Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 31/7 – Οι μεταδόσεις των Ολυμπιακών Αγώνων και το Φένλο vs Παναθηναϊκός

Δείτε το σημερινό (31/7) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:00
ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Τένις
Τελικοί

06:00
ΕΡΤ Sports 2
Μικρός τελικός ανδρών, γυναικών, τελικός γυναικών/μ. τελικός μεικτού
Τόκιο 2020 – Τένις

06:30
ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Ιστιοπλοΐα
Finn 07/08, 470 05/06

07:00
ΕΡΤ Sports 1
Τραμπολίνο
Τόκιο 2020

07:40
Eurosport 2
Νιγηρία – Ιταλία
Τόκιο 2020

08:00
ΕΡΤ3
ΗΠΑ – Ουγγαρία
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

08:30
ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Ιστιοπλοΐα
RSX Τελικές Ιστιοδρομίες

09:00
ΕΡΤ2
Νόβακ Τζόκοβιτς – Πάμπλο Καρένο Μπούστα
Τόκιο 2020 – Τένις

09:15
ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Τένις
Τελικοί

09:30
ΕΡΤ Sports 1
Σερβία – Κροατία
Τόκιο 2020

09:30
Νόβακ Τζόκοβιτς – Πάμπλο Καρένιο Μπούστα
Τόκιο 2020

09:40
Eurosport 2
Μπιτς Βόλεϊ
Τόκιο 2020

11:00
ΕΡΤ2
Ελένα Ριμπάκινα – Ελίνα Σβιτολίνα
Τόκιο 2020 – Τένις

11:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – 1ος αγώνας

11:30
Eurosport 1
Μπελίντα Μπέντσιτς – Μαρκέτα Βοντρόουσοβα
Τόκιο 2020

12:00
Eurosport 2
Ιαπωνία – Νέα Ζηλανδία
Τόκιο 2020

12:20
ΕΡΤ3
Ιταλία – Ιαπωνία
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Ουγγαρίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00
ΕΡΤ1
Μπελίντα Μπέντσιτς – Μαρκέτα Βοντρούσοβα
Τόκιο 2020 – Τένις

13:00
ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Στίβος
2η ημέρα

13:00
ΕΡΤ Sports 3
Formula 1, GP Ουγγαρίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

13:50
ΕΡΤ3
Νότια Αφρική – Ελλάδα
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

14:00
ΕΡΤ Sports 1
Άρση Βαρών, 96 kg, άνδρες
Τόκιο 2020

14:00
ΕΡΤ Sports 2
Ν. Κορέα – Μεξικό
Τόκιο 2020

14:00
Eurosport 2
Ν. Κορέα – Μεξικό
Τόκιο 2020

14:00
Eurosport 1
Στίβος
Τόκιο 2020

15:00
ΕΡΤ3
ΗΠΑ – Τσεχία
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

15:00
Eurosport 2
ΗΠΑ – Τσεχία
Τόκιο 2020

15:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρέιντζερς – Λίβινγκστον
Scottish Premiership

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρέιντζερς – Λίβινγκστον
Scottish Premiership

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Ουγγαρίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Ουγγαρίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00
Eurosport 1
Κίνα – Ιταλία
Τόκιο 2020

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Φένλο – Παναθηναϊκός
Διεθνής Φιλικός Αγώνας

17:15
Novasports 1HD
Σαρλερουά – Σεντ Τρούιντεν
Jupiler League

17:25
COSMOTE SPORT 5 HD
W Series
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – Αγώνας

17:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Generali Open

18:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – 2ος αγώνας

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

21:30
Novasports 2HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Truist Atlanta Open

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Χαρτς – Σέλτικ
Scottish Premiership

01:05
Novasports 1HD
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Νιου Ινγκλαντ
MLS

02:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Truist Atlanta Open

03:30
ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Στίβος
3η Ημέρα

04:00
COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night
Γιουράια Χολ – Σον Στρίκλαντ

error: Protected