Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 12/11 – Το Ζενίτ vs Ολυμπιακός και οι μεταδόσεις από τα προκριματικά του Μουντιάλ

Δείτε το σημερινό (12/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 1

11:50
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

14:10
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 2

16:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2
Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:20
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

17:30
ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάουλο, πρώτες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

18:30
COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Φιλικός Αγώνας

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Championship Global Series
Ricardo Tormo – 4ος γύρος

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μολδαβία – Σκωτία
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

19:00
Novasports Prime
Ζενίτ – Ολυμπιακός
EuroLeague

19:15
ΕΡΤ3
Μίλωνας – Φίλιππος Βέροιας
League Cup

19:45
Novasports 5HD
Φενέρμπαχτσε – Αρμάνι Μιλάνο
EuroLeague

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals
1ος ημιτελικός

20:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο
Κατατακτήριες Δοκιμές

20:55
ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο
Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00
Novasports Start
Μονακό – Μπάγερν Μονάχου
EuroLeague

21:45
COSMOTE SPORT 4 HD
Ανδόρα – Πολωνία
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Αυστρία – Ισραήλ
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Δανία – Νήσοι Φερόες
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Αγγλία – Αλβανία
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ιταλία – Ελβετία
Προκριματικά Μουντιάλ 2022

21:45
Novasports 4HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Πλίσκοβα – Κόνταβεϊτ
Akron WTA Finals Guadalajara

22:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals
2ος ημιτελικός

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς – Μιλγουόκι Μπακς
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νιου Όρλιανς Πέλικανς – Μπρούκλιν Νετς
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Κρετσίκοβα – Μουγκουρούθα
Akron WTA Finals Guadalajara

04:45
Novasports 6HD
Bare Knuckle Fighting Championship
Πυγμαχία

error: Protected