Κατηγορίες
Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 10ης αγωνιστικής (10/4)

1ος όμιλος 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Καβάλα ‘86  2-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Σουφλί 2018  1-3
Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης  0-4

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μέντεκας Καλαμαριάς 10 8 2 0 41 4 37 26
2 Σουφλί 2018 10 6 2 2 24 8 16 20
3 Ποντιακός Αλεξ. 10 5 2 3 19 10 9 17
4 Καβάλα ‘86 10 5 1 4 14 11 3 16
5 Αναγέννηση Αλεξ. 10 2 1 7 14 26 -12 7
6 Εθνικός Αλεξ. 10 0 0 10 2 55 -53 0

2ος όμιλος

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Veria Ladies  1-5
Απειρωτάν Ανατολής – Κοίλων Κοζάνης   4-1
Αμαζόνες Θεσπρωτίας – Κέρκυρα  1-5

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Veria Ladies 9 8 0 1 38 12 26 24
2 Απειρωτάν Ανατολής 10 6 2 2 31 17 14 20
3 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 10 5 0 5 23 24 -1 15
4 Κέρκυρα 10 4 1 5 26 22 4 13
5 Κεραυνός Θεσπρωτ. 10 2 2 6 14 24 -10 8
6 Κοίλων Κοζάνης 9 1 1 7 12 45 -33 4

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΠΑΣ Λαμία – Λέοντες Τυρνάβου  0-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΝΠΣ Βόλος 10 10 0 0 55 6 49 30
2 Λέοντες Τυρνάβου 10 7 1 2 24 7 17 22
3 Νηριήδες Φθίας 10 5 1 4 21 10 11 16
4 Πιερίδες Μούσες 11 5 1 5 24 23 1 16
5 Τρίκαλα 11 4 3 4 17 9 8 15
6 Λαμία 10 2 0 8 3 36 -33 6
7 ΜΑΣ Κούκου 10 0 0 10 2 55 -53 0

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΑΣ Τροιζηνίας – ΑΕ Καλαβρύτων  13-0
Άρης Τρίπολης – ΑΟΠΚ Πατίστα  3-0
Λύκοι Αιγιαλείας – Ακαδημία Δόξα ’98  2-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Τρίπολης 9 9 0 0 49 4 45 27
2 ΑΣ Τροιζηνίας 8 7 0 1 48 5 43 21
3 ΑΟΠΚ Πατίστα 8 4 0 4 11 26 -15 12
4 Λύκοι Αιγιαλείας 9 3 1 5 17 22 -5 10
5 Ακαδημία Δόξα ‘98 9 2 1 6 9 24 -15 7
6 ΑΕ Καλαβρύτων 9 0 0 9 3 56 -53 0

5ος όμιλος

Ακράτητος – ΑΕΚ  0-10
ΑΕ Λήμνου – Γυναίκες Περιστερίου  1-3
Ρεπό : Άγιος Θωμάς

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 8 8 0 0 66 1 65 24
2 Άγιος Θωμάς 8 3 2 3 11 16 -5 11
3 ΑΕ Λήμνου 8 3 1 4 9 25 -16 10
4 Γυναίκες Περιστερίου 8 2 2 4 9 19 -10 8
5 Ακράτητος 8 1 1 6 2 36 -34 4

6ος όμιλος 

Παναθηναϊκός – Παιανιακός  8-0
ΑΟ Μελισσίων – ΠΑΣ Λέσβου  0-3
Ρεπό : Αιολικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 8 8 0 0 50 0 50 24
2 ΠΑΣ Λέσβου 8 3 2 3 12 21 -9 11
3 Αιολικός 8 2 2 4 10 21 -11 8
4 ΑΟ Μελισσίων 8 2 1 5 6 19 -13 7
5 Παιανιακός 8 1 3 4 11 28 -17 6

7ος όμιλος 

ΑΕ Μυκόνου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου  2-0
Αστέρας Χαλκίδας – Φωστήρας Καισαριανής  3-3
Απολλωνίδες Ερέτριας – Φοίνικας Καλλιθέας  1-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Μυκόνου 10 9 1 0 47 4 43 28
2 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 10 7 1 2 42 10 32 22
3 Αστέρας Χαλκίδας 10 6 1 3 32 17 15 19
4 Φοίνικας Καλλιθέας 10 3 1 6 16 31 -15 10
5 Φωστήρας Καισαρ. 10 2 2 6 16 29 -13 8
6 Απολλωνίδες Ερετ. 10 0 0 10 3 65 -62 0

8ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου – Στίλβη Χανίων  1-1
Νέοι Εργοτέλη – ΑΟ Ζωή  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : Εθνικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 7 7 0 0 39 4 35 21
2 ΑΟ Ζωή 7 6 0 1 25 6 19 18
3 ΑΟ Χάλης 8 3 1 4 8 23 -15 10
4 Εθνικός Πειραιά 8 2 0 6 9 18 -9 6
5 Στίλβη Χανίων 8 0 1 7 2 32 -30 1

*φωτ. sportcyclades.gr

error: Protected