Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 3ης αγωνιστικής (13-14/11)

1ος όμιλος

Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης – Μέντεκας Καλαμαριάς  1-3
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  2-0
Καβάλα ’86 – Σουφλί 2018  1-4

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μέντεκας Καλαμαριάς 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Σουφλί 2018 3 2 0 1 6 2 4 6
3 Καβάλα ‘86 3 2 0 1 5 5 0 6
4 Αναγέννηση Αλεξ. 3 1 0 2 9 6 3 3
5 Ποντιακός Αλεξ. 3 1 0 2 2 4 -2 3
6 Εθνικός Αλεξ. 3 0 0 3 1 19 -18 0

2ος όμιλος

Αμαζόνες Θεσπρωτίας – Κεραυνός Θεσπρωτικού  1-0
Κέρκυρα – Απειρωτάν Ανατολής  3-3
Veria Ladies – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης  7-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 3 2 0 1 6 5 1 6
2 Veria Ladies 3 2 0 1 14 5 9 6
3 Απειρωτάν Ανατολής 3 1 2 0 8 6 2 5
4 Κέρκυρα 3 1 1 1 12 8 4 4
5 Κεραυνός Θεσπρωτ. 3 0 2 1 4 5 -1 2
6 Κοίλων Κοζάνης 3 0 1 2 3 18 -15 1

3ος όμιλος

Τρίκαλα – ΜΑΣ Κούκου ΑΝΑΒΟΛΗ
Πιερίδες Μούσες – ΝΠΣ Βόλος  2-4
Λέοντες Τυρνάβου – ΠΑΣ Λαμία  7-0
Ρεπό : Νηρηίδες Φθίας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΝΠΣ Βόλος 3 3 0 0 17 3 14 9
2 Πιερίδες Μούσες 3 2 0 1 17 4 13 6
3 Λέοντες Τυρνάβου 2 1 1 0 8 1 7 4
4 Τρίκαλα 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Νηριήδες Φθίας 2 0 0 2 1 4 -3 0
6 Λαμία 2 0 0 2 0 12 -12 0
7 ΜΑΣ Κούκου 2 0 0 2 1 20 -19 0

4ος όμιλος

Ακαδημία Δόξα ’98 – Λύκοι Αιγιαλείας  0-2
ΑΕ Καλαβρύτων  – ΑΣ Τροιζηνίας  0-9
ΑΟΠΚ Πατίστα – Άρης Τρίπολης  1-9

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Τροιζηνίας 3 3 0 0 21 2 19 9
2 Άρης Τρίπολης 3 3 0 0 20 1 19 9
3 Λύκοι Αιγιαλείας 3 1 0 2 4 7 -3 3
4 Ακαδημία Δόξα ‘98 3 1 0 2 3 9 -6 3
5 ΑΟΠΚ Πατίστα 3 1 0 2 3 19 -16 3
6 ΑΕ Καλαβρύτων 3 0 0 3 1 14 -13 0

5ος όμιλος

Ακράτητος – ΑΕ Λήμνου  0-3
ΑΕΚ – Άγιος Θωμάς  4-0
Ρεπό : Γυναίκες Περιστερίου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 2 2 0 0 5 0 5 6
2 ΑΕ Λήμνου 2 1 1 0 4 1 3 4
3 Άγιος Θωμάς 3 1 1 1 4 5 -1 4
4 Γυναίκες Περιστερίου 2 0 1 1 1 2 -1 1
5 Ακράτητος 3 0 1 2 1 7 -6 1

6ος όμιλος

ΑΟ Μελισσίων – Παναθηναϊκός  0-2
ΠΑΣ Λέσβου – Αιολικός  1-1
Ρεπό : Παιανιακός

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 2 2 0 0 9 0 9 6
2 ΑΟ Μελισσίων 3 2 0 1 4 4 0 6
3 Παιανιακός 2 1 0 1 6 3 3 3
4 ΠΑΣ Λέσβου 2 0 1 1 2 6 -4 1
5 Αιολικός 3 0 1 2 2 10 -8 1

7ος όμιλος

Φοίνικας Καλλιθέας – Αστέρας Χαλκίδας  0-3
Απολλωνίδες Ερέτριας – ΑΕ Μυκόνου  0-4
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Φωστήρας Καισαριανής  5-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 3 3 0 0 17 1 16 9
2 ΑΕ Μυκόνου 3 3 0 0 16 3 13 9
3 Αστέρας Χαλκίδας 3 2 0 1 17 5 12 6
4 Φοίνικας Καλλιθέας 3 0 1 2 2 9 -7 1
5 Φωστήρας Καισαρ. 3 0 1 2 1 14 -13 1
6 Απολλωνίδες Ερετ. 3 0 0 3 1 22 -21 0

8ος όμιλος

Νέοι Εργοτέλη – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Ζωή – Εθνικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : Στίλβη Χανίων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 2 2 0 0 13 2 11 6
2 ΑΟ Ζωή 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ΑΟ Χάλης 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Εθνικός Πειραιά 1 0 0 1 2 5 -3 0
5 Στίλβη Χανίων 1 0 0 1 0 8 -8 0
error: Protected