Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (19/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης  3-0
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης  0-1
Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς  4-1
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης  2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC  2-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αγροτικός Αστέρας 11 7 4 0 19 2 17 25
2 Πανδραμαϊκός 11 6 5 0 22 5 17 23
3 Άρης Αβάτου 11 7 1 3 18 9 9 22
4 Απόλλων Παραλιμνίου 10 4 2 4 15 12 3 14
5 Εθνικός Σοχού 10 3 4 3 8 6 2 13
6 Αναγέννηση Πλαγιάς 11 4 1 6 10 20 -10 13
7 Θερμαϊκός Θέρμης 11 4 1 6 12 17 -5 13
8 Αλεξανδρούπολη FC 11 3 4 4 12 16 -4 13
9 Μ.Αλεξ,Ορφανίου 11 3 2 6 7 13 -6 11
10 Δόξα Δράμας 9 2 4 3 8 8 0 10
11 Ορφέας Ξάνθης 11 2 3 6 11 24 -13 9
12 Νέστος Χρυσούπολης 11 1 5 5 8 17 -9 8

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-1
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός  2-1
ΑΕΠ Κοζάνης – Μακεδονικός  0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Κοζάνη  1-2
ΑΣ Γιαννιτσά – Ποσειδών Μηχανιώνας  1-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 11 7 3 1 15 6 9 24
2 Εδεσσαϊκός 11 6 1 4 15 13 2 19
3 Κοζάνη 11 5 4 2 17 9 8 19
4 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 11 5 2 4 13 9 4 17
5 ΑΣ Γιαννιτσά 11 5 2 4 11 10 1 17
6 ΑΕΠ Κοζάνης 11 5 1 5 18 15 3 16
7 Ποσειδών Μηχανιώνας 11 4 3 4 14 13 1 15
8 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 11 4 3 4 15 17 -2 15
9 Θύελλα Σαρακηνών 11 4 2 5 13 16 -3 14
10 ΑΕ Λευκίμμης 11 3 2 6 12 15 -3 11
11 Κτην.Αστ.Καληράχης 11 2 3 6 10 17 -7 9
12 Ηρακλής Αμπελοκήπων 11 1 4 6 7 20 -13 7

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη  1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης  3-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας  1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας  0-1
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς  2-1
Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-3 α.α.

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Υπάτου 11 7 3 1 16 5 11 24
2 Ηρακλής Λάρισας 11 7 3 1 16 6 10 24
3 ΠΟ Ελασσόνας 11 5 5 1 15 6 9 20
4 Δήμητρα Ευξεινούπολης 11 5 3 3 11 10 1 18
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 11 4 6 1 12 6 6 18
6 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 11 4 4 3 12 5 7 16
7 Θησέας Αγριάς 11 3 4 4 9 10 -1 13
8 Αμβρυσσέας Διστόμου 11 3 4 4 10 9 1 13
9 ΠΟ Φήκης 11 4 1 6 9 16 -7 13
10 Ατρόμητος Παλαμά 11 3 2 6 11 11 0 11
11 ΑΠΟ Αταλάντη 11 3 0 8 11 19 -8 9
12 Αετός Μακρυχωρίου 11 0 1 10 3 32 -29 1

4ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης  0-3
Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος  3-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Διαβολιτσίου  1-1
Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή  0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας  1-0
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου 0-3 α.α.
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τηλυκράτης 13 11 1 1 27 6 21 34
2 Παναχαϊκή 12 9 1 2 25 7 18 28
3 Αχέρων Καναλακίου 12 7 2 3 20 10 10 23
4 Ναυπακτιακός 13 6 4 3 17 11 6 22
5 ΑΟ Διαβολιτσίου 12 6 3 3 22 16 6 21
6 Αίας Γαστούνης 13 6 1 6 17 16 1 19
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 13 5 3 5 15 12 3 18
8 ΠΑΟ Βάρδας 13 5 2 6 11 12 -1 17
9 Παναγρινιακός 12 4 3 5 9 10 -1 15
10 Εθνικός Σκουλικάδου 12 4 1 7 10 17 -7 13
11 Αναγέννηση Άρτας 13 4 1 8 11 19 -8 13
12 Παναιγιάλειος 13 2 3 8 10 18 -8 9
13 Αμβρακικός Λουτρού 13 0 1 12 2 42 -40 1

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Φωστήρας – Χαραυγιακός  4-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός  2-4
Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Μυκόνου – ΑΣ Σαντορίνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Ερμιονίδας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Ηλιούπολης 9 7 1 1 20 5 15 22
2 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 10 7 1 2 15 10 5 22
3 Παναρκαδικός 10 5 2 3 16 11 5 17
4 Φωστήρας 9 4 3 2 13 8 5 15
5 ΑΕ Μυκόνου 9 4 1 4 15 15 0 13
6 ΑΣ Σαντορίνης 8 3 3 2 11 3 8 12
7 Ερμής Μελιγούς 10 3 3 4 11 15 -4 12
8 ΑΕ Ερμιονίδας 8 2 2 4 5 11 -6 8
9 Άρης Σκάλας 9 1 4 4 5 14 -9 7
10 Χαραυγιακός 10 1 2 7 5 17 -12 5
11 Άγιος Ιερόθεος 8 1 2 5 3 10 -7 5

6ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Εθνικός – Αιολικός  4-1
Προοδευτική – ΑΠΟ Κερατσίνι  3-0
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός  1-2
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων  1-1
ΑΟ Πυλίου – ΑΟ Καραβάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αστέρας Βάρης

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Προοδευτική 10 8 1 1 16 4 12 25
2 Πανελευσινιακός 10 7 1 2 20 7 13 22
3 Εθνικός 10 7 1 2 21 10 11 22
4 Αιολικός 9 5 2 2 10 5 5 17
5 Αστέρας Βάρης 10 3 2 5 13 18 -5 11
6 Θύελλα Ραφήνας 10 3 2 5 9 11 -2 11
7 ΑΟ Πυλίου 9 3 2 4 8 10 -2 11
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 3 1 6 8 14 -6 10
9 Αήττητος Σπάτων 10 3 1 6 8 16 -8 10
10 ΑΟ Καραβάς 9 1 4 4 7 14 -7 7
11 Αίας Σαλαμίνας 10 1 3 6 9 17 -8 6

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας  5-1
Άρης Σούδας – Πανιώνιος  0-0
Γιούχτας – Ατσαλένιος  1-0
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης  2-0
ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟ Ρουφ 9 6 2 1 20 10 10 20
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 9 6 1 2 15 6 9 19
3 Πανιώνιος 9 5 3 1 17 8 9 18
4 Γιούχτας 9 4 3 2 9 8 1 15
5 ΑΟ Πόρου 9 3 5 1 11 9 2 14
6 Αλμυρός 9 3 3 3 18 9 9 12
7 Ατσαλένιος 9 3 1 5 13 16 -3 10
8 Άρης Σούδας 9 1 4 4 6 9 -3 7
9 ΑΕ Νεάπολης 9 1 3 5 3 14 -11 6
10 Αναγ.Ιεράπετρας 9 0 1 8 5 28 -23 1
error: Protected