Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 23/10 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (23/10) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Μηχανοκίνητα

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Μηχανοκίνητα

11:00
www.sportsup.gr
LIVE η 1η αγωνιστική της Γ Εθνικής και η ΕΠΣ Ημαθίας

11:50
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Μηχανοκίνητα

12:30
ΕΡΤ3
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ
Handball Premier

13:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Γκαζιαντέπ – Καρσίγιακα
Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Μηχανοκίνητα

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Αλεξάντροβα – Σάκκαρη
Τένις

14:25
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Μηχανοκίνητα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Νόριτς
Premier League

14:30
Novasports 2HD
Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο
EFL Championship

15:00
Novasports 1HD
Βαλένθια – Μαγιόρκα
La Liga

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Μηχανοκίνητα

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Antwerp European Open

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαλερνιτάνα – Έμπολι
Serie A

16:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Μηχανοκίνητα

16:30
Novasports Start
Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
Novasports 6HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
Novasports 5HD
Λειψία – Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga

16:30
Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Χoφενχάιμ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Λιντς – Γουλβς
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Έβερτον – Γουότφορντ
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σαουθάμπτον – Μπέρνλι
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κρίσταλ Πάλας – Νιουκάστλ
Premier League

17:00
Novasports News
Κόβεντρι – Ντέρμπι
EFL Championship

17:00
ΕΡΤ3
Προμηθέας Πάτρας – Λάρισα
Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports 1
Κολοσσός Ρόδου – Ιωνικός
Basket League

17:15
Novasports 1HD
Κάντιθ – Αλαβές
La Liga

18:00
Novasports 4HD
Ναντ – Κλερμόν
Ligue 1

18:15
Novasports 2HD
Ατρόμητος – Ιωνικός
Super League

18:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Antwerp European Open

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο – Βενέτσια
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

19:30
Novasports 3HD
Χέρτα – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
Έλτσε – Εσπανιόλ
La Liga

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τοντέλα – Πόρτο
Liga Portugal

20:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Άρης
Basket League

20:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ
Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30
Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Super League

20:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix ΗΠΑ
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

21:00
ΕΡΤ Sports 2
Formula 1, Γκραν Πρι Όστιν τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

21:30
Novasports 3HD
Σάλκε – Ντιναμό Δρέσδης
Bundesliga 2

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπολόνια – Μίλαν
Serie A

21:45
Novasports 5HD
Έουπεν – Σεντ Ζιλουάζ
Jupiler League

22:00
Novasports 2HD
Λιλ – Μπρεστ
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μορεϊρένσε
Liga Portugal

22:50
Novasports 6HD
Σιατλ – Κάνσας
MLS

23:00
COSMOTE SPORT 9 HD
UFC Fight Night
Πάουλο Κόστα vs Μάρβιν Βετόρι

23:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix ΗΠΑ
Κατατακτήριες Δοκιμές

23:55
ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix ΗΠΑ
Κατατακτήριες Δοκιμές

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Ατλάντα Χοκς
NBA

01:20
COSMOTE SPORT 5 HD
W Series
Όστιν, ΗΠΑ – 1ος αγώνας

03:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σικάγο Μπουλς – Ντιτρόιτ Πίστονς
NBA

06:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τζαμέλ Χέρινγκ – Σακούρ Στίβενσον
WBO Jr Lightweight World Championship

error: Protected