Κατηγορίες
Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 5ης αγωνιστικής (19/12)

1ος όμιλος

Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης  2-0
Καβάλα ’86 – Μέντεκας Καλαμαριάς  0-2
Σουφλί 2018 – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  6-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μέντεκας Καλαμαριάς 5 5 0 0 19 2 17 15
2 Σουφλί 2018 5 4 0 1 14 2 12 12
3 Καβάλα ‘86 5 3 0 2 7 7 0 9
4 Ποντιακός Αλεξ. 5 2 0 3 5 7 -2 6
5 Αναγέννηση Αλεξ. 5 1 0 4 9 10 -1 3
6 Εθνικός Αλεξ. 5 0 0 5 1 27 -26 0

2ος όμιλος

Κέρκυρα – Αμαζόνες Θεσπρωτίας  2-1
Veria Ladies – Κεραυνός Θεσπρωτικού  4-2
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Απειρωτάν Ανατολής  2-7

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Veria Ladies 5 4 0 1 22 9 13 12
2 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 5 3 0 2 13 9 4 9
3 Απειρωτάν Ανατολής 5 2 2 1 17 12 5 8
4 Κέρκυρα 5 2 1 2 14 10 4 7
5 Κεραυνός Θεσπρωτ. 5 1 2 2 7 9 -2 5
6 Κοίλων Κοζάνης 5 0 1 4 7 31 -24 1

3ος όμιλος

Πιερίδες Μούσες – Τρίκαλα  1-0
Νηρηίδες Φθίας – Λέοντες Τυρνάβου  0-1
ΜΑΣ Κούκου – ΠΑΣ Λαμία  0-1
Ρεπό : ΝΠΣ Βόλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΝΠΣ Βόλος 4 4 0 0 20 4 16 12
2 Λέοντες Τυρνάβου 4 3 1 0 14 3 11 10
3 Πιερίδες Μούσες 5 3 0 2 20 9 11 9
4 Τρίκαλα 5 2 1 2 7 5 2 7
5 Νηριήδες Φθίας 4 1 0 3 9 5 4 3
6 Λαμία 4 1 0 3 1 20 -19 3
7 ΜΑΣ Κούκου 4 0 0 4 1 26 -25 0

4ος όμιλος

ΑΟΠΚ Πατίστα – Ακαδημία Δόξα ’98 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΣ Τροιζηνίας – Άρης Τρίπολης  1-2
ΑΕ Καλαβρύτων – Λύκοι Αιγιαλείας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Τρίπολης 5 5 0 0 35 2 33 15
2 ΑΣ Τροιζηνίας 4 3 0 1 22 4 18 9
3 Λύκοι Αιγιαλείας 4 2 0 2 5 7 -2 6
4 Ακαδημία Δόξα ‘98 3 1 0 2 3 9 -6 3
5 ΑΟΠΚ Πατίστα 4 1 0 3 3 20 -17 3
6 ΑΕ Καλαβρύτων 4 0 0 4 1 27 -26 0

5ος όμιλος

ΑΕΚ – Ακράτητος  15-0
Γυναίκες Περιστερίου – ΑΕ Λήμνου  1-2
Ρεπό : Άγιος Θωμάς

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 4 4 0 0 29 0 29 12
2 ΑΕ Λήμνου 4 2 1 1 6 11 -5 7
3 Άγιος Θωμάς 4 1 2 1 4 5 -1 5
4 Γυναίκες Περιστερίου 4 0 2 2 2 4 -2 2
5 Ακράτητος 4 0 1 3 1 22 -21 1

6ος όμιλος

ΠΑΣ Λέσβου – ΑΟ Μελισσίων  1-0
Παιανιακός – Παναθηναϊκός  0-9
Ρεπό : Αιολικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 4 4 0 0 23 0 23 12
2 ΑΟ Μελισσίων 4 2 0 2 4 5 -1 6
3 Παιανιακός 4 1 1 2 8 14 -6 4
4 ΠΑΣ Λέσβου 4 1 1 2 3 11 -8 4
5 Αιολικός 4 0 2 2 4 12 -8 2

7ος όμιλος

Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΑΕ Μυκόνου  0-0
Φωστήρας Καισαριανής – Αστέρας Χαλκίδας ΑΝΑΒΟΛΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – Απολλωνίδες Ερέτριας  8-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Μυκόνου 5 4 1 0 20 4 16 13
2 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 5 3 1 1 18 5 13 10
3 Αστέρας Χαλκίδας 4 3 0 1 21 6 15 9
4 Φωστήρας Καισαρ. 4 1 1 2 6 14 -8 4
5 Φοίνικας Καλλιθέας 5 1 1 3 11 14 -3 4
6 Απολλωνίδες Ερετ. 5 0 0 5 2 35 -33 0

8ος όμιλος

ΑΟ Ζωή – Νέοι Εργοτέλη ΑΝΑΒΟΛΗ
Στίλβη Χανίων – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου  0-2
Ρεπό : Εθνικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 3 3 0 0 21 2 19 9
2 ΑΟ Ζωή 3 3 0 0 16 0 16 9
3 ΑΟ Χάλης 4 2 0 2 4 14 -10 6
4 Εθνικός Πειραιά 4 1 0 3 4 10 -6 3
5 Στίλβη Χανίων 4 0 0 4 0 19 -19 0
error: Protected