Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Φάσεις και γκολ από 40 αγώνες της Γ Εθνικής (16/5)

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών  1-0 (43′ Γούλας)

Kirkas WebTv

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης  1-3 (34′ Παντελίδης / 28′ Τορομανίδης, 47′ Παπαδόπουλος Λ., 86′ Τανζού)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων  2-0 (8′ Αχαλινόπουλος, 52′ Μουδούρογλου)

Dramasport Official

Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  3-0 (25′ Γκουτσίδης, 28′ Ισπυρλίδης, 78′ Ψεμματάς)

skoutaridis george

Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου  2-2 (68′ Χριστοφορίδης, 70′ Τρανόπουλος / 43′ Τουμανίδης, 90’+4′ Ελέζι πεν)

Spor TVthrakiotis

 

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγρ.Αστέρας  1-2 (82′ Τασιώνας / 20′ Μαντζίρης, 63′ Προβατίδης)

AVENA FM 97,7 Radio

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας  1-1 (3′ Τοπαλίδης / 59′ Καρακίτσος)

ORASI TV

Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών  2-1 (27′ Τοπούζης, 67′ Ξανθόπουλος πεν / 40΄ Γεωργίου πεν)

ORASI TV

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ.Αλεξ.Τρικάλων  1-0 (4′ Μπικιάρης Ν.)

TV ERASITEXNIKAGR ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς  0-3 (6′-25′ Ζυγκερίδης, 80′ Παπαδόπουλος)

ORASI TV

 

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας  1-2 (54′ Γκιουρσάνης / 9′ Ηλιόπουλος πεν, 58′ Καλαϊτζής)

*Τα γκολ στο 19.45, 1.21.30 και 1.26.00 του βίντεο

Voloslive Live Events

ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου  6-0 (41′ Νικλητσιώτης, 46′-77′ Τσαφίτσας, 74′-83′ Ζέρβας, 90′ Μπαμπατσιάς)

Goal-trikala Gr

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα  1-1 (20′ Σουγλής / 64′ Αλμπάνης πεν)

Goal-trikala Gr

Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου  1-1 (78′ Καραμανώλας / 70′ Κατσαμάγκας πεν)

deusexmachina214

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη  2-0 (7′ Χασομέρης, 67′ Αρχοντής)

NEOS AGON

 

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου  0-4 (8′ Κουβελάς, 76′ Μπλέντι, 78′ Παπαγεωργίου, 85′ Σιόβας)

Μουσικό Βαγόνι

ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς  2-2 (63′ Μαλισσόβας Αλ., 80′ Μαλισσόβας Κ. / 8′ Βλάχος, 52′ Οικονόμου)

Star Κεντρικής Ελλάδας

ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών  0-0

Star Κεντρικής Ελλάδας

Δημήτρα Ευξ/πολης – ΓΣ Αλμυρού  0-0

Almyrosinfo.gr

 

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού  0-1 (66′ Ζοτάι)

Preveza Reports

Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου  3-0 (71′-74′ Κούσας, 87′ Τσοπανάς)

Tilikratis Lefkadas Official

Αναγ.Άρτας – Κτην.Αστέρας Καληράχης  0-0

artagoal gr

Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-0 (72′ Βίλα)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΤΖΕΝΤΑ

 

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Φωστήρας  3-2 (12′ Γεμιστός, 28′-51′ Βινίσιους / 47′ Αρβανίτης, 79′ Παληγεώργος)

Soccerlive Web tv

 

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Πανγυθεατικός  1-1 (90+3′ Γκολέμης / 85′ Σαμπατάκος)

Argolida Magazine

Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός  0-0

arcadiaportal

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ  0-2 (6′ Τσιάβος, 36΄ Μάντζιος)

Sport Ermionida

ΑΕ Κηφισιάς – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  3-0 (34′ Κρητικός, 37′ Καλλέργης, 74′ Μκρτσιάν)

Kifisia FC

 

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Αιολικός – ΑΟ Καραβά  3-1 (56′ Πρωτούλης, 58′ Μπουρούς, 70′ Ζώνας / 30′ Ροκάι)

Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι  0-1 (45′ Λύγκος)

*Το γκολ στου 52.20 του βίντεο

Telesport gr

ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας  0-1 (85′ Σπάρταλης)

Giafkasports.gr

 

9ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Αχαϊκή – Πάμισος Μεσσήνης  2-0 (52′ Ανδρεόπουλος, 67′ Αντωνόπουλος)

the match

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών 3-1 (48′-56′ Αθανασόπουλος, 61′ Τσάτσος / 90+1′ Αγουρίδης πεν)

mesogeios tv

Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβή  2-0 (38′ Σπυρόπουλος, 63′ Κούνας)

*Τα γκολ στο 39.45 και 1.26.30 του βίντεο

Aigialeia TV

Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός  1-0 (53′ Κάρδαρης)

ionian channel

 

10ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας  2-0 

Q RADIO XANIA ΣΠΟΡ FM 102,7

Γιούχτας – Ατσαλένιος  0-0

crete2day

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης  1-2 (41′ Ρότζεν / 76′ Συσκάκης, 90+1′ Νοκάι)

crete2day

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός  1-0 (1′ Χρυσοφάκης)

AOAN 1947

Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου  0-1 (56′ Καστελλιανάκης)

Q RADIO XANIA ΣΠΟΡ FM 102,7