Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 22/5 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr στα μπαράζ ανόδου σε SL2 και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (22/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:30
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
Τένις

12:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
Τένις

12:05
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS20 Felgueiras 2, Πορτογαλία

12:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2
Βαρκελώνη, Ισπανία – Feature Race

13:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Σπέτσια – Νάπολι
Serie A

14:00
Eurosport 2
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
Τένις

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS21 Fafe 2 Power Stage, Πορτογαλία

14:30
Novasports 6HD
Αγώνες αυτοκινήτων DTM
Μηχανοκίνητα

15:00
www.sportsup.gr
LIVE τα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική

15:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Ισπανίας
Pre-Race

15:55
ΕΡΤ2
Formula 1 – Γκραν Πρι Ισπανίας
Αγώνας

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Ισπανίας
Αγώνας

17:00
www.sportsup.gr
LIVE τα μπαράζ ανόδου στη Super League 2

17:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
Τένις

17:00
ΕΡΤ3
Κολοσσός – Λάρισα
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Άρσεναλ – Έβερτον
Premier League

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Νόριτς – Τότεναμ
Premier League

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπρέντφορντ – Λιντς
Premier League

18:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Γουλβς
Premier League

18:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Άστον Βίλα
Premier League

18:30
Novasports 1HD
Έλτσε – Χετάφε
La Liga

18:45
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
Τένις

19:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
Τένις

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ίντερ – Σαμπντόρια
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σασουόλο – Μίλαν
Serie A

19:30
Novasports Start
Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ
Jupiler League

19:30
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Άρης
Basket League

20:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
Τένις

21:00
Novasports 2HD
Οσασούνα – Μαγιόρκα
La Liga

21:00
Novasports 1HD
Γρανάδα – Εσπανιόλ
La Liga

21:00
Novasports Prime
Αλαβές – Κάντιθ
La Liga

21:30
Novasports 5HD
PGA Championship
Γκολφ

21:30
Novasports 4HD
Πέζαρο – Βίρτους Μπολόνια
Lega Basket Serie A

22:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
Τένις

22:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
Τένις

22:00
Novasports 4HD
Σάσαρι – Μπρέσια
Lega Basket Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σαλερνιτάνα – Ουντινέζε
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Κάλιαρι
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Τρεντίνο – Ζάξα
CEV Champions League Ανδρών

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουάσινγκτον Μίστικς – Σικάγο Σκάι
WNBA

23:00
Novasports 2HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

23:00
Novasports 1HD
Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

23:00
Novasports Prime
Μπαρτσελόνα – Βιγιαρεάλ
La Liga

01:05
Novasports Prime
Ίντερ Μαϊάμι – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
MLS

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ

error: Protected