Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 16/1 – Η πληθώρα των αθλητικών μεταδόσεων και η πρεμιέρα της Super League 2

Δείτε το σημερινό (16/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:20
Eurosport 2
Μονταφόν | SBX Aνδρών και Γυναικών
Σνόουμπορντ

10:50
Eurosport 1
Βαλ ντι Φιέμ | Μικρός λόφος 104 (Ομαδικό)
Σκι

11:45
Eurosport 2
Όμπερχοφ | Β’ γύρος Μονό Ανδρών
Σνόουμπορντ

11:50
Eurosport 1
Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος
Σκι

13:00
Eurosport 1
Βένγκεν | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών
Σκι

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

14:30
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή – Τρίκαλα 
Super League 2

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Γουέστ Μπρομ
Premier League

14:30
Novasports 1HD
Μίντλεσμπρο – Μπέρμιγχαμ
EFL Championship

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑΕΚ – Ακτόμπε
UEFA Futsal Champions League

15:00
Eurosport 2
Μάστερς Λονδίνου ημιτελικός
Σνούκερ

15:00
Eurosport 1
Μάριμπορ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος
Σκι

16:00
Eurosport 1
Όμπερχοφ | Σκυταλοδρομία Γυναικών
Δίαθλο

16:00
Novasports 3HD
Τουλούζ – Γκρενόμπλ
Ligue 2

16:00
Novasports 2HD
Μπολόνια – Βερόνα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ – Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολωνία – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Μάιντς
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Γουέστ Χαμ – Μπέρνλι
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λιντς – Μπράιτον
Premier League

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Super League

17:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Πάσος Φερέιρα – Μπράγκα
Liga NOS

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόρεια Καρολίνα – Φλόριντα
NCAA

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Φούλαμ – Τσέλσι
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιτόρια Γκιμαράες – Φαρένσε
Liga NOS

21:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Κεντάκι – Όμπερν Τάιγκερς
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Γκραν Κανάρια – Τενερίφη
ACB Liga Endesa

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2021
Μαξ Χόλαγουεϊ – Κάλβιν Κάταρ

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Σαουθάμπτον
Premier League

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαν Αντόνιο Σπερς – Χιούστον Ρόκετς
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μαϊάμι Χιτ – Ντιτρόιτ Πίστονς
NBA

Το πρόγραμμα του ΕΡΤ Sports