Κατηγορίες
Super League 1

Το πλήρες πρόγραμμα της Super League 1

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 26/7 η κλήρωση για το νέο πρωτάθλημα της Super League. Η πρεμιέρα έχει προγραμματιστεί για το Σαββατοκύριακο 21-22 Αυγούστου.

Στο πλαίσιο της κλήρωσης παρουσιάστηκε η νέα μπάλα του πρωταθλήματος, ενώ εκφράστηκε η αισιοδοξία για αίσια έκβαση στην υπόθεση των τηλεοπτικών.

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική (21-22/8)

ΑΕΚ – Ιωνικός
Άρης – ΟΦΗ
Βόλος – Λαμία
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – Αστέρας
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

2η αγωνιστική (28-29/8)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Βόλος
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Ιωνικός – Άρης
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Λαμία – Ολυμπιακός

3η αγωνιστική (11-12/9)

ΑΕΚ – Λαμία
Άρης – Παναθηναϊκός
Βόλος – Ατρόμητος
Ιωνικός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική (18-19/9)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης – Ιωνικός
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Άρης
Παναθηναϊκός – Βόλος
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Λαμία – Παναιτωλικός

5η αγωνιστική (25-26/9)

Άρης – Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης
Ιωνικός – Λαμία
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΑΕΚ

6η αγωνιστική (2-3/10)

ΑΕΚ – Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός – Ιωνικός
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Βόλος
Λαμία – Άρης

7η αγωνιστική (16-17/10)

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – Ιωνικός
Βόλος – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – Λαμία

8η αγωνιστική (23-24/10)

ΑΕΚ – Άρης
ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης
Ιωνικός – Βόλος
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – Ατρόμητος

9η αγωνιστική (30-31/10)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Βόλος – Άρης
Ολυμπιακός – Ιωνικός
ΟΦΗ – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

10η αγωνιστική (6-7/11)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Βόλος – ΟΦΗ
Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική (20-21/11)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Βόλος
ΟΦΗ – Ιωνικός
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Άρης

12η αγωνιστική (27-28/12)

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης
Βόλος – Παναιτωλικός
Ιωνικός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – Ολυμπιακός
Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

13η αγωνιστική (4-5/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Άρης
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Ιωνικός
ΠΑΟΚ – Λαμία

14η αγωνιστική (11-12/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Ιωνικός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Άρης
Λαμία – Βόλος

15η αγωνιστική (15-16/12)

ΑΕΚ – ΟΦΗ
Άρης – Ιωνικός
Βόλος – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

16η αγωνιστική (18-19/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – Ιωνικός
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ
Ατρόμητος – Βόλος
Παναθηναϊκός – Άρης
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
Λαμία – ΑΕΚ

17η αγωνιστική (5-6/1/2022)

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Άρης – Ατρόμητος
Βόλος – Παναθηναϊκός
Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός – Λαμία

18η αγωνιστική (8-9/1/2022)

ΑΕΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος
Απόλλων Σμύρνης – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Λαμία – Ιωνικός

19η αγωνιστική (15-16/1/2022)

Άρης – Λαμία
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος – ΑΕΚ
Βόλος – ΠΑΟΚ
Ιωνικός – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΟΦΗ – Παναιτωλικός

20ή αγωνιστική (22-23/1/2022)

ΑΕΚ – Βόλος
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης
Ιωνικός – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Άρης
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Λαμία – ΟΦΗ

21η αγωνιστική (29-30/1/2022)

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Άρης – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος – Λαμία
Βόλος – Ιωνικός
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

22η αγωνιστική (5-6/2/2022)

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
Άρης – Βόλος
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Ιωνικός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

23η αγωνιστική (12-13/2/2022)

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Βόλος
Παναθηναϊκός – Λαμία
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

24η αγωνιστική (19-20/2/2022)

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Βόλος – Ολυμπιακός
Ιωνικός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

25η αγωνιστική (26-27/2/2022)

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος
Αστέρας Τρίπολης – Άρης
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Παναιτωλικός – Βόλος
ΠΑΟΚ – Ιωνικός

26η αγωνιστική (5-6/3/2022)

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Άρης – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωνικός – Παναιτωλικός
ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – ΠΑΟΚ

error: Protected