Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 16/5 – Οι πάνω από 30 αθλητικές μεταδόσεις και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (16/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
SHARK Grand Prix de France – Προθέρμανση

09:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
SHARK Grand Prix de France – Προθέρμανση

10:15
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
SHARK Grand Prix de France – Προθέρμανση

11:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto-E World Championship
Λε Μαν, Γαλλία – Αγώνας

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
SHARK Grand Prix de France – Αγώνας

12:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Ζέγκεντ
Κανόε / Καγιάκ

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
SHARK Grand Prix de France – Αγώνας

13:10
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

13:30
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, η Football League και η Γ Εθνική

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια – Μάλαγα
ACB Liga Endesa

13:30
Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Νάπολι
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ντιναμό Μόσχας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ροστόφ – Κρασνοντάρ
Ρωσικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Άστον Βίλα
Premier League

14:00
Eurosport 2
Γύρος Ουγγαρίας
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
SHARK Grand Prix de France – Αγώνας

14:45
ΕΡΤ3
Ξάνθη – Εργοτέλης
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 2
Διαγόρας – Ιωνικός
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Λεβαδειακός – ΠΑΕ Χανιά
Super League 2

15:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ίγκα Σβίατεκ – Καρολίνα Πλίσκοβα
Τένις

15:30
Novasports Extra 1
Αϊντχόφεν – Χεράκλες
Eredivisie

15:30
Novasports 4HD
Φίτεσε – Άγιαξ
Eredivisie

16:00
Novasports 5HD
Μπενεβέντο – Κροτόνε
Serie A

16:00
Novasports 2HD
Ούντινέζε – Σαμπντόρια
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λεπτό προς λεπτό η 37η αγωνιστική της Premier League

16:05
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Γουλβς
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Καρλσρούη – Κίελo
Bundesliga 2

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σάντχαουζεν – Ρέγκενσμπουργκ
Bundesliga 2

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άουε
Bundesliga 2

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεπτό προς λεπτό η 37η αγωνιστική της LaLiga

18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές
Τουρκικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ραφαέλ Ναδάλ
Τένις

18:00
ΕΡΤ Sports 2
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Πόλο

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Μπρομ – Λίβερπουλ
Premier League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:00
Novasports 5HD
Πάρμα – Σασουόλο
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Θέλτα
LaLiga

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα
LaLiga

19:30
Novasports 4HD
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:30
Novasports 3HD
ΑΕΚ – Άρης
Super League

19:30
Novasports 2HD
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
Novasports 1HD
Λεπτό προς λεπτό τα playoffs της Super League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

21:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ελλάδα – Μαυροβούνιο
CEV EuroVolley

21:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Premier League

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

21:45
Novasports 4HD
Μίλαν – Κάλιαρι
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μαρίτιμο – Βιτόρια Γκιμαράες
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τσέλσι – Μπαρτσελόνα
Τελικός Champions League Γυναικών

22:00
Eurosport 2
PGA Tour Μπάιρον Νέλσον
Γκολφ

22:00
Novasports 5HD
Μονακό – Ρεν
Ligue 1

22:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς
Ligue 1

22:00
Novasports 2HD
Λιλ – Σεντ Ετιέν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μαρίτιμο – Βιτόρια Γκιμαράες
Liga NOS

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μέμφις Γκρίζλις
NBA

23:10
Novasports Extra 1
Σινσινάτι – Ίντερ Μαϊάμι
MLS