Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 19/8 – To Ελλάδα vs Τουρκία και η πρεμιέρα της Super League (πρόγραμμα TV)

Δείτε το σημερινό (19΄8) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:00
ΕΡΤ Sports 1
Κολύμβηση ανοιχτής θάλασσας, 10 χλμ. (Α)
Κολύμβηση

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:00
ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
5η μέρα

11:05
ΕΡΤ2
Προκριματικός ύψους (Γ) – Γκούσιν
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μονάχου

11:15
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS1 Vleteren 1, Βέλγιο

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:05
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS2 Westouter-Boeschepe 1, Βέλγιο

13:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS3 Mesen-Middelhook 1, Βέλγιο

13:50
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC
SS4 Langemark 1, Βέλγιο

14:10
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
Motorrad Grand Prix von Osterreich – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:35
ΕΡΤ Sports 1
Καταδύσεις, 3 μ. (Γ) – Τελικός
Κολύμβηση

18:00
ΕΡΤ Sports 2
Ορεινή ποδηλασία | Τελικός ανδρών
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μονάχου

18:00
ΕΡΤ3
Γεωργία – Πολωνία
Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

19:30
Novasports 2HD
Αμβούργο – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Τένις

21:00
Novasports 1HD
Εσπανιόλ – Βαγιεκάνο
La Liga

21:00
ΕΡΤ World
Ελλάδα – Τουρκία
Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

21:00
ΕΡΤ1
Ελλάδα – Τουρκία
Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

21:15
ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
5η μέρα

21:30
Novasports 3HD
Γκλάντμπαχ – Χέρτα
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης
Super League

21:45
Novasports 4HD
Έουπεν – Σερένγκ
Βελγικό πρωτάθλημα

21:55
ΕΡΤ2
Τελικός Τριπλούν Γυναικών – Καρύδη
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μονάχου

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Νόριτς – Μίλγουολ
Championship Αγγλίας

22:00
Novasports 2HD
Λιόν – Τρουά
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Τένις

22:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Εστορίλ – Ρίο Άβε
Liga Portugal

23:00
Novasports Start
Αλαβές – Μιραντές
Segunda Division

23:00
Novasports Prime
Σεβίλλη – Βαγιαδολίδ
La Liga

02:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP Masters 1000
Τένις

03:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Τένις

error: Protected