Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 30/9 – H τελετή εγκαινίων του OPAP Arena και οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δείτε το σημερινό (30/9) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:00
Novasports 4HD
Καναδάς – ΗΠΑ
Μουντομπάσκετ Γυναικών

10:05
COSMOTE SPORT 8 HD
Moto2
OR Thailand Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

11:00
Novasports 6HD
WTA 250 Ταλίν, Α’ Προημιτελικός
Τένις

11:00
COSMOTE SPORT 8 HD
MotoGP
OR Thailand Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

12:30
Novasports 4HD
Αυστραλία – Κίνα
Μουντομπάσκετ Γυναικών

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:00
Novasports 6HD
WTA 250 Ταλίν, Β’ Προημιτελικός
Τένις

13:00
ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 1
Μηχανοκίνητα

13:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς
NBA

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Sofia Open

15:00
Eurosport 1
Βρετανικό Open
Σνούκερ

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:00
Eurosport 1
Αγώνας Κροατίας | 4ο Ετάπ
Ποδηλασία

16:00
Novasports Start
ΣάκκαρηΚόβινιτς
Τένις

16:00
ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 2
Μηχανοκίνητα

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Sofia Open

18:00
Novasports Start
WTA 250 Πάρμα, Β’ Ημιτελικός
Τένις

18:00
Novasports 6HD
WTA 250 Ταλίν, Γ’ Προημιτελικός
Τένις

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Sofia Open

19:30
Novasports 2HD
Πάντερμπορν – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

20:00
Novasports 6HD
WTA 250 Ταλίν, Δ’ Προημιτελικός
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Sofia Open

20:30
ΕΡΤ3
Τελετή εγκαινίων του νέου γηπέδου της ΑΕΚ – OPAP Arena
Τελετές

21:00
Eurosport 1
Βρετανικό Open
Σνούκερ

21:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ζιλ Βισέντε
Liga Portugal

21:30
Novasports Prime
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Bundesliga

21:45
Novasports 4HD
Σταντάρ Λιέγης – Σερέγκ
Βελγικό πρωτάθλημα

22:00
Novasports Start
Τενερίφη – Σπόρτινγκ Χιχόν
Segunda Division

22:00
Novasports 2HD
Ανζέ – Μαρσέιγ
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλμερία
La Liga

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χαλ – Λούτον
Championship Αγγλίας

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

23:05
COSMOTE SPORT 9 HD
WRC
SS9 Puhoi 1, Νέα Ζηλανδία

23:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Μπράγκα
Liga Portugal

00:10
COSMOTE SPORT 9 HD
WRC
SS10 Komokoriki 1, Νέα Ζηλανδία

04:00
COSMOTE SPORT 9 HD
WRC
SS11 Kaipara Hills 2, Νέα Ζηλανδία

04:55
COSMOTE SPORT 8 HD
Moto3
OR Thailand Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

05:05
COSMOTE SPORT 9 HD
WRC
SS12 Puhoi 2, Νέα Ζηλανδία

error: Protected