Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (25/4)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων  2-0
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου  1-0
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  3-0 α.α.
ΑΕ Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου  0-3
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμοτείχου  1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς  5-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 7 6 1 0 14 3 11 19
2 Αετός Οφρυνίου 7 5 1 1 12 4 8 16
3 Πανδραμαϊκός 7 5 1 1 9 2 7 16
4 Ηρακλής Αμπελοκήπων 7 5 0 2 16 3 13 15
5 Ελπίδα Σαπών 6 3 2 1 7 4 3 11
6 Ένωση Αλεξ/πολης 7 3 1 3 7 9 -2 10
7 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 7 3 1 3 6 12 -6 10
8 Απόλλων Παραλιμνίου 5 3 0 2 6 3 3 9
9 ΑΕ Ευόσμου 6 1 4 1 6 8 -2 7
10 Εθνικός Σοχού 7 1 4 2 7 7 0 7
11 Νέστος Χρυσούπολης 6 2 1 3 5 5 0 7
12 ΑΕ Αμπελοκήπων 6 2 1 3 6 10 -4 7
13 Άρης Αβάτου 6 2 1 3 6 6 0 7
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 7 2 0 5 8 8 0 6
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 6 0 0 6 2 17 -15 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 7 0 0 7 1 17 -16 0

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-1
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς  2-0
Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός  2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  7-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-0
Ρεπό : Θερμαϊκός Θέρμης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 6 6 0 0 15 2 13 18
2 Αγροτικός Αστέρας 6 6 0 0 12 0 12 18
3 Θύελλα Σαρακηνών 5 4 1 0 9 2 7 13
4 Εδεσσαϊκός 7 3 2 2 9 8 1 11
5 Θερμαϊκός 6 3 1 2 11 8 3 10
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 6 3 1 2 9 6 3 10
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 7 3 1 3 9 7 2 10
8 Μακεδονικός 7 1 5 1 7 5 2 8
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 7 2 2 3 5 7 -2 8
10 Νίκη Αγκαθιάς 6 2 1 3 5 8 -3 7
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 7 1 3 3 5 7 -2 6
12 Αετός Βαρβάρας 7 2 0 5 7 12 -5 6
13 Εθνικός Γιαννιτσών 7 1 1 5 5 12 -7 4
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 6 1 1 4 3 10 -7 4
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 6 0 1 5 2 19 -17 1

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα  3-0
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα  2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου  0-1
ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη  2-0
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-2
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου  6-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας  2-1
Ρεπό : ΠΟ Φήκης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 7 5 2 0 18 4 14 17
2 ΑΕ Καρίτσας 6 4 2 0 9 2 7 14
3 Αετός Μακρυχωρίου 7 4 1 2 10 3 7 13
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 7 4 1 2 11 6 5 13
5 Ατρόμητος Παλαμά 6 3 3 0 8 3 5 12
6 ΠΟ Φήκης 6 4 0 2 7 5 2 12
7 Ηρακλής Λάρισας 6 3 2 1 14 5 9 11
8 ΑΟ Σελλάνων 7 3 0 4 5 7 -2 9
9 Ερμής Αμυνταίου 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 Κοζάνη 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 ΠΟ Ελασσόνας 6 1 2 3 6 10 -4 5
12 Δίας Δίου 6 1 2 3 3 9 -6 5
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 7 1 1 5 3 15 -12 4
14 ΑΣ Μετέωρα 6 0 2 4 2 7 -5 2
15 Μακεδονικός Φούφα 6 0 0 6 1 17 -16 0

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-1
Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού  0-3 α.α.
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς  2-1
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών  1-1
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη  1-0
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 7 5 1 1 13 4 9 16
2 Ηρακλής Ψαχνών 6 4 1 1 11 5 6 13
3 ΑΟ Υπάτου 6 2 4 0 5 2 3 10
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 6 3 1 2 5 4 1 10
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 6 2 3 1 9 8 1 9
6 Φωκικός 7 2 2 3 6 8 -2 8
7 Θησέας Αγριάς 7 1 4 2 8 9 -1 7
8 ΓΣ Αλμυρού 5 2 0 3 5 6 -1 6
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 5 1 2 2 3 5 -2 5
10 ΑΠΟ Αταλάντη 5 1 0 4 5 7 -2 3
11 Οπούντιος Μαρτίνου 6 1 0 5 1 13 -12 3

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς  4-1
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού  1-1
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης  0-1
Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  1-1
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης  1-0
Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  2-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 6 5 1 0 17 3 14 16
2 ΑΕ Λευκίμμης 6 4 1 1 10 5 5 13
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 6 4 1 1 10 4 6 13
4 Τηλυκράτης 6 4 0 2 7 4 3 12
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 6 3 1 2 9 6 3 10
6 Αναγέννηση Άρτας 6 3 1 2 7 6 1 10
7 Παναγρινιακός 6 2 3 1 9 4 5 9
8 Κέρκυρα 6 3 0 3 8 17 -9 9
9 Αμβρακικός Λουτρού 6 1 2 3 3 6 -3 5
10 ΠΑΣ Πρέβεζα 6 1 4 1 4 6 -2 4
11 Θύελλα Μοναστηρακίου 6 1 1 4 10 13 -3 4
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 5 0 2 3 3 8 -5 2
13 ΑΕ Μεσολογγίου 5 0 2 3 1 6 -5 2
14 Θύελλα Κατσικάς 6 0 1 5 3 13 -10 1

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Εθνικός – Πανιώνιος  1-1
ΓΣ Μαρκό – ΓΣ Ηλιούπολης  0-2
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Μοσχάτου  0-0
Χαραυγιακός – Φωστήρας  2-1
Προοδευτική – ΑΕ Μυκόνου  1-0
Ρεπό: Πανναξιακός

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 6 5 1 0 11 4 7 16
2 ΓΣ Ηλιούπολης 6 5 0 1 13 5 8 15
3 Προοδευτική 5 3 1 1 8 2 6 10
4 Χαραυγιακός 6 3 1 2 8 7 1 10
5 Φωστήρας 6 3 0 3 6 5 1 9
6 Πανναξιακός 5 2 0 3 6 9 -3 6
7 Εθνικός 5 1 2 2 3 5 -2 5
8 Αήττητος Σπάτων 5 1 2 2 1 5 -4 5
9 ΑΕ Μοσχάτου 5 0 3 2 1 5 -4 3
10 ΓΣ Μαρκό 6 0 3 3 1 6 -5 3
11 ΑΕ Μυκόνου 5 0 1 4 2 7 -5 1

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΠΑΟ Ρουφ  1-2
Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  2-0
Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας  1-2
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος  1-4
Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας  0-0
ΑΕ Κηφισιάς – Μολαϊκός  2-1
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 6 6 0 0 10 1 9 18
2 ΠΑΟ Ρουφ 7 5 0 2 12 6 6 15
3 Άγιος Ιερόθεος 6 4 1 1 11 3 8 13
4 Παναρκαδικός 6 4 0 2 6 4 2 12
5 ΑΕ Ερμιονίδας 7 2 3 2 5 6 -1 9
6 Άρης Σκάλας 7 2 3 2 6 9 -3 9
7 Ερμής Μελιγούς 6 2 1 3 5 8 -3 7
8 Πανγυθεατικός 7 2 1 4 6 6 0 7
9 Πανναυπλιακός 7 1 3 3 7 8 -1 6
10 Μολαΐκός 6 1 2 3 6 10 -4 5
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 1 2 3 6 12 -6 5
12 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 6 1 2 3 4 8 -4 5
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 7 0 4 3 2 5 -3 4

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης  0-0
ΑΟ Καραβάς – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων  5-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας  0-2
Αιολικός – Αετός Λουτρών  2-1
Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 7 5 1 1 14 4 10 16
2 Αιολικός 7 4 1 2 8 5 3 13
3 Αστέρας Βάρης 6 3 3 0 11 4 7 12
4 ΑΟ Καραβά 7 3 2 2 10 6 4 11
5 ΑΟ Πυλίου 7 3 1 3 10 7 3 10
6 Θύελλα Ραφήνας 6 2 4 0 7 4 3 10
7 Ακράτητος 7 2 2 3 7 11 -4 8
8 Αετός Λουτρών 7 1 4 2 8 10 -2 7
9 ΑΠΟ Κερατσίνι 7 2 1 4 5 11 -6 7
10 Πανελευσινιακός 4 2 0 2 8 2 6 6
11 Μικρασιατική Χίου 6 1 1 4 4 9 -5 4
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 7 0 2 5 8 27 -19 2

9ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου  0-1
Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός  0-0
ΑΟ Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης  2-2
Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών  2-1
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος  1-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός Αστέρας  0-3
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 7 3 4 0 11 6 5 13
2 Αίας Γαστούνης 6 3 2 1 11 6 5 11
3 Ναυπακτιακός 6 3 2 1 12 5 7 11
4 Παναιγιάλειος 7 3 2 2 8 7 1 11
5 ΠΑΟ Βάρδας 7 2 4 1 6 6 0 10
6 Αχαϊκή 6 2 3 1 4 4 0 9
7 Εθνικός Σκουλικάδου 5 3 0 2 7 7 0 9
8 Πάμισος Μεσσήνης 6 2 3 1 4 3 1 9
9 ΑΟ Διαβολιτσίου 4 2 0 2 5 5 0 6
10 Θύελλα Πατρών 6 1 2 3 5 9 -4 5
11 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5 1 1 3 7 9 -2 4
12 Παλληξουριακός 6 1 1 4 3 7 -4 4
13 ΑΟ Τσιλιβή 7 0 2 5 3 12 -9 2

10ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου  0-0
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης  1-2
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου  1-1
Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-1
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας  ΑΚΥΡΩΣΗ
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου  3-4
Πλατανιάς – Άρης Σούδας  0-1
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 6 0 1 19 5 14 18
2 Ατσαλένιος 7 5 1 1 14 9 5 16
3 Ηρόδοτος 7 4 2 1 12 4 8 14
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 7 4 1 2 14 10 4 13
5 Αλμυρός Γαζίου 7 3 3 1 16 8 8 12
6 Γιούχτας 7 3 3 1 8 4 4 12
7 Άρης Σούδας 7 3 2 2 10 7 3 11
8 ΑΟ Δαμάστας 7 3 1 3 12 7 5 10
9 Αναγέννηση Ιεράπετρας 7 3 1 3 17 15 2 10
10 Ρεθυμνιακός 7 3 0 4 8 8 0 9
11 ΑΟ Πόρου 7 2 2 3 5 11 -6 8
12 ΑΕ Νεάπολης 7 2 1 4 6 12 -6 7
13 Αστέρας Ρεθύμνου 7 2 0 5 9 15 -6 6
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 7 1 1 5 4 14 -10 4
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 14 -13 0