Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 30/10 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (30/10) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:45
Eurosport 1
Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων| Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 6 ώρες Μπαχρέιν
Μηχανοκίνητα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Άρσεναλ
Premier League

14:30
Novasports 2HD
Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ
EFL Championship

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Erste Bank Open

15:00
Novasports 1HD
Έλτσε – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

16:00
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2, η Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Λάτσιο
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ροστόφ
Ρωσικό Πρωτάθλημα

16:30
Novasports Start
Φράιμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga

16:30
Novasports 6HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς
Bundesliga

16:30
Novasports 5HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
Novasports 4HD
Ντόρτμουντ – Κολωνία
Bundesliga

16:30
Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Νιούκαστλ – Τσέλσι
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Γουότφορντ – Σαουθάμπτον
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Erste Bank Open

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον
Premier League

17:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Λαύριο
Basket League

17:15
Novasports 1HD
Σεβίλλη – Οσασούνα
La Liga

18:00
Novasports 2HD
Μετς – Σεντ Ετιέν
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ Sports 2
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός
Volley League Ανδρών

18:05
Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – ΑΟ Θήρας
Α1 Γυναικών Volley League

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μποαβίστα
Liga Portugal

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βερόνα – Γιουβέντους
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
Novasports 3HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ
La Liga

19:30
Novasports Prime
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
Super League

19:45
Novasports 5HD
Χεράκλες – Άγιαξ
Eredivisie

20:00
ΕΡΤ3
Ιωνικός – ΑΕΚ
Basket League

20:00
Eurosport 2
PGA Tour
Γκολφ

21:00
COSMOTE SPORT 9 HD
UFC 267 
Γιαν Μπλάχοβιτς – Γκλόβερ Τεϊξέιρα

21:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Εστορίλ – Μπενφίκα
Liga Portugal

21:00
Novasports 4HD
Ντερτόνα – Βίρτους Μπολόνια
Lega Basket Serie A

21:30
Novasports 3HD
Αμβούργο – Χολστάιν Κίελ
Bundesliga 2

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Τορίνο – Σαμπντόρια
Serie A

21:45
Novasports 6HD
Σιντ Τρούιντεν – Κλαμπ Μπριζ
Jupiler League

22:00
Novasports 5HD
Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ
EFL Championship

22:00
Novasports 2HD
Λιόν – Λανς
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές
La Liga

23:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες
Liga Portugal

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

01:05
Novasports Start
Ατλάντα – Τορόντο
MLS

03:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σικάγο Μπουλς – Γιούτα Τζαζ
NBA

error: Protected