Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες του Σαββάτου (3η αγωνιστική, 26/11)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Παραλιμνίου  2-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Δράμας  1-0
Καμπανιακός – Αλεξανδρούπολη FC  4-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Βύρων Καβάλας  1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νέστος Χρυσούπολης  2-1
Πανθρακικός – Ορφέας Ξάνθης  3-0
Πανδραμαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  4-0
Ρεπό: Καβάλα

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανθρακικός 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Καμπανιακός 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Πανδραμαϊκός 2 2 0 0 8 1 7 6
4 ΓΣ Ξάνθη 3 2 0 1 5 1 4 6
5 Θερμαϊκός Θέρμης 3 1 2 0 3 2 1 5
6 Καβάλα 2 1 1 0 4 1 3 4
7 Αγροτικός Αστέρας 3 1 1 1 3 2 1 4
8 Απόλλων Παραλιμνίου 3 1 1 1 5 5 0 4
9 Δόξα Δράμας 3 1 1 1 2 2 0 4
10 Βύρων Καβάλας 3 1 1 1 5 6 -1 4
11 Ποσειδών Μηχανιώνας 2 1 0 1 2 2 0 3
12 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 2 6 -4 3
13 Νέστος Χρυσούπολης 3 0 0 3 2 7 -5 0
14 Αλεξανδρούπολη FC 3 0 0 3 0 8 -8 0
15 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 3 0 0 3 2 11 -9 0

4ος όμιλος

ΑΠΣ Πάτραι – Φοίνικας Επιδαύρου  2-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδου 2 2 0 0 7 2 5 6
2 ΑΟ Πυλίου 2 2 0 0 5 1 4 6
3 Πανιώνιος 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Πανηλειακός 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 3 0 3 0 3 3 0 3
6 Αιολικός 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Παναργειακός 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Αίας Γαστούνης 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 Πανγυθεατικός 2 0 2 0 2 2 0 2
10 ΑΕ Ερμιονίδας 2 0 2 0 1 1 0 2
11 ΑΕ Μυκόνου 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 ΑΠΣ Πάτραι 3 0 1 2 4 7 -3 1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 Ιάλυσος Ρόδου 2 0 0 2 1 4 -3 0

5ος όμιλος

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Τυμπακίου  1-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Φωστήρας 2 2 0 0 4 0 4 6
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 2 2 0 0 3 1 2 6
3 ΑΟ Πόρου 3 2 0 1 3 3 0 6
4 Άρης Πετρούπολης 2 1 0 1 4 3 1 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 1 1 3
6 ΑΟ Τυμπακίου 3 1 0 2 3 3 0 3
7 Θύελλα Ραφήνας 2 1 0 1 1 1 0 3
8 ΑΕ Μοσχάτου 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Αλμυρός Γαζίου 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 ΓΣ Μαρκό 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Γιούχτας 2 0 2 0 0 0 0 2
12 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 ΑΠΟ Κερατσίνι 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 Άγιος Ιερόθεος 2 0 0 2 1 3 -2 0
error: Protected