Κατηγορίες
Basket

Β Εθνική μπάσκετ Ανδρών : Το πρόγραμμα της σεζόν 2022/2023

Μετά την Α2 ανδρών, η ΕΟΚ προχώρησε στην κλήρωση για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, το οποίο περιλαμβάνει τέσσερις ομίλους.

Το τζάμπολ προγραμματίστηκε για το Σάββατο 8 Οκτωβρίου, με συνολικά 44 ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 08/10/2022
Ηλυσιακός – Μίλωνας
Ζωγράφου – Αίολος Αγυιάς
Δάφνη Δαφνίου – Παγκράτι
ΑΠΑΣ Νάξου – Εθνικός
Αχαγιά ’82 – Ένωση Ιλίου
Μύκονος – Ληξούρι

2η αγωνιστική – 15/10/2022
Αίολος Αγυιάς – Ηλυσιακός
Παγκράτι – Ζωγράφου
Εθνικός – Δάφνη Δαφνίου
Ένωση Ιλίου – ΑΠΑΣ Νάξου
Ληξούρι – Αχαγιά ’82
Μίλωνας – Μύκονος

3η αγωνιστική – 22/10/2022
Ηλυσιακός – Παγκράτι
Ζωγράφου – Εθνικός
Δάφνη Δαφνίου – Ένωση Ιλίου
ΑΠΑΣ Νάξου – Ληξούρι
Αχαγιά ’82 – Μύκονος
Μίλωνας – Αίολος Αγυιάς

4η αγωνιστική – 29/10/2022
Εθνικός – Ηλυσιακός
Ένωση Ιλίου – Ζωγράφου
Ληξούρι – Δάφνη Δαφνίου
Μύκονος – ΑΠΑΣ Νάξου
Αχαγιά ’82 – Μίλωνας
Παγκράτι – Αίολος Αγυιάς

5η αγωνιστική – 05/11/2022
Ηλυσιακός – Ένωση Ιλίου
Ζωγράφου – Ληξούρι
Δάφνη Δαφνίου – Μύκονος
ΑΠΑΣ Νάξου – Αχαγιά ’82
Μίλωνας – Παγκράτι
Αίολος Αγυιάς – Εθνικός

6η αγωνιστική – 12/11/2022
Ληξούρι – Ηλυσιακός
Μύκονος – Ζωγράφου
Αχαγιά ’82 – Δάφνη Δαφνίου
ΑΠΑΣ Νάξου – Μίλωνας
Ένωση Ιλίου – Αίολος Αγυιάς
Εθνικός – Παγκράτι

7η αγωνιστική – 19/11/2022
Ηλυσιακός – Μύκονος
Ζωγράφου – Αχαγιά ’82
Δάφνη Δαφνίου – ΑΠΑΣ Νάξου
Μίλωνας – Εθνικός
Αίολος Αγυιάς – Ληξούρι
Παγκράτι – Ένωση Ιλίου

8η αγωνιστική – 26/11/2022
Αχαγιά ’82 – Ηλυσιακός
ΑΠΑΣ Νάξου – Ζωγράφου
Δάφνη Δαφνίου – Μίλωνας
Μύκονος – Αίολος Αγυιάς
Ληξούρι – Παγκράτι
Ένωση Ιλίου – Εθνικός

9η αγωνιστική – 03/12/2022
Ηλυσιακός – ΑΠΑΣ Νάξου
Ζωγράφου – Δάφνη Δαφνίου
Μίλωνας – Ένωση Ιλίου
Αίολος Αγυιάς – Αχαγιά ’82
Παγκράτι – Μύκονος
Εθνικός – Ληξούρι

10η αγωνιστική – 10/12/2022
Δάφνη Δαφνίου – Ηλυσιακός
Ζωγράφου – Μίλωνας
ΑΠΑΣ Νάξου – Αίολος Αγυιάς
Αχαγιά ’82 – Παγκράτι
Μύκονος – Εθνικός
Ληξούρι – Ένωση Ιλίου

11η αγωνιστική – 21/12/2022
Ηλυσιακός – Ζωγράφου
Μίλωνας – Ληξούρι
Αίολος Αγυιάς – Δάφνη Δαφνίου
Παγκράτι – ΑΠΑΣ Νάξου
Εθνικός – Αχαγιά ’82
Ένωση Ιλίου – Μύκονος

12η αγωνιστική – 07/01/2023
Μίλωνας – Ηλυσιακός
Αίολος Αγυιάς – Ζωγράφου
Παγκράτι – Δάφνη Δαφνίου
Εθνικός – ΑΠΑΣ Νάξου
Ένωση Ιλίου – Αχαγιά ’82
Ληξούρι – Μύκονος

13η αγωνιστική – 14/01/2023
Ηλυσιακός – Αίολος Αγυιάς
Ζωγράφου – Παγκράτι
Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός
ΑΠΑΣ Νάξου – Ένωση Ιλίου
Αχαγιά ’82 – Ληξούρι
Μύκονος – Μίλωνας

14η αγωνιστική – 21/01/2023
Παγκράτι – Ηλυσιακός
Εθνικός – Ζωγράφου
Ένωση Ιλίου – Δάφνη Δαφνίου
Ληξούρι – ΑΠΑΣ Νάξου
Μύκονος – Αχαγιά ’82
Αίολος Αγυιάς – Μίλωνας

15η αγωνιστική – 28/01/2023
Ηλυσιακός – Εθνικός
Ζωγράφου – Ένωση Ιλίου
Δάφνη Δαφνίου – Ληξούρι
ΑΠΑΣ Νάξου – Μύκονος
Μίλωνας – Αχαγιά ’82
Αίολος Αγυιάς – Παγκράτι

16η αγωνιστική – 04/02/2023
Ένωση Ιλίου – Ηλυσιακός
Ληξούρι – Ζωγράφου
Μύκονος – Δάφνη Δαφνίου
Αχαγιά ’82 – ΑΠΑΣ Νάξου
Παγκράτι – Μίλωνας
Εθνικός – Αίολος Αγυιάς

17η αγωνιστική – 11/02/2023
Ηλυσιακός – Ληξούρι
Ζωγράφου – Μύκονος
Δάφνη Δαφνίου – Αχαγιά ’82
Μίλωνας – ΑΠΑΣ Νάξου
Αίολος Αγυιάς – Ένωση Ιλίου
Παγκράτι – Εθνικός

18η αγωνιστική – 18/02/2023
Μύκονος – Ηλυσιακός
Αχαγιά ’82 – Ζωγράφου
ΑΠΑΣ Νάξου – Δάφνη Δαφνίου
Εθνικός – Μίλωνας
Ληξούρι – Αίολος Αγυιάς
Ένωση Ιλίου – Παγκράτι

19η αγωνιστική – 04/03/2023
Ηλυσιακός – Αχαγιά ’82
Ζωγράφου – ΑΠΑΣ Νάξου
Μίλωνας – Δάφνη Δαφνίου
Αίολος Αγυιάς – Μύκονος
Παγκράτι – Ληξούρι
Εθνικός – Ένωση Ιλίου

20η αγωνιστική – 11/03/2023
ΑΠΑΣ Νάξου – Ηλυσιακός
Δάφνη Δαφνίου – Ζωγράφου
Ένωση Ιλίου – Μίλωνας
Αχαγιά ’82 – Αίολος Αγυιάς
Μύκονος – Παγκράτι
Ληξούρι – Εθνικός

21η αγωνιστική – 18/03/2023
Ηλυσιακός – Δάφνη Δαφνίου
Μίλωνας – Ζωγράφου
Αίολος Αγυιάς – ΑΠΑΣ Νάξου
Παγκράτι – Αχαγιά ’82
Εθνικός – Μύκονος
Ένωση Ιλίου – Ληξούρι

22η αγωνιστική – 01/04/2023
Ζωγράφου – Ηλυσιακός
Ληξούρι – Μίλωνας
Δάφνη Δαφνίου – Αίολος Αγυιάς
ΑΠΑΣ Νάξου – Παγκράτι
Αχαγιά ’82 – Εθνικός
Μύκονος – Ένωση Ιλίου

2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 08/10/2022
Πεύκη – Οίακας Ναυπλίου
Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος
ΑΣΕ Δούκα – Έσπερος Καλλιθέας
Αιγάλεω – Πρωτέας Βούλας
Πανελευσινιακός – Νέα Κηφισιά
ΑΟΚ Χανιά – ΟΦΗ

2η αγωνιστική – 15/10/2022
Πανιώνιος – Πεύκη
Έσπερος Καλλιθέας – Παλαιό Φάληρο
Πρωτέας Βούλας – ΑΣΕ Δούκα
Νέα Κηφισιά – Αιγάλεω
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός
Οίακας Ναυπλίου – ΑΟΚ Χανιά

3η αγωνιστική – 22/10/2022
Πεύκη – Έσπερος Καλλιθέας
Παλαιό Φάληρο – Πρωτέας Βούλας
ΑΣΕ Δούκα – Νέα Κηφισιά
Αιγάλεω – ΟΦΗ
Πανελευσινιακός – ΑΟΚ Χανιά
Οίακας Ναυπλίου – Πανιώνιος

4η αγωνιστική – 29/10/2022
Πρωτέας Βούλας – Πεύκη
Νέα Κηφισιά – Παλαιό Φάληρο
ΟΦΗ – ΑΣΕ Δούκα
ΑΟΚ Χανιά – Αιγάλεω
Πανελευσινιακός – Οίακας Ναυπλίου
Έσπερος Καλλιθέας – Πανιώνιος

5η αγωνιστική – 05/11/2022
Πεύκη – Νέα Κηφισιά
Παλαιό Φάληρο – ΟΦΗ
ΑΣΕ Δούκα – ΑΟΚ Χανιά
Αιγάλεω – Πανελευσινιακός
Οίακας Ναυπλίου – Έσπερος Καλλιθέας
Πανιώνιος – Πρωτέας Βούλας

6η αγωνιστική – 12/11/2022
ΟΦΗ – Πεύκη
ΑΟΚ Χανιά – Παλαιό Φάληρο
Πανελευσινιακός – ΑΣΕ Δούκα
Αιγάλεω – Οίακας Ναυπλίου
Νέα Κηφισιά – Πανιώνιος
Πρωτέας Βούλας – Έσπερος Καλλιθέας

7η αγωνιστική – 19/11/2022
Πεύκη – ΑΟΚ Χανιά
Παλαιό Φάληρο – Πανελευσινιακός
ΑΣΕ Δούκα – Αιγάλεω
Οίακας Ναυπλίου – Πρωτέας Βούλας
Πανιώνιος – ΟΦΗ
Έσπερος Καλλιθέας – Νέα Κηφισιά

8η αγωνιστική – 26/11/2022
Πανελευσινιακός – Πεύκη
Αιγάλεω – Παλαιό Φάληρο
ΑΣΕ Δούκα – Οίακας Ναυπλίου
ΑΟΚ Χανιά – Πανιώνιος
ΟΦΗ – Έσπερος Καλλιθέας
Νέα Κηφισιά – Πρωτέας Βούλας

9η αγωνιστική – 03/12/2022
Πεύκη – Αιγάλεω
Παλαιό Φάληρο – ΑΣΕ Δούκα
Οίακας Ναυπλίου – Νέα Κηφισιά
Πανιώνιος – Πανελευσινιακός
Έσπερος Καλλιθέας – ΑΟΚ Χανιά
Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ

10η αγωνιστική – 10/12/2022
ΑΣΕ Δούκα – Πεύκη
Παλαιό Φάληρο – Οίακας Ναυπλίου
Αιγάλεω – Πανιώνιος
Πανελευσινιακός – Έσπερος Καλλιθέας
ΑΟΚ Χανιά – Πρωτέας Βούλας
ΟΦΗ – Νέα Κηφισιά

11η αγωνιστική – 21/12/2022
Πεύκη – Παλαιό Φάληρο
Οίακας Ναυπλίου – ΟΦΗ
Πανιώνιος – ΑΣΕ Δούκα
Έσπερος Καλλιθέας – Αιγάλεω
Πρωτέας Βούλας – Πανελευσινιακός
Νέα Κηφισιά – ΑΟΚ Χανιά

12η αγωνιστική – 07/01/2023
Οίακας Ναυπλίου – Πεύκη
Πανιώνιος – Παλαιό Φάληρο
Έσπερος Καλλιθέας – ΑΣΕ Δούκα
Πρωτέας Βούλας – Αιγάλεω
Νέα Κηφισιά – Πανελευσινιακός
ΟΦΗ – ΑΟΚ Χανιά

13η αγωνιστική – 14/01/2023
Πεύκη – Πανιώνιος
Παλαιό Φάληρο – Έσπερος Καλλιθέας
ΑΣΕ Δούκα – Πρωτέας Βούλας
Αιγάλεω – Νέα Κηφισιά
Πανελευσινιακός – ΟΦΗ
ΑΟΚ Χανιά – Οίακας Ναυπλίου

14η αγωνιστική – 21/01/2023
Έσπερος Καλλιθέας – Πεύκη
Πρωτέας Βούλας – Παλαιό Φάληρο
Νέα Κηφισιά – ΑΣΕ Δούκα
ΟΦΗ – Αιγάλεω
ΑΟΚ Χανιά – Πανελευσινιακός
Πανιώνιος – Οίακας Ναυπλίου

15η αγωνιστική – 28/01/2023
Πεύκη – Πρωτέας Βούλας
Παλαιό Φάληρο – Νέα Κηφισιά
ΑΣΕ Δούκα – ΟΦΗ
Αιγάλεω – ΑΟΚ Χανιά
Οίακας Ναυπλίου – Πανελευσινιακός
Πανιώνιος – Έσπερος Καλλιθέας

16η αγωνιστική – 04/02/2023
Νέα Κηφισιά – Πεύκη
ΟΦΗ – Παλαιό Φάληρο
ΑΟΚ Χανιά – ΑΣΕ Δούκα
Πανελευσινιακός – Αιγάλεω
Έσπερος Καλλιθέας – Οίακας Ναυπλίου
Πρωτέας Βούλας – Πανιώνιος

17η αγωνιστική – 11/02/2023
Πεύκη – ΟΦΗ
Παλαιό Φάληρο – ΑΟΚ Χανιά
ΑΣΕ Δούκα – Πανελευσινιακός
Οίακας Ναυπλίου – Αιγάλεω
Πανιώνιος – Νέα Κηφισιά
Έσπερος Καλλιθέας – Πρωτέας Βούλας

18η αγωνιστική – 18/02/2023
ΑΟΚ Χανιά – Πεύκη
Πανελευσινιακός – Παλαιό Φάληρο
Αιγάλεω – ΑΣΕ Δούκα
Πρωτέας Βούλας – Οίακας Ναυπλίου
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Νέα Κηφισιά – Έσπερος Καλλιθέας

19η αγωνιστική – 04/03/2023
Πεύκη – Πανελευσινιακός
Παλαιό Φάληρο – Αιγάλεω
Οίακας Ναυπλίου – ΑΣΕ Δούκα
Πανιώνιος – ΑΟΚ Χανιά
Έσπερος Καλλιθέας – ΟΦΗ
Πρωτέας Βούλας – Νέα Κηφισιά

20η αγωνιστική – 11/03/2023
Αιγάλεω – Πεύκη
ΑΣΕ Δούκα – Παλαιό Φάληρο
Νέα Κηφισιά – Οίακας Ναυπλίου
Πανελευσινιακός – Πανιώνιος
ΑΟΚ Χανιά – Έσπερος Καλλιθέας
ΟΦΗ – Πρωτέας Βούλας

21η αγωνιστική – 18/03/2023
Πεύκη – ΑΣΕ Δούκα
Οίακας Ναυπλίου – Παλαιό Φάληρο
Πανιώνιος – Αιγάλεω
Έσπερος Καλλιθέας – Πανελευσινιακός
Πρωτέας Βούλας – ΑΟΚ Χανιά
Νέα Κηφισιά – ΟΦΗ

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Παλαιό Φάληρο – Πεύκη
ΟΦΗ – Οίακας Ναυπλίου
ΑΣΕ Δούκα – Πανιώνιος
Αιγάλεω – Έσπερος Καλλιθέας
Πανελευσινιακός – Πρωτέας Βούλας
ΑΟΚ Χανιά – Νέα Κηφισιά

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/2022
Φίλιππος Βέροιας – Βίκος Ιωαννίνων
Έσπερος Λαμίας – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ναύαρχος Βότσης
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

2η Αγωνιστική – 15/10/2022
Βίκος Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας
Ολυμπιακός Βόλου – Φίλιππος Βέροιας
Πρωτέας Γρεβενών – Έσπερος Λαμίας
Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Τρίκαλα

3η Αγωνιστική – 22/10/2022
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου
Φίλιππος Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών
Έσπερος Λαμίας – Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τρίκαλα
Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

4η Αγωνιστική – 29/10/2022
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας
Ναύαρχος Βότσης – Φίλιππος Βέροιας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Έσπερος Λαμίας
Τρίκαλα – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

5η Αγωνιστική – 05/11/2022
Δόξα Λευκάδας – Ναύαρχος Βότσης
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Έσπερος Λαμίας – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Βίκος Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

6η Αγωνιστική – 12/11/2022
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Λευκάδας
Τρίκαλα – Φίλιππος Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Έσπερος Λαμίας
Ναύαρχος Βότσης – Βίκος Ιωαννίνων
Πρωτέας Γρεβενών – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Νίκη Βόλου

7η Αγωνιστική – 19/11/2022
Δόξα Λευκάδας – Τρίκαλα
Φίλιππος Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου
Βίκος Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

8η Αγωνιστική – 26/11/2022
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας
Νίκη Βόλου – Φίλιππος Βέροιας
Τρίκαλα – Βίκος Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Ναύαρχος Βότσης – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

9η Αγωνιστική – 03/12/2022
Δόξα Λευκάδας – Νίκη Βόλου
Φίλιππος Βέροιας – Έσπερος Λαμίας
Βίκος Ιωαννίνων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Πρωτέας Γρεβενών – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

10η Αγωνιστική – 10/12/2022
Έσπερος Λαμίας – Δόξα Λευκάδας
Νίκη Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα – Πρωτέας Γρεβενών
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

11η Αγωνιστική – 21/12/2022
Δόξα Λευκάδας – Φίλιππος Βέροιας
Βίκος Ιωαννίνων – Έσπερος Λαμίας
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ναύαρχος Βότσης – Τρίκαλα
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

12η Αγωνιστική – 07/01/2023
Βίκος Ιωαννίνων – Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Πρωτέας Γρεβενών – Νίκη Βόλου
Ναύαρχος Βότσης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

13η Αγωνιστική – 14/01/2023
Δόξα Λευκάδας – Βίκος Ιωαννίνων
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου
Έσπερος Λαμίας – Πρωτέας Γρεβενών
Νίκη Βόλου – Ναύαρχος Βότσης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

14η Αγωνιστική – 21/01/2023
Ολυμπιακός Βόλου – Δόξα Λευκάδας
Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας
Ναύαρχος Βότσης – Έσπερος Λαμίας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

15η Αγωνιστική – 28/01/2023
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών
Φίλιππος Βέροιας – Ναύαρχος Βότσης
Έσπερος Λαμίας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Βίκος Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

16η Αγωνιστική – 04/02/2023
Ναύαρχος Βότσης – Δόξα Λευκάδας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φίλιππος Βέροιας
Τρίκαλα – Έσπερος Λαμίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – Βίκος Ιωαννίνων
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

17η Αγωνιστική – 11/02/2023
Δόξα Λευκάδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φίλιππος Βέροιας – Τρίκαλα
Έσπερος Λαμίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Βίκος Ιωαννίνων – Ναύαρχος Βότσης
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Νίκη Βόλου

18η Αγωνιστική – 18/02/2023
Τρίκαλα – Δόξα Λευκάδας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Φίλιππος Βέροιας
Νίκη Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Βίκος Ιωαννίνων
Ναύαρχος Βότσης – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

19η Αγωνιστική – 04/03/2023
Δόξα Λευκάδας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φίλιππος Βέροιας – Νίκη Βόλου
Βίκος Ιωαννίνων – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πρωτέας Γρεβενών – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

20η Αγωνιστική – 11/03/2023
Νίκη Βόλου – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Βίκος Ιωαννίνων
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

21η Αγωνιστική – 18/03/2023
Δόξα Λευκάδας – Έσπερος Λαμίας
Βίκος Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Πρωτέας Γρεβενών – Τρίκαλα
Ναύαρχος Βότσης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Φίλιππος Βέροιας – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – Βίκος Ιωαννίνων
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών
Τρίκαλα – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/2022
Μακεδονικός – Πανσερραϊκός
Λεύκιππος Ξάνθης – Πολύγυρος
Ευκαρπία – Ερμής Λαγκαδά
Σταυρούπολη – ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: Γέφυρα

2η Αγωνιστική – 15/10/2022
Πανσερραϊκός – Γέφυρα
Πολύγυρος – Μακεδονικός
Ερμής Λαγκαδά – Λεύκιππος Ξάνθης
ΧΑΝΘ – Ευκαρπία
Μαχητές Πεύκων – Σταυρούπολη
Ρεπό: ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 22/10/2022
Γέφυρα – Πολύγυρος
Μακεδονικός – Ερμής Λαγκαδά
Λεύκιππος Ξάνθης – ΧΑΝΘ
Ευκαρπία – Μαχητές Πεύκων
Σταυρούπολη – ΔΕΚΑ
Ρεπό: Πανσερραϊκός

4η Αγωνιστική – 29/10/2022
Ερμής Λαγκαδά – Γέφυρα
ΧΑΝΘ – Μακεδονικός
Μαχητές Πεύκων – Λεύκιππος Ξάνθης
ΔΕΚΑ – Ευκαρπία
Πολύγυρος – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Σταυρούπολη

5η Αγωνιστική – 05/11/2022
Γέφυρα – ΧΑΝΘ
Μακεδονικός – Μαχητές Πεύκων
Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ
Ευκαρπία – Σταυρούπολη
Πανσερραϊκός – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: Πολύγυρος

6η Αγωνιστική – 12/11/2022
Μαχητές Πεύκων – Γέφυρα
ΔΕΚΑ – Μακεδονικός
Σταυρούπολη – Λεύκιππος Ξάνθης
ΧΑΝΘ – Πανσερραϊκός
Ερμής Λαγκαδά – Πολύγυρος
Ρεπό: Ευκαρπία

7η Αγωνιστική – 19/11/2022
Γέφυρα – ΔΕΚΑ
Μακεδονικός – Σταυρούπολη
Λεύκιππος Ξάνθης – Ευκαρπία
Πανσερραϊκός – Μαχητές Πεύκων
Πολύγυρος – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

8η Αγωνιστική – 26/11/2022
Σταυρούπολη – Γέφυρα
Ευκαρπία – Μακεδονικός
ΔΕΚΑ – Πανσερραϊκός
Μαχητές Πεύκων – Πολύγυρος
ΧΑΝΘ – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

9η Αγωνιστική – 03/12/2022
Γέφυρα – Ευκαρπία
Μακεδονικός – Λεύκιππος Ξάνθης
Πανσερραϊκός – Σταυρούπολη
Πολύγυρος – ΔΕΚΑ
Ερμής Λαγκαδά – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: ΧΑΝΘ

10η Αγωνιστική – 10/12/2022
Λεύκιππος Ξάνθης – Γέφυρα
Ευκαρπία – Πανσερραϊκός
Σταυρούπολη – Πολύγυρος
ΔΕΚΑ – Ερμής Λαγκαδά
Μαχητές Πεύκων – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Μακεδονικός

11η Αγωνιστική – 21/12/2022
Γέφυρα – Μακεδονικός
Πανσερραϊκός – Λεύκιππος Ξάνθης
Πολύγυρος – Ευκαρπία
Ερμής Λαγκαδά – Σταυρούπολη
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ
Ρεπό: Μαχητές Πεύκων

12η Αγωνιστική – 07/01/2023
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Πολύγυρος – Λεύκιππος Ξάνθης
Ερμής Λαγκαδά – Ευκαρπία
ΧΑΝΘ – Σταυρούπολη
Μαχητές Πεύκων – ΔΕΚΑ
Ρεπό: Γέφυρα

13η Αγωνιστική – 14/01/2023
Γέφυρα – Πανσερραϊκός
Μακεδονικός – Πολύγυρος
Λεύκιππος Ξάνθης – Ερμής Λαγκαδά
Ευκαρπία – ΧΑΝΘ
Σταυρούπολη – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 21/01/2023
Πολύγυρος – Γέφυρα
Ερμής Λαγκαδά – Μακεδονικός
ΧΑΝΘ – Λεύκιππος Ξάνθης
Μαχητές Πεύκων – Ευκαρπία
ΔΕΚΑ – Σταυρούπολη
Ρεπό: Πανσερραϊκός

15η Αγωνιστική – 28/01/2023
Γέφυρα – Ερμής Λαγκαδά
Μακεδονικός – ΧΑΝΘ
Λεύκιππος Ξάνθης – Μαχητές Πεύκων
Ευκαρπία – ΔΕΚΑ
Πανσερραϊκός – Πολύγυρος
Ρεπό: Σταυρούπολη

16η Αγωνιστική – 04/02/2023
ΧΑΝΘ – Γέφυρα
Μαχητές Πεύκων – Μακεδονικός
ΔΕΚΑ – Λεύκιππος Ξάνθης
Σταυρούπολη – Ευκαρπία
Ερμής Λαγκαδά – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Πολύγυρος

17η Αγωνιστική – 11/02/2023
Γέφυρα – Μαχητές Πεύκων
Μακεδονικός – ΔΕΚΑ
Λεύκιππος Ξάνθης – Σταυρούπολη
Πανσερραϊκός – ΧΑΝΘ
Πολύγυρος – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: Ευκαρπία

18η Αγωνιστική – 18/02/2023
ΔΕΚΑ – Γέφυρα
Σταυρούπολη – Μακεδονικός
Ευκαρπία – Λεύκιππος Ξάνθης
Μαχητές Πεύκων – Πανσερραϊκός
ΧΑΝΘ – Πολύγυρος
Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

19η Αγωνιστική – 04/03/2023
Γέφυρα – Σταυρούπολη
Μακεδονικός – Ευκαρπία
Πανσερραϊκός – ΔΕΚΑ
Πολύγυρος – Μαχητές Πεύκων
Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

20η Αγωνιστική – 11/03/2023
Ευκαρπία – Γέφυρα
Λεύκιππος Ξάνθης – Μακεδονικός
Σταυρούπολη – Πανσερραϊκός
ΔΕΚΑ – Πολύγυρος
Μαχητές Πεύκων – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: ΧΑΝΘ

21η Αγωνιστική – 18/03/2023
Γέφυρα – Λεύκιππος Ξάνθης
Πανσερραϊκός – Ευκαρπία
Πολύγυρος – Σταυρούπολη
Ερμής Λαγκαδά – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: Μακεδονικός

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Μακεδονικός – Γέφυρα
Λεύκιππος Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ευκαρπία – Πολύγυρος
Σταυρούπολη – Ερμής Λαγκαδά
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Μαχητές Πεύκων

error: Protected