Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 28/2 – Οι πάνω από 30 αθλητικές μεταδόσεις και το LIVE του sportsup.gr στη Super League 2

Δείτε το σημερινό (28/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2021
SS9 Aittajarvi 1 – Αρκτική Φινλανδία

10:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 
Singapore Tennis Open

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 
SS10 Aittajarvi 2 Wolf Power Stage – Αρκτική Φινλανδία

13:45
www.sportsup.gr
LIVE η 11η αγωνιστική της Super League 2

13:45
ΕΡΤ Sports 2
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας
Super League 2

13:30
Novasports 3HD
Σαμπντόρια – Αταλάντα
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Χίμκι – Ζιελόνα Γκόρα
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ
Premier League

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λέστερ – Άρσεναλ
Premier League

14:00
Novasports 4HD
Γουίκομ – Νόριτς
EFL Championship

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χάιντενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

14:30
Novasports 24 HD
Σταντάρ Λιέγης – Άντερλεχτ
Jupiler League

14:45
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή – Ξάνθη
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας
Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Βαγιαδολίδ
LaLiga

15:00
Novasports 1HD
Άρης – Ατρόμητος
Super League

15:30
Novasports 5HD
Αϊντχόφεν – Άγιαξ
Eredivisie

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 
Open Sud de France

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μπέρνλι
Premier League

16:00
Novasports 24 HD
Κροτόνε – Κάλιαρι
Serie A

16:00
Novasports Extra 1
Ουντινέζε – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Ίντερ – Τζένοα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μέλσουνγκεν – Μαγδεμβούργο
Liqui Moly Bundesliga

17:00
ΕΡΤ Sports 1
Ηρακλής – Ιωνικός
Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports 2
Κηφισιά – ΠΑΟΚ
Volley League Ανδρών

17:00
ΕΡΤ3
Λάρισα – ΠΑΟΚ
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Κάντιθ – Μπέτις
LaLiga

17:15
Novasports 3HD
Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Super League

17:45
Novasports 5HD
Άλκμααρ – Φέγενορντ
Eredivisie

18:00
Novasports 4HD
Αρμάνι Μιλάνο – Φορτιτούντο Μπολόνια
Lega Basket Serie A

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ
Bundesliga

19:00
Novasports Extra 1
Νάπολι – Μπενεβέντο
Serie A

19:15
Novasports 24 HD
Γάνδη – Κλαμπ Μπριζ
Jupiler League

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Έλτσε
LaLiga

19:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League

20:00
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Άρης
Basket League

21:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ
Premier League

21:45
Novasports 2HD
Ρόμα – Μίλαν
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Νασιονάλ – Μπράγκα
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga

22:00
Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Λιόν
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA