Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 9/5 – Οι πάνω από 30 αθλητικές μεταδόσεις και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (9/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

13:00
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, η Football League και η Γ Εθνική

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3
Βαρκελώνη, Ισπανία – 3ος αγώνας

13:30
Eurosport 1
Γύρος Ιταλίας | 2ο σκέλος (Ανδρών)
Ποδηλασία

13:45
ANT1
Ο Δρόμος προς το Euro

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον
Premier League

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ελλάδα – Αζερμπαϊτζάν
CEV EuroVolley

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χάιντενχαϊμ – Σάντχαουζεν
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Κολωνία – Φράιμπουργκ
Bundesliga

14:45
ΕΡΤ3
Ιωνικός – Ξάνθη
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 4
Λεβαδειακός – Διαγόρας
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 2
Εργοτέλης – ΠΑΕ Χανιά
Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Έιμπαρ
LaLiga

15:00
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – Άρης
Super League

15:15
COSMOTE SPORT 4 HD
Αναντολού Εφές – Νταρουσάφακα
Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:30
Novasports 4HD
Φέγενορντ – Άγιαξ
Eredivisie

15:50
ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Ισπανίας
Αγώνας

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Ισπανίας
Αγώνας

16:00
Novasports Extra 1
Μπενεβέντο – Κάλιαρι
Serie A

16:00
Novasports 3HD
Πάρμα – Αταλάντα
Serie A

16:05
COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Mutua Madrid Open

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πάσος Φερέιρα – Μαρίτιμο
Liga NOS

17:00
ΕΡΤ Sports 3
Καλαμάτα – ΑΣ Σαντορίνης
Football League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Βαγιαδολίδ
LaLiga

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League

17:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κάλγκαρι Αγώνας χάλκινου μεταλλίου Γυναικών
Κέρλινγκ

17:45
Novasports 4HD
Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Eredivisie

18:05
Novasports 24 HD
Ρεμς – Μονακό
Ligue 1

18:15
Eurosport 1
Γύρος Αλγκάβρε
Ποδηλασία

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Έβερτον
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga

19:00
ΕΡΤ Sports 1
Καρσίγιακα – Μπούγος
Basketball Champions League

19:00
Novasports 3HD
Ρόμα – Κροτόνε
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια
ACB Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Mutua Madrid Open

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Θέλτα
LaLiga

19:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League

19:45
Novasports 4HD
Φέγενορντ – Άγιαξ
Eredivisie

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς – Μαϊάμι Χιτ
NBA

20:00
ΕΡΤ Sports 2
Αυστρία – Ελλάδα
Βόλεϊ Γυναικών

20:00
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Προμηθέας Πάτρας
Τελικός Κυπέλλου Μπάσκετ

20:05
Novasports 5HD
Ιντερ Μαϊάμι – Ατλάντα Γιουνάιτεντ
MLS

21:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Γουέστ Μπρομ
Premier League

21:45
Novasports 2HD
Γιουβέντους – Μίλαν
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ζιλ Βιθέντε – Μπράγκα
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
LaLiga

22:00
Eurosport 2
PGA Tour Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ
Γκολφ

22:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κάλγκαρι Τελικός Γυναικών
Κέρλινγκ

22:00
Novasports 3HD
Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια
ACB Liga Endesa

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς
NBA