Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής (4/12)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου  0-3
Αγροτικός Αστέρας – Βύρων Καβάλας  1-1
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης  2-0
Καμπανιακός – Ορφέας Ξάνθης  2-0
Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  6-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Πανδραμαϊκός  0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Πανθρακικός  3-1
Ρεπό: Δόξα Δράμας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καμπανιακός 5 4 1 0 10 2 8 13
2 Καβάλα 4 3 1 0 13 1 12 10
3 Πανδραμαϊκός 4 3 1 0 12 2 10 10
4 Απόλλων Παραλιμνίου 5 3 1 1 11 5 6 10
5 Πανθρακικός 5 3 0 2 11 8 3 9
6 Ποσειδών Μηχανιώνας 4 3 0 1 7 4 3 9
7 Θερμαϊκός Θέρμης 5 2 3 0 4 2 2 9
8 Αγροτικός Αστέρας 5 1 3 1 6 5 1 6
9 ΓΣ Ξάνθη 5 2 0 3 5 4 1 6
10 Άρης Αβάτου 4 2 0 2 4 6 -2 6
11 Βύρων Καβάλας 5 1 2 2 6 8 -2 5
12 Δόξα Δράμας 4 1 1 2 2 5 -3 4
13 Αλεξανδρούπολη FC 5 0 1 4 2 13 -11 1
14 Νέστος Χρυσούπολης 5 0 0 5 2 12 -10 0
15 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 5 0 0 5 3 19 -16 0

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός Φούφα  2-3
ΑΕΠ Κοζάνης – ΓΑΣ Σβορώνος  2-4
ΠΟ Ελασσόνας – Δωτιέας Αγιάς  1-1
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  0-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Καστοριά  3-0
Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη  1-1
Πιερικός – ΑΟ Χανιώτης  0-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Κοζάνη 4 3 1 0 12 2 10 10
2 Κεραυνός Αγγελοχ. 4 2 2 0 9 2 7 8
3 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 4 2 2 0 3 1 2 8
4 ΓΑΣ Σβορώνου 4 2 1 1 8 5 3 7
5 ΠΟ Ελασσόνας 4 1 3 0 4 3 1 6
6 ΑΕΠ Κοζάνης 4 2 0 2 5 6 -1 6
7 Εδεσσαϊκός 4 1 2 1 5 5 0 5
8 Ολυμπιακός Βόλου 4 1 2 1 2 3 -1 5
9 Καστοριά 4 1 1 2 2 6 -4 4
10 Μακεδονικός Φούφα 4 1 1 2 4 5 -1 4
11 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 Πιερικός 4 1 1 2 4 3 1 4
13 ΑΟ Χανιώτης 4 0 2 2 3 8 -5 2
14 Δωτιέας Αγιάς 4 0 1 3 2 14 -12 1

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Υπάτου  0-0
Αστέρας Πετριτή – Τρίκαλα  1-2
Τηλυκράτης – Διγενής Νεοχωρίου  2-0
ΑΟ Χαλκίς – Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0
Απόλλων Πάργας – Παναγρινιακός  1-1
Ζάκυνθος – ΑΕ Λευκίμμης  2-5
ΠΟ Φήκης – Πανελευσινιακός  0-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τρίκαλα 4 3 1 0 6 3 3 10
2 Τηλυκράτης 4 3 0 1 5 2 3 9
3 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 2 0 8 3 5 8
4 Βύζας Μεγάρων 4 2 2 0 4 0 4 8
5 ΑΟ Υπάτου 4 2 1 1 4 2 2 7
6 Πανελευσινιακός 4 2 1 1 4 2 2 7
7 ΑΟ Χαλκίς 4 1 2 1 4 4 0 5
8 ΠΟ Φήκης 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 Παναγρινιακός 4 1 1 2 5 7 -2 4
10 Ζάκυνθος 4 1 1 2 5 8 -3 4
11 Απόλλων Πάργας 4 0 3 1 1 2 -1 3
12 Διγενής Νεοχωρίου 4 0 3 1 0 2 -2 3
13 Αστέρας Πετριτή 4 0 2 2 3 6 -3 2
14 Ναυπακτιακός 4 0 0 4 2 8 -6 0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Ερμιονίδας  1-0
Ιάλυσος – Παναργειακός  2-1
Πανγυθεατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου  0-0
Πανιώνιος – Αίας Γαστούνης  4-1
Πανηλειακός – ΑΠΣ Πάτραι  2-1
Αιολικός – ΑΣ Ρόδου  2-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Πυλίου  4-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 4 3 1 0 9 1 8 10
2 Αιολικός 4 3 0 1 5 3 2 9
3 ΑΣ Ρόδου 4 3 0 1 9 4 5 9
4 Πανηλειακός 4 2 2 0 5 3 2 8
5 ΑΕ Μυκόνου 4 2 1 1 3 2 1 7
6 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 4 1 3 0 7 4 3 6
7 ΑΟ Πυλίου 4 2 0 2 6 6 0 6
8 ΑΕ Ερμιονίδας 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Ιάλυσος Ρόδου 4 1 0 3 4 7 -3 3
10 Πανγυθεατικός 4 0 3 1 3 4 -1 3
11 ΑΟ Διαβολιτσίου 4 0 3 1 3 6 -3 3
12 Παναργειακός 4 1 0 3 3 7 -4 3
13 Αίας Γαστούνης 4 1 0 3 3 9 -6 3
14 ΑΠΣ Πάτραι 4 0 1 3 5 9 -4 1

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου – ΑΕ Μοσχάτου  7-2
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Εθνικός  1-1
Φωστήρας – ΑΟ Πόρου  2-0
Άγιος Ιερόθεος – ΓΣ Μαρκό  0-5
ΑΟ Τυμπακίου – Γιούχτας  0-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Αγίας Παρασκευής  1-0
Άρης Πετρούπολης – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμυρός Γαζίου 4 3 0 1 11 6 5 9
2 Φωστήρας 4 3 0 1 6 2 4 9
3 ΓΣ Μαρκό 4 2 2 0 8 2 6 8
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 4 2 2 0 4 2 2 8
5 Γιούχτας 4 1 3 0 2 1 1 6
6 Θύελλα Ραφήνας 4 2 0 2 3 3 0 6
7 Εθνικός 4 1 2 1 3 2 1 5
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 4 1 2 1 6 4 2 5
9 Άρης Πετρούπολης 4 1 2 1 6 5 1 5
10 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 ΑΕ Μοσχάτου 4 1 1 2 3 9 -6 4
12 ΑΟ Τυμπακίου 4 1 0 3 3 4 -1 3
13 Άγιος Ιερόθεος 4 0 1 3 1 8 -7 1
14 ΑΟ Πόρου 4 2 0 2 3 5 -2 0
error: Protected