Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

ΟΛΑ τα ρεπορτάζ των μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική (24/5, 3η αγωνιστική)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων των μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου – Άρης Πετεινού  0-2
Ορέστης Ορεστιάδας – Ηρακλής Αμμουδιάς  0-0
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Βώλακα  0-1
Ρεπό : Ορφέας Ελευθερούπολης

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Πετεινού 3 2 0 1 4 2 2 6
2 Ορέστης Ορεστιάδας 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Ορφέας Ελευθερ. 2 1 1 0 1 0 1 4
4 Ηρακλής Αμμουδιάς 3 1 1 1 2 2 0 4
5 Νίκη Ευκαρπίας 2 1 0 1 2 1 1 3
6 Δόξα Βώλακα 3 1 0 2 1 3 -2 3
7 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3 0 1 2 0 4 -4 1

2ος όμιλος

Αναγέννηση Επανομής – Ερμής Αμυνταίου  2-1
Απόλλων Ευρωπού – Αετός Βαρβάρας  1-1
Βατανιακός – Μ.Αλεξ, Αγ.Μαρίνας  1-0
Ρεπό: Θύελλα Λυκοστόμου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Βατανιακός 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 3 2 0 1 4 2 2 6
3 Αναγ.Επανομής 3 2 0 1 4 2 2 6
4 Αετός Βαρβάρας 3 1 2 0 2 1 1 5
5 Απόλλων Ευρωπού 2 0 1 1 2 3 -1 1
6 Ερμής Αμυνταίου 3 0 1 2 1 5 -4 1
7 Θύελλα Λυκοστόμου 2 0 0 2 0 4 -4 0

3ος όμιλος

Θύελλα Κατσικάς – Θιναλιακός  2-0
Αναγέννηση Άρτας – Θρίαμβος Λούρου  1-0
Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΕ Μεσολογγίου  0-1
Ρεπό: Άρης Φιλιατών

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Άρτας 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Θύελλα Κατσικάς 3 1 2 0 4 2 2 5
3 Θιναλιακός 3 1 1 1 2 3 -1 4
4 ΑΕ Μεσολογγίου 3 1 1 1 2 4 -2 4
5 Άρης Φιλιατών 2 0 2 0 2 2 0 2
6 Θρίαμβος Λούρου 3 0 2 1 1 2 -1 2
7 Αστραπή Μεσοποτ. 2 0 0 2 1 3 -2 0

4ος όμιλος

Μαγνησιακός – Αστέρας Σταυρού  1-0
Αστέρας Καρδίτσας – ΑΣ Μετέωρα  2-0
Κιλελέρ – ΕΠΣ Γρεβενών  3-0 α.α.
Ρεπό: Εορδαϊκός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Κιλελέρ 2 2 0 0 7 0 7 6
2 Εορδαϊκός 2 2 0 0 5 0 5 6
3 Μαγνησιακός 2 2 0 0 4 0 4 6
4 Αστέρας Σταυρού 3 1 1 1 2 1 1 4
5 Αστέρας Καρδίτσας 3 1 0 2 2 4 -2 3
6 Μετέωρα 3 0 1 2 0 6 -6 1
7 ΕΠΣ Γρεβενών 3 0 0 3 0 9 -9 0

5ος όμιλος

Παλληξουριακός – Λεωνίδιο  2-1
ΑΟ Λεβάντε – Αμυκλιακός  0-2
Παναιγιάλειος – Εράνη Φιλιατρών  3-2
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 2 2 0 0 4 2 2 6
2 Παλληξουριακός 2 2 0 0 3 1 2 6
3 Αμυκλιακός 3 2 0 1 3 1 2 6
4 ΠΑΟ Βάρδας 2 1 1 0 4 2 2 4
5 Εράνη Φιλιατρών 3 1 0 2 6 4 2 3
6 ΑΟ Λεβάντε 3 0 1 2 2 8 -6 1
7 Λεωνίδιο 3 0 0 3 1 5 -4 0

6ος όμιλος

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Περαμαϊκός  4-1
Ελλοπιακός – Απόλλων Ευπαλίου  3-0
ΠΑΣ Κόρινθος – Κορωνίδα Κοιλάδας  6-0
Ρεπό: Αίολος Καρπενησίου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέα Αρτάκη 3 3 0 0 10 1 9 9
2 Ελλοπιακός 2 2 0 0 5 1 4 6
3 ΠΑΣ Κόρινθος 2 1 1 0 6 0 6 4
4 Περαμαϊκός 3 1 1 1 4 4 0 4
5 Κορωνίδα Κοιλάδας 3 1 0 2 3 9 -6 3
6 Αίολος Καρπενησίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
7 Απόλλων Ευπαλίου 3 0 0 3 0 9 -9 0

7ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Χαϊδάρι – Απόλλων Ποντίων  2-0
Ερμής Ζωνιανών – Γρανίτης  1-0
Ατσαλένιος – ΕΠΣ Λασιθίου  3-0 α.α.
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ατσαλένιος 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Χαϊδάρι 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Ερμής Ζωνιανών 1 1 0 0 1 0 1 3
4 Ατρόμητος Πειραιά 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Γρανίτης 1 0 0 1 0 1 -1 0
6 Απολλων Ποντίων 1 0 0 1 0 2 -2 0
7 ΕΠΣ Λασιθίου 1 0 0 1 0 3 -3 0

8ος όμιλος

Αετός Λουτρών – Ηλυσιακός  0-3
ΑΕΡ Αφάντου – Πυθαγόρας Σάμου  6-1
Αστέρας Βάρης – Ατρόμητος Αγ.Γεωργίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Ελλάς Σύρου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΡ Αφάντου 3 3 0 0 10 1 9 9
2 Ηλυσιακός 3 3 0 0 5 0 5 9
3 Αστέρας Βάρης 2 1 0 1 3 1 2 3
4 Αετός Λουτρών 2 1 0 1 4 3 1 3
5 Πυθαγόρας Σάμου 3 1 0 2 4 10 -6 3
6 Ελλάς Σύρου 2 0 0 2 0 2 -2 0
7 Ατρόμητος Αγ.Γεωργίου 3 0 0 3 0 9 -9 0
moserlx-gif-1
coffee-banner
loading...
error: Protected