Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Τρίτη 20/4 – Αθλητικές μεταδόσεις από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Δείτε το σημερινό (20/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

12:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

13:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ούνικς Καζάν – Πάρμα
VTB United League

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

15:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Παναθηναϊκός
Basket League

15:00
Eurosport 2
Γύρος των Άλπεων
Ποδηλασία

15:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

16:25
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν – Πάρμα
VTB United League

19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκρόιτερ Φιρτ – Μπράουνσβαϊγκ
Bundesliga 2

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Κολωνία – Λειψία
Bundesliga

19:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

19:45
Novasports 4HD
Ρουμιγί Βαγιέρ – Τουλούζ
Κύπελλο Γαλλίας

20:00
Novasports 5HD
Νόριτς – Γουότφορντ
EFL Championship

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

20:00
Novasports 3HD
Αναντολού Εφές – Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

20:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

21:00
Novasports Extra 1
Νιορ – Τρουά
Ligue 2

21:15
ΕΡΤ Sports 1
Προ Ρέκο – Ολυμπιακός
Champions League Πόλο

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Σάλκε
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Βερόνα – Φιορεντίνα
Serie A

21:45
Novasports 1HD
Αρμάνι Μιλάνο – Μπάγερν Μονάχου
EuroLeague

22:00
Novasports 4HD
Κανέ Ρουσιγιόν – Μονπελιέ
Κύπελλο Γαλλίας

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πάσος Φερέιρα – Φαρένσε
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Μπράιτον
Premier League

00:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπρούκλιν Νετς
NBA