Κατηγορίες
Αθλήματα

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4-5/12) και οι διαιτητές

Η ΟΧΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων σε Handball Premier, Α1 Γυναικών, Κύπελλο Ανδρών αλλά και Α2 Ανδρών το Σαββατοκύριακο (4-5/12).

Αναλυτικά :

Σάββατο 4/12

Handball Premier (10η αγωνιστική)

12:30, Ιωνικός -ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3) (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Τσάκωνας)
16:00, Ζαφειράκης Νάουσας-Φαίακας Κέρκυρας (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
18:00, Αερωπός Έδεσσας-ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πατιός- Χαρίτσος, Μιχαηλίδης)
18:00, HC Σαλαμίνα-Ολυμπιακός (Τόλιος- Γιακαλής, Αντωνόπουλος)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

14:00, Αρίων Πτολεμαϊδας-Κερκυραϊκός (Πήτας- Αγγελίδης)
16:00, Φέρωνας-Εκμάθηση (Μαυρίδης- Τομίδης)
17:30, Αμφικτύονες-Ολυμπιακός Κερατσινίου (Καποτάς- Βελάνη)
18:00, Ιδομενέας Γαλατά-Δίας (Μπαγάκη- Σαματά)
18:00, Honda Πανόραμα-Πανσερραϊκός (Σαχίνογλου- Γκόγκας)
21:00, Έσπερος Καλλιθέας-Πήγασος Κυψέλης (Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική play off)

16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας-Αναγέννηση Άρτας (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Δελόγλου)
16:00, ΓΑΣ Καματερού-Βέροια 2017 (Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας)
16:15, ΑΟΔ Κορυδαλλού-Εθνικός Κοζάνης (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)
18:00, Αθηναϊκός- Πανόραμα (Μερτινιάν- Αβράμης, Καραπάνος)
18:00, ΟΦΝ Ιωνίας-ΠΑΟΚ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

18:00, Φίλιππος Βέροιας-Ορφέας Κατερίνης (Μαυρίδης- Τομίδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

13:00, ΕΑΧ Χανιά-Ολυμπιακός Κερατσινίου (Μπαγάκη- Σαματά)

Κύπελλο Ανδρών (1ος γύρος)

18:00, ΓΑΣ Κιλκίς-Φοίβος Συκεών (Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης)
18:00, Ασπίδα Ξάνθης-ΧΑΝΘ (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
20:00, ΕΣΝ Βριλήσσια-Πολυνίκης Ναυπλίου (Καρυδάκης- Σπηλιωτάκος)

Κυριακή 5/12

Handball Premier (10η αγωνιστική)

15:30, Άρης Νικαίας-Διομήδης Άργους (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Ανταλής)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

16:00, Άρτα Handball 2015-ΑΟΑ Καστοριάς (Πήτας- Αγγελίδης)
16:00, Απόλλων Σταυρούπολης-ΓΕ Δράμας (Εφραιμίδης- Γκόγκας)
18:00, Μακεδών-Αγριά Βόλου (Εφραιμίδης- Παπούλιας)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική- πλέι οφ)

15:00, ΑΟ Προσοτσάνης-Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σαμαράς)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

17:00, ΕΑΧ Χανιά-ΑΕΚ (Μπαγάκη- Σαματά)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

14:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ακαδημία Πάτρας (Δρακόπουλος- Ψύλλος)
15:00, Δόξα Βύρωνα-Πολυνίκης Ναυπλίου (Μπράμου- Λεφάκης)
16:00, Ζαφειράκης Νάουσας-Ελπίδες Αμυνταίου (Μαυρίδης- Λάσκαρης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

12:00, Ορφέας Σουρωτής-Απόλλων (Γκόγκας- Σαχίνογλου)
13:00, ΑΟ Ιωαννίνων-ΑΟΑ Καστοριάς (Πήτας- Αγγελίδης)

Κύπελλο Ανδρών (1ος γύρος)

17:00, Αθηναϊκός-Δόξα Βύρωνα (Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Τετάρτη 8/12

Handball Premier (10η αγωνιστική)

18:00, Δράμα 1986-ΠΑΟΚ (Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

21:30, Άρης Θ.-Πανσερραϊκός (Θεοδοσίου- Σαχίνογλου)

error: Protected