3

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου  0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 3 3 0 0 8 1 7 9
2 Φωκικός 3 2 1 0 3 1 2 7
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 3 2 0 1 4 3 1 6
4 ΑΟ Υπάτου 3 1 2 0 3 1 2 5
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 3 1 1 1 4 5 -1 4
6 Ηρακλής Ψαχνών 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2 1 4 -3 3
8 Θησέας Αγριάς 3 0 2 1 3 4 -1 2
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 0 2 1 2 3 -1 2
10 ΑΠΟ Αταλάντη 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 ΓΣ Αλμυρού 2 0 0 2 0 3 -3 0

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς  3-1

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  1-2

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου  0-3

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου  4-1

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού  2-1

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  0-4

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναγρινιακός 2 2 0 0 8 2 6 6
2 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Αχέρων Καναλακίου 2 2 0 0 5 1 4 6
4 Θύελλα Μοναστηρακίου 2 1 0 1 5 3 2 3
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 2 1 0 1 4 2 2 3
6 ΠΑΣ Πρέβεζα 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Αναγέννηση Άρτας 2 1 0 1 3 3 0 3
8 ΑΕ Λευκίμμης 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Αμβρακικός Λουτρού 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Τηλυκράτης 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Θύελλα Κατσικάς 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 ΑΕ Μεσολογγίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
14 Κέρκυρα 2 0 0 2 1 9 -8 0

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Προοδευτική – Πανιώνιος  1-2

Πανναξιακός – Χαραυγιακός  0-2

ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό  0-0

Φωστήρας – Εθνικός  1-2

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου  4-1

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 2 2 0 0 6 2 4 6
2 ΓΣ Ηλιούπολης 2 2 0 0 5 1 4 6
3 Χαραυγιακός 2 2 0 0 4 1 3 6
4 Αήττητος Σπάτων 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 2 0 3
6 ΓΣ Μαρκό 2 0 2 0 0 0 0 2
7 ΑΕ Μυκόνου 2 0 1 1 1 2 -1 1
8 ΑΕ Μοσχάτου 2 0 1 1 1 4 -3 1
9 Προοδευτική 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Φωστήρας 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 Πανναξιακός 2 0 0 2 1 6 -5 0

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας  0-1

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός  3-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-0

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς  0-1

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας  1-0

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς  0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 3 3 0 0 6 0 6 9
2 Άγιος Ιερόθεος 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Πανγυθεατικός 3 2 0 1 4 1 3 6
4 Ερμής Μελιγούς 3 2 0 1 3 2 1 6
5 Άρης Σκάλας 3 2 0 1 2 3 -1 6
6 Πανναυπλιακός 3 1 1 1 4 3 1 4
7 ΑΕ Ερμιονίδας 3 1 1 1 1 2 -1 4
8 ΠΑΟ Ρουφ 3 1 0 2 3 3 0 3
9 Παναρκαδικός 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 3 0 1 2 1 3 -2 1
11 Μολαΐκός 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 3 0 1 2 1 4 -3 1

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός  1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος  2-2

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου  2-2

Αστέρας Βάρης – Αιολικός  1-0

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1 

ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βάρης 3 3 0 0 10 3 7 9
2 Αίας Σαλαμίνας 3 3 0 0 5 2 3 9
3 Αετός Λουτρών 3 1 2 0 4 3 1 5
4 ΑΟ Πυλίου 3 1 1 1 4 3 1 4
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Αιολικός 3 1 1 1 3 3 0 4
7 ΑΟ Καραβά 3 1 1 1 2 3 -1 4
8 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
9 Θύελλα Ραφήνας 3 0 3 0 4 4 0 3
10 Μικρασιατική Χίου 3 0 1 2 3 6 -3 1
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 3 0 1 2 6 11 -5 1
12 Ακράτητος 3 0 1 2 3 9 -6 1

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος  1-1

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας  2-5

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒΟΛΗ

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας  1-1

ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή  0-0

Ρεπό: Παλληξουριακός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 3 1 2 0 5 3 2 5
2 Παναιγιάλειος 3 1 2 0 4 3 1 5
3 ΠΑΟ Βάρδας 3 1 2 0 2 1 1 5
4 Ναυπακτιακός 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Πάμισος Μεσσήνης 3 1 1 1 3 3 0 4
6 Αχαϊκή 3 1 1 1 1 2 -1 4
7 Αίας Γαστούνης 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Παλληξουριακός 2 1 0 1 3 2 1 3
9 Εθνικός Σκουλικάδου 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 0 1 0 2 2 0 1
11 Θύελλα Πατρών 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 ΑΟ Τσιλιβή 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 0 2 1 4 -3 0

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας  6-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου  4-0

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας  1-1

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  4-0

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου  4-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος  2-1

ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς  1-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 3 0 0 8 0 8 9
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 3 2 1 0 7 5 2 7
3 Αλμυρός Γαζίου 3 2 0 1 13 6 7 6
4 ΑΟ Δαμάστας 3 2 0 1 7 3 4 6
5 Ρεθυμνιακός 3 2 0 1 6 2 4 6
6 Αναγέννηση Ιεράπετρας 3 2 0 1 10 7 3 6
7 Ηρόδοτος 3 2 0 1 4 2 2 6
8 Ατσαλένιος 3 2 0 1 5 4 1 6
9 Γιούχτας 3 1 1 1 4 3 1 4
10 ΑΟ Πόρου 3 1 1 1 2 2 0 4
11 ΑΕ Νεάπολης 3 1 0 2 3 6 -3 3
12 Αστέρας Ρεθύμνου 3 1 0 2 1 5 -4 3
13 ΑΟ Παλαιόχωρας 3 1 0 2 2 8 -6 3
14 Άρης Σούδας 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 Άρης Ρεθύμνου 3 0 0 3 0 8 -8 0
16 Πλατανιάς 3 0 0 3 0 9 -9 0