Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 3ης αγωνιστικής (24/9)

1ος όμιλος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Άρης Αβάτου  2-2
Πανθρακικός – Ορέστης Ορεστιάδας  2-2
Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης  0-3
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Χανιώτης  0-1
Αετός Βαρβάρας – Βέροια  3-0
Δόξα Δράμας – Νίκη Ευκαρπίας  0-0
Άρης Πετεινού – Καβάλα  0-5
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  4-2
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης (27/9)

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 2 2 0 0 7 2 5 6
2 Θερμαϊκός Θέρμης 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Άρης Αβάτου 2 1 1 0 7 2 5 4
4 Ορέστης Ορεστιάδας 2 1 1 0 4 3 1 4
5 Πανθρακικός 2 1 1 0 3 2 1 4
6 Καβάλα 1 1 0 0 5 0 5 3
7 Αετός Βαρβάρας 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Ποσειδών Μηχανιώνας 2 1 0 1 3 2 1 3
9 ΑΟ Χανιώτης 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 4 5 -1 3
11 Κεραυνός Αγγελοχ. 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 Δόξα Δράμας 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Νίκη Ευκαρπίας 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 Αναγέννηση Επανομής 2 0 1 1 1 4 -3 1
15 ΝΠΣ Βέροια 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 1 0 0 1 0 5 -5 0
18 Άρης Πετεινού 2 0 0 2 0 9 -9 0

2ος όμιλος

Αστέρας Πετριτή – Νέα Αρτάκη  1-0
Βατανιακός – ΓΑΣ Σβορώνος  1-1
ΑΕ Κιλελέρ – Θεσπρωτός  3-1
Τρίκαλα – Εορδαϊκός  1-1
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης  1-0
Αστέρας Σταυρού – Καστοριά  2-0
Θύελλα Κατσικά – ΠΟ Φήκης  4-1
Πιερικός – Ζάκυνθος  0-0
Μαγνησιακός – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  1-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κιλελέρ 2 2 0 0 4 1 3 6
2 Αναγέννηση Άρτας 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 2 2 0 0 3 1 2 6
4 ΓΑΣ Σβορώνου 2 1 1 0 4 0 4 4
5 Τρίκαλα 2 1 1 0 5 2 3 4
6 Ζάκυνθος 2 1 1 0 2 0 2 4
7 Πιερικός 2 1 1 0 1 0 1 4
8 Θύελλα Κατσικάς 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Αστέρας Σταυρού 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ΑΟ Νέας Αρτάκης 2 1 0 1 1 1 0 3
11 Αστέρας Πετριτή 2 1 0 1 1 4 -3 3
12 Βατανιακός 1 0 1 0 1 1 0 1
13 Εορδαϊκός 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Μαγνησιακός 2 0 0 2 1 3 -2 0
15 ΑΕ Λευκίμμης 2 0 0 2 0 2 -2 0
16 Θεσπρωτός 2 0 0 2 1 4 -3 0
17 ΠΟ Φήκης 2 0 0 2 1 6 -5 0
18 Καστοριά 2 0 0 2 1 6 -5 0

3ος όμιλος

ΑΕ Μυκόνου  –  Παναιγιάλειος  3-0
Βύζας Μεγάρων  –  ΓΣ Μαρκό  1-1
ΑΟ Πυλίου  –  ΑΕ Ερμιονίδας  3-0
Ελλάς Σύρου  –  Ιάλυσος  1-2
Ρόδος  –  ΑΕ Μεσολογγίου  4-0
Παναργειακός  –  Αστέρας Βάρης  0-0
ΠΑΟ Βάρδας  –  Εράνη Φιλιατρών  3-0
Θύελλα Ραφήνας  –  ΑΕΡ Αφάντου  2-2
Πανελευσινιακός  –  ΠΑΣ Κόρινθος  0-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Πυλίου 2 2 0 0 5 0 5 6
2 ΠΑΣ Κόρινθος 2 2 0 0 4 1 3 6
3 Ρόδος 2 1 1 0 5 1 4 4
4 Αστέρας Βάρης 2 1 1 0 2 0 2 4
5 ΓΣ Μαρκό 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Ιάλυσος Ρόδου 2 1 1 0 2 1 1 4
7 ΑΕΡ Αφάντου 3 1 1 1 3 3 0 4
8 ΠΑΟ Βάρδας 2 1 0 1 4 2 2 3
9 ΑΕ Μυκόνου 2 1 0 1 3 1 2 3
10 Πανελευσινιακός 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Ελλάς Σύρου 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 ΑΕ Ερμιονίδας 2 1 0 1 1 4 -3 3
13 Βύζας Μεγάρων 2 0 2 0 1 1 0 2
14 Θύελλα Ραφήνας 2 0 1 1 3 4 -1 1
15 Παναργειακός 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 Εράνη Φιλιατρών 2 0 1 1 1 4 -3 1
17 Παναιγιάλειος 2 0 0 2 0 4 -4 0
18 ΑΕ Μεσολογγίου 2 0 0 2 0 6 -6 0

4ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-2
Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός  0-3
Φωστήρας – Ηλυσιακός  0-0
AO Επισκοπής – Ελλοπιακός  3-0
Ατσαλένιος – Άρης Πετρούπολης  1-2
Αλμυρός – Ερμής Ζωνιανών  2-0
Πανιώνιος – ΑΟ Αγίας Παρασκευής  4-0
Περαμαϊκός – Απόλλων Σμύρνης  0-0
Χαϊδάρι – Προοδευτική  1-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Χαϊδαρίου 2 2 0 0 3 0 3 6
2 Άρης Πετρούπολης 2 2 0 0 3 1 2 6
3 ΑΟ Επισκοπής 2 1 1 0 5 2 3 4
4 Εθνικός 2 1 1 0 3 0 3 4
5 Αλμυρός Γαζίου 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Ηλυσιακός 2 1 1 0 1 0 1 4
7 Πανιώνιος 2 1 0 1 4 1 3 3
8 Ελλοπιακός 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Ατσαλένιος 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ΑΟ Αγίου Νικολάου 2 1 0 1 2 2 0 3
11 Προοδευτική 2 1 0 1 1 1 0 3
12 Απόλλων Σμύρνης 2 0 2 0 1 1 0 2
13 ΑΟ Υπάτου 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 Φωστήρας 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 Ερμής Ζωνιανών 2 0 1 1 2 4 -2 1
16 Περαμαϊκός 2 0 1 1 0 3 -3 1
17 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 2 0 0 2 0 5 -5 0
18 Ατρόμητος Πειραιά 2 0 0 2 0 6 -6 0
moserlx-gif-1
coffee-banner
loading...
error: Protected