Κατηγορίες
Αθλήματα

Τα 30 παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (26-27/11) στα πρωταθλήματα χάντμπολ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και τους ορισμούς των διαιτητών ανακοίνωσε η Ομοσπονδία Χάντμπολ, για τις 30 αναμετρήσεις του διημέρου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 26/11

Handball Premier (10η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ – Ολυμπιακός (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης)
Κραχτίδης 18:00, Δράμα – Αερωπός Έδεσσας (Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΚ (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σίσκου)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός – ΑΕΣΧ Πυλαίας (Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα – ΕΣΝ Βριλησσίων (Γράψας- Κυριακού, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 15:00, ΑΕΚ – Ορφέας Σουρωτής (Λεφάκης- Γιαβρούτας, Τσάκωνας)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟΚ (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΣΧ Πυλαίας (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας- Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας – Φοίβος Συκεών (Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα – Φίλιππος Βέροιας (Βαγγελτζίκης- Νικόλας)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα – Ποσειδών Λουτρακίου (Βήτας- Xρηστίδη)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Εκμάθηση – ΓΑΣ Κιλκίς (Βαγγελτζίκης- Γκόγκας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Πανελλήνιος (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θ. – Αρχέλαος Κατερίνης (Βαγελτζίκης- Γκόγκας)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου – HC Σαλαμίνα (Σκλαβενίτης- Γιακαλής, Ανταλής)

Β’ Ανδρών

Κλαδισού 15:00, Ιδομενέας Γαλατά – ΓΣ Παπασιδέρης (Γερουλάνος- Φωτεινάκης)
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας – Κερκυραϊκός (Πήτας- Αγγελίδης)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός – Μακεδών (Εφραιμίδης- Μαυρίδου)
Βόλου 17:30, Κένταυρος Αγριά Βόλου – Έσπερος Καλλιθέας (Βελάνη- Παλαμιώτης)
Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων – Δίας Μοσχάτου Ταύρου (Δαμάσκος- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών

Νάουσας 15:00, Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΑ Καστοριάς (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος – Βορέας (Μαυρίδης- Τομίδης)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – ΑΣ Ηλιούπολης (Λεφάκης- Γιαβρούτας)

Κυριακή 27/11

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους (Τζαφερόπουλος- Τόλιος, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Μάνος Λοίζος 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΠ Πανόραμα (Βήτας- Μπράμου, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας – Αθηναϊκός (Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας – Άρης Νικαίας (Αβράμης- Χρόνης)

Β’ Ανδρών
Λαμίας 16:00, Αμφικτύονες Λαμίας – Ηλυσιακός (Βελάνη- Καποτάς)

Α2 Γυναικών
Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ακαδημία Πάτρας (Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

Τετάρτη 30/11

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 15:00, Ολυμπιακός – Ζαφειράκης Νάουσας
ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα

moserlx-gif-1
coffee-banner
loading...
error: Protected