Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Φάσεις και γκολ από 37 παιχνίδια της Κυριακής (25/10) στη Γ Εθνική

1ος όμιλος

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-0 (85′ Πεταλωτής)

Το γκολ στο 1.28.00 του βίντεο

ΔΕΛΤΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου  1-3 (84′ Βάσκος / 12′-55′-69 πεν Μπαρέττας)

skoutaridis george

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-0 (39′ Μουδούρογλου)

Dramasport Official

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης  1-2 (62′ Σαραντίδης / 55′ Τανζού, 61′ Μελισσόπουλος Ν.)

Spor TVthrakiotis

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού  2-1 (56′ Σιάκκας πεν, 62′ Λώλης πεν / 85′ Ιωαννίδης)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

 

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-0 (72′ Αβραμίδης)

ORASI TV

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός  0-3 (32′-80′ Γουνόπουλος, 43′ Δοϊρανλής)

ORASI TV

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών  1-0 (62′ Αθανασιάδης)

TV ERASITEXNIKAGR ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας  2-1 (28′ Γιαννούσης, 81 Χαρίσης / 67′ Παυλάτος)

ORASI TV

 

3ος όμιλος 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0 (90+3′ Λώττας πεν)

Voloslive Live Events

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-0 (90′ Διβανές πεν)

Βαγγέλης Κοντοχρήστος

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας  2-2 (31′ Κατσάρας, 45′ Τουλκερίδης / 39′ Τόλιος, 63′ Αλεξίου)

deusexmachina214

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων  3-0 (56′ Κακαβίτσης, 72′ Γκιουρσάνης, 75′ Ναρίνογλου)

Ηρακλής Λάρισας FC

 

4ος όμιλος 

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου  1-1 (41′ Αντωνίου / 65′ Γκαράι)

tsag73

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη  2-1 (73′-79′ Βεζιρτζόγλου / 25′ Μαλισσόβας Α.)

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-2 (39′ Βλάχος, 90+ Δουλάς / 13′ Φουρκιώτης, 44′ Κρανάς)

Voloslive Live Events

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-3 (68′-76′ Γεωργουσόπουλος / 2 3′ Κωστούλας, 71′ Στασινόπουλος, 84′ Μεγάλος)

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου  0-3 (3′ Κουβελάς, 58′ Κυρίτσης, 73′ αυτογκόλ)

 

5ος όμιλος

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς  3-1 (39′ Φραγκούλης, 60′ Ντούλιας, 76′ Κούσης / 33′ Φαρμάκης)

Titormos Net

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου  0-3 (10′ Βέρμπης, 36′ Ντόκος, 88′ Μανιώτης)

Tilikratis Lefkadas Official

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού  2-1 (33′-85′ Κιπτίου / 25′ Παρράς)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΤΖΕΝΤΑ

 

6ος όμιλος

Πανναξιακός – Χαραυγιακός  0-2 (49′ Παρασκευόπουλος / 78′ Κουκοβίνης)

Ilioupolinews

Προοδευτική – Πανιώνιος  1-2 (6′ Κυριαζής / 2′ Σταμάτης, 56′ Γροντής πεν)

Στο 10:18 το 0-1 από τον Σταμάτη, στο 14:38 το 1-1 από τον Κυριαζή και στο 1:22:22 το 1-2 από τον Γροντή

Telesport gr

ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό  0-0

sportcyclades

 

7ος όμιλος 

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς  0-1 (64′ Ράλλιος)

το γκολ στο 1.35.40 του βίντεο

Pangytheatikos TV

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας  0-1 (82′ Παπαγεωργίου)

Argonafplia.gr by VD Media Group

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας  1-0 (90′ Λυμπερόπουλος)

arcadiaportal

 

8ος όμιλος 

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός  1-0 (48′ Μπουσάι)

Soccerlive Web tv

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος  2-2 (8′-90+3′ Δημητρίου / 22′ Καραγιάννης, 41′ Μιχάλης)

iRafina gr

 

9ος όμιλος

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας  2-5 (37′ Ντίνος, 81′ Τσίγκρηλας / 4′-48′-56′ Νάκας, 44′-50′ Σταυρόπουλος)

Nafpaktianews Web TV

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας  1-1 (29′ Βέλλης / 35′ Βας)

ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ OFFICIAL

 

10ος όμιλος 

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2 (19′ Κατσικοκέρης, 63′ Πλουσής / 64′ Τζελάι, 83′ πεν Παπαδόπουλος)

Crete Sports

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας  1-1 (47′ Κασταλλιενάκης / 59′ Παπαθανασίου)

porosfc tv

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  4-0 (4′ Παπαμιχελάκης, 83′-88′-90+ Ολιβέιρα)

Damasta F.C. TV

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου  4-0 (11′-65′ Σηφακάκης, 13′ Αριασβίλι, 44′ Μερτίρι)

Yorgos Stef

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος  2-1 (33′ πεν-69′ Καϊμακαμούδης / 88′ Κανδυλάκης)

ΚΡΗΤΗ TV

ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς  1-0 (34′ Ρέτζος)

crete2day

error: Protected