Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα δύο ματς στη Γ Ερασιτεχνική και οι σκόρερς (19/2)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 12ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας,

Aναλυτικά :

Ριζώματα – ΜΑΣ Βεργίνα  3-2 (Κουτσαντάς, Γκόντριας Χ. 2 / Σιακαβάρας, Τσιρέλης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γιαγκιτζόγλου, με βοηθούς τους κ.κ. Χαραλαμπίδη και Τσίτση

Συνθέσεις

Ριζώματα : Κουτσαντάς, Μιγκνοζι (80′ Βλαχόπουλος), Χατζηνικολάου, Τσελιόπουλος Λ., Ταλιώνας, Θεμελής, Γκόντριας Ι., Ζησόπουλος, Μανωλόπουλος Χ .(70′ Χειμώνας Φ.), Χειμώνας Γ., Γκόντριας Χ.

ΜΑΣ Βεργίνα : Μαλιάρας (46′ Θεοχαρόπουλος), Τσιρέλης, Παπαδόπουλος, Ντέντα, Δελτσίδης (46′ Λιλιόπουλος), Λαζόπουλος, Μανωλόπουλος, Ντόβας, Καραγαβριηλίδης (65′ Κατσαβός), Σιακαβάρας, Λιόλιος


Νησαϊκός Αστέρας – ΑΟ Συκιάς  7-0 (60′ Καψάλης, 62′ Μπάλμι, 65′-67′-85′ Δημόπουλος Α., 75′ Τσακιρίδης, 83′ Κοτσαγκόγκος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γκαλαΐτσης, με βοηθούς τους κ.κ. Χρυσάνη και Γκόγκο

Συνθέσεις

Νησαϊκός Αστέρας : Τριανταφυλλίδης, Τσακίρης, Βολονάκης, Μπάλμι (65′ Χαρπίδης), Ματελόπουλος, Σπυριδωνίδης, Καψάλης (71′ Μιχαηλίδης), Σωτηρίου (26′ Δημόπουλος Χ.), Μπρινιάς (71′ Νικόπουλος), Δημόπουλος Α., Καλομενίδης (46′ Κοτσαγκόγκος)

ΑΟ Συκιάς : Θεοδόσης, Κακαγιάννης Β., Αργυρόπουλος, Τσαπράνης Θ., Μελιόπουλος Ι., Βήτος Αρ., Ματζίρης, Καλέμι, Βήτος Χ., Βατσάχας, Μελιόπουλος Α. (οι φιλοξενούμενοι αγωνίστηκαν με 11 παίκτες)


Ολυμπιακός Λουτρού – Αχιλλέας Νάουσας  0-3 α.α.


Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΜΑΣ Βεργίνα 11 9 1 1 37 11 26 28
2 Αχιλλέας Νάουσας 11 7 2 2 30 14 16 23
3 Νησαϊκός 9 6 1 2 25 10 15 19
4 Νέα Γενεά Νικομήδειας 10 4 1 5 13 24 -11 13
5 ΑΟ Συκιάς 10 3 1 6 17 29 -12 10
6 Ριζώματα 10 2 2 6 13 20 -7 8
7 Ολυμπιακός Λουτρού 10 0 0 10 0 27 -27 0

Σκόρερς

1 Μανωλόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 11
2 Λαζόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 9
3 Γκογκόπουλος Αχιλλέας Νάουσας 8
4 Καψάλης Νησαϊκός 7
5 Μπράτσης Αχιλλέας Νάουσας 7
6 Κακαγιάννης Β. ΑΟ Συκιάς 6
7 Δημόπουλος Α. Νησαϊκός 5
8 Σιδηρόπουλος Νέα Γενεά Νικομήδειας 5
9 Τσαπράνης Θ. ΑΟ Συκιάς 5
10 Γκόντριας Χ. Ριζώματα 4

Επόμενη αγωνιστική (13η, 26/2 – 15.30)

ΜΑΣ Βεργίνα – ΑΟ Συκιάς
Αχιλλέας Νάουσας – Αστέρας Αλεξάνδρειας
Ολυμπιακός Λουτρού – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Ρεπό : Ριζώματα

error: Protected