Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (30/5)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου  1-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός  1-0
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου  2-1
Ελπίδα Σαπών – Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-2
Εθνικός Σοχού – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  3-0 α.α.
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης  1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου  1-0
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς  5-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 14 10 2 2 24 10 14 32
2 Ηρακλής Αμπελοκήπων 14 9 3 2 27 7 20 30
3 Αετός Οφρυνίου 14 8 3 3 26 10 16 27
4 Πανδραμαϊκός 14 8 1 5 18 11 7 25
5 Απόλλων Παραλιμνίου 14 7 2 5 16 10 6 23
6 Νέστος Χρυσούπολης 14 6 5 3 15 9 6 23
7 Ένωση Αλεξ/πολης 14 6 4 4 20 16 4 22
8 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 14 7 1 6 17 20 -3 22
9 Εθνικός Σοχού 14 4 7 3 17 12 5 19
10 Άρης Αβάτου 14 5 3 6 16 11 5 18
11 Ελπίδα Σαπών 14 5 3 6 16 18 -2 18
12 ΑΕ Ευόσμου 14 4 5 5 13 18 -5 17
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 14 5 2 7 18 24 -6 17
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 14 5 1 8 16 17 -1 16
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 14 2 0 12 8 35 -27 6
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 5 0 0 5 2 14 -12 0

2ος όμιλος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων  4-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-1
Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  6-3
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός  0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-0
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας  4-1
Ρεπό : ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 13 12 1 0 27 6 21 37
2 Θύελλα Σαρακηνών 13 8 2 3 22 13 9 26
3 Θερμαϊκός 13 8 1 4 24 14 10 25
4 Αγροτικός Αστέρας 13 7 1 5 20 19 1 22
5 Μακεδονικός 13 5 6 2 22 10 12 21
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 13 6 3 4 20 13 7 21
7 Εδεσσαϊκός 13 6 2 5 16 19 -3 20
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 13 5 4 4 18 11 7 19
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 13 6 1 6 19 15 4 19
10 Νίκη Αγκαθιάς 13 5 2 6 12 14 -2 17
11 Αετός Βαρβάρας 13 4 2 7 19 24 -5 14
12 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 13 3 3 7 13 19 -6 12
13 Εθνικός Γιαννιτσών 13 3 2 8 15 23 -8 11
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 14 1 5 8 8 22 -14 8
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 13 1 1 11 10 43 -33 4

3ος όμιλος

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά  3-1
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας  0-1
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου  5-0
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη  2-2
Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου  1-4
Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα  3-2
Ρεπό : Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 13 11 2 0 39 5 34 35
2 ΑΕ Καρίτσας 13 10 2 1 26 6 20 32
3 Αετός Μακρυχωρίου 13 7 3 3 23 9 14 24
4 Ατρόμητος Παλαμά 14 6 4 4 17 14 3 22
5 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 13 7 1 5 15 17 -2 22
6 Ηρακλής Λάρισας 13 6 2 5 23 14 9 20
7 ΠΟ Φήκης 13 6 2 5 21 14 7 20
8 Κοζάνη 13 5 5 3 16 15 1 20
9 ΑΟ Σελλάνων 13 5 1 7 15 14 1 16
10 ΠΟ Ελασσόνας 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Δίας Δίου 13 3 4 6 11 22 -11 13
12 Ερμής Αμυνταίου 13 3 3 7 10 33 -23 12
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 13 2 3 8 12 26 -14 9
14 ΑΣ Μετέωρα 13 1 4 8 8 22 -14 7
15 Μακεδονικός Φούφα 13 2 0 11 9 32 -23 6

5ος όμιλος

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  3-0
Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού  2-0
Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου  1-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου  0-3
ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  2-2
Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης  1-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 11 9 1 1 27 7 20 28
2 ΑΕ Λευκίμμης 11 7 3 1 16 7 9 24
3 Τηλυκράτης 11 7 2 2 18 7 11 23
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 11 6 3 2 21 9 12 21
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 11 6 1 4 13 15 -2 19
6 Παναγρινιακός 11 4 3 4 15 12 3 15
7 Αναγέννηση Άρτας 11 4 3 4 9 9 0 15
8 Αμβρακικός Λουτρού 11 4 2 5 7 9 -2 14
9 Κέρκυρα 11 4 1 6 11 23 -12 13
10 Θύελλα Κατσικάς 11 3 3 5 9 16 -7 12
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 11 2 5 4 10 13 -3 8
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 11 2 2 7 8 16 -8 8
13 ΑΕ Μεσολογγίου 11 2 2 7 5 14 -9 8
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 11 1 1 9 14 26 -12 4

6ος όμιλος

Πανιώνιος – Φωστήρας  2-0
ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μοσχάτου  3-1
Πανναξιακός – Εθνικός  1-2
Προοδευτική – ΓΣ Μαρκό  2-0
Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων  1-1
Ρεπό: ΓΣ Ηλιούπολης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 9 7 2 0 18 6 12 23
2 ΓΣ Ηλιούπολης 8 6 1 1 17 8 9 19
3 Προοδευτική 8 5 1 2 13 6 7 16
4 Χαραυγιακός 8 4 2 2 12 9 3 14
5 Φωστήρας 9 4 0 5 11 11 0 12
6 Αήττητος Σπάτων 8 2 4 2 4 7 -3 10
7 Εθνικός 8 2 2 4 6 10 -4 8
8 ΑΕ Μυκόνου 8 2 1 5 8 10 -2 7
9 Πανναξιακός 8 2 1 5 8 13 -5 7
10 ΑΕ Μοσχάτου 8 1 3 4 5 13 -8 6
11 ΓΣ Μαρκό 8 0 3 5 2 11 -9 3

10ος όμιλος

Άρης Σούδας – Γιούχτας  1-1
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-0
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου  2-1
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-2
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης  3-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς  3-0
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου  0-3 α.α.
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρόδοτος 14 11 2 1 29 8 21 35
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 14 10 1 3 28 12 16 31
3 Ατσαλένιος 14 9 4 1 22 11 11 31
4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14 8 3 3 29 13 16 27
5 Αλμυρός Γαζίου 14 7 4 3 31 11 20 25
6 Γιούχτας 14 6 6 2 20 11 9 24
7 Άρης Σούδας 14 6 3 5 20 16 4 21
8 Ρεθυμνιακός 14 7 0 7 21 18 3 21
9 ΑΟ Πόρου 14 6 2 6 15 18 -3 20
10 Αναγέννηση Ιεράπετρας 14 6 1 7 30 29 1 19
11 ΑΕ Νεάπολης 14 6 1 7 14 18 -4 19
12 ΑΟ Δαμάστας 14 5 3 6 19 18 1 18
13 Αστέρας Ρεθύμνου 14 5 0 9 18 26 -8 15
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 14 1 2 11 7 27 -20 5
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 17 -16 0
error: Protected