Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (1/11)

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός  2-0
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς  1-1
ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒΟΛΗ
Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης  1-1
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 4 3 1 0 9 2 7 10
2 Φωκικός 4 2 1 1 3 3 0 7
3 ΑΟ Υπάτου 4 1 3 0 4 2 2 6
4 Ηρακλής Ψαχνών 3 2 0 1 5 4 1 6
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 3 2 0 1 4 3 1 6
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 4 1 2 1 5 6 -1 5
7 Θησέας Αγριάς 4 0 3 1 4 5 -1 3
8 Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2 1 4 -3 3
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 0 2 1 2 3 -1 2
10 ΑΠΟ Αταλάντη 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 ΓΣ Αλμυρού 2 0 0 2 0 3 -3 0

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός  1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας  1-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης  0-2
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  3-2
Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα  5-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 3 3 0 0 10 1 9 9
2 Παναγρινιακός 3 2 0 1 8 3 5 6
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2 2 0 0 6 2 4 6
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 3 2 0 1 5 2 3 6
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 2 2 0 0 3 1 2 6
6 ΑΕ Λευκίμμης 3 2 0 1 6 5 1 6
7 Τηλυκράτης 3 2 0 1 4 3 1 6
8 Θύελλα Μοναστηρακίου 3 1 0 2 7 6 1 3
9 Αναγέννηση Άρτας 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 Αμβρακικός Λουτρού 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 Θύελλα Κατσικάς 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 ΑΕ Μεσολογγίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
14 Κέρκυρα 3 0 0 3 1 14 -13 0

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Πανιώνιος – Χαραυγιακός  2-1
Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική  0-4
ΓΣ Μαρκό – Πανναξιακός  0-2
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μυκόνου  2-1
ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας  0-1
Ρεπό: Εθνικός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 3 3 0 0 8 3 5 9
2 ΓΣ Ηλιούπολης 3 3 0 0 7 2 5 9
3 Χαραυγιακός 3 2 0 1 5 3 2 6
4 Προοδευτική 2 1 0 1 5 2 3 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Φωστήρας 3 1 0 2 2 3 -1 3
7 Πανναξιακός 3 1 0 2 3 6 -3 3
8 Αήττητος Σπάτων 2 1 0 1 1 4 -3 3
9 ΓΣ Μαρκό 3 0 2 1 0 2 -2 2
10 ΑΕ Μυκόνου 3 0 1 2 2 4 -2 1
11 ΑΕ Μοσχάτου 3 0 1 2 1 5 -4 1

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός  0-0
Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας  2-2
Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ  1-3
ΑΕ Κηφισιάς – Πανγυθεατικός  1-0
Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς  0-0
Ρεπό: Παναρκαδικός

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 4 4 0 0 7 0 7 12
2 Άγιος Ιερόθεος 3 2 1 0 4 0 4 7
3 Ερμής Μελιγούς 4 2 1 1 3 2 1 7
4 Άρης Σκάλας 4 2 1 1 4 5 -1 7
5 ΠΑΟ Ρουφ 4 2 0 2 6 4 2 6
6 Πανγυθεατικός 4 2 0 2 4 2 2 6
7 Πανναυπλιακός 4 1 2 1 4 3 1 5
8 ΑΕ Ερμιονίδας 4 1 2 1 3 4 -1 5
9 Παναρκαδικός 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 4 0 2 2 1 3 -2 2
11 Μολαΐκός 3 0 2 1 2 5 -3 2
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 0 2 1 2 5 -3 2
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 4 0 1 3 2 7 -5 1

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας (2/11)
Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Πυλίου – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος – Αστέρας Βάρης  1-1
Μικρασιατική Χίου – ΑΟ Καραβάς  1-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός (2/11)

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Αίας Σαλαμίνας 3 3 0 0 5 2 3 9
3 Αετός Λουτρών 3 1 2 0 4 3 1 5
4 ΑΟ Πυλίου 3 1 1 1 4 3 1 4
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Αιολικός 3 1 1 1 3 3 0 4
7 Μικρασιατική Χίου 4 1 1 2 4 6 -2 4
8 ΑΟ Καραβά 4 1 1 2 2 4 -2 4
9 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
10 Θύελλα Ραφήνας 3 0 3 0 4 4 0 3
11 Ακράτητος 4 0 2 2 4 10 -6 2
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 3 0 1 2 6 11 -5 1

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος  1-2
Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης  1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός  2-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή  4-0
ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή  0-0
Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 4 2 2 0 6 4 2 8
2 Ναυπακτιακός 3 2 1 0 8 3 5 7
3 Ζάκυνθος 4 1 3 0 6 4 2 6
4 ΠΑΟ Βάρδας 4 1 3 0 2 1 1 6
5 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 1 1 0 6 2 4 4
7 Αίας Γαστούνης 2 1 1 0 3 1 2 4
8 Πάμισος Μεσσήνης 3 1 1 1 3 3 0 4
9 Εθνικός Σκουλικάδου 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Παλληξουριακός 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 Θύελλα Πατρών 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 ΑΟ Τσιλιβή 4 0 1 3 1 8 -7 1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 0 2 1 4 -3 0

10ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας  1-1
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-3
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης  4-1
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου  1-2
Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός  2-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος  1-1
Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας  1-1
Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος  1-3

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 4 0 0 11 2 9 12
2 Ατσαλένιος 4 3 0 1 8 5 3 9
3 Αλμυρός Γαζίου 4 2 1 1 14 7 7 7
4 ΑΟ Δαμάστας 4 2 1 1 8 4 4 7
5 Αναγέννηση Ιεράπετρας 4 2 1 1 11 8 3 7
6 Ηρόδοτος 4 2 1 1 5 3 2 7
7 ΑΟ Αγίου Νικολάου 4 2 1 1 9 8 1 7
8 ΑΟ Πόρου 4 2 1 1 4 3 1 7
9 Ρεθυμνιακός 4 2 0 2 7 4 3 6
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 4 2 0 2 6 9 -3 6
11 Γιούχτας 4 1 2 1 5 4 1 5
12 Άρης Σούδας 4 1 1 2 4 5 -1 4
13 Αστέρας Ρεθύμνου 4 1 0 3 4 9 -5 3
14 ΑΕ Νεάπολης 4 1 0 3 4 10 -6 3
15 Πλατανιάς 4 0 1 3 1 10 -9 1
16 Άρης Ρεθύμνου 4 0 0 4 1 11 -10 0