Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ της 14ης αγωνιστικής (10/12)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Νίκη Ευκαρπίας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-0
Καβάλα – Βέροια  6-1
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Χανιώτης  1-1
Νέστος Χρυσούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης  4-0
Άρης Πετεινού – Ορέστης Ορεστιάδας  1-2
Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου  2-0
Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης  0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  3-0 α.α.
Πανθρακικός – Αναγέννηση Επανομής  2-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καβάλα 14 12 1 1 41 8 33 37
2 Νέστος Χρυσούπολης 14 10 2 2 30 9 21 32
3 Ορέστης Ορεστιάδας 14 8 5 1 22 14 8 29
4 Πανθρακικός 14 8 4 2 22 9 13 27
5 Θερμαϊκός Θέρμης 14 8 2 4 18 14 4 26
6 Απόλλων Παραλιμνίου 14 7 4 3 24 15 9 25
7 ΑΟ Χανιώτης 14 7 4 3 14 8 6 25
8 Νίκη Ευκαρπίας 14 5 6 3 20 14 6 21
9 Ποσειδών Μηχανιώνας 14 6 2 6 16 15 1 20
10 Άρης Αβάτου 14 4 6 4 20 16 4 18
11 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 14 5 2 7 15 20 -5 17
12 Κεραυνός Αγγελοχ. 14 4 3 7 17 22 -5 15
13 Δόξα Δράμας 14 3 4 7 17 20 -3 13
14 Αναγέννηση Επανομής 14 1 7 6 8 16 -8 10
15 Άρης Πετεινού 14 2 2 10 10 28 -18 8
16 Αετός Βαρβάρας 14 2 2 10 9 31 -22 8
17 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 14 1 5 8 5 22 -17 8
18 ΝΠΣ Βέροια 14 2 1 11 8 35 -27 7

*Από τον Πανθρακικό έχει αφαιρεθεί ένας (1) βαθμός

 

2ος όμιλος

ΠΟ Φήκης – Αστέρας Πετριτή  2-2
Ζάκυνθος – Καστοριά  3-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – ΑΕ Λευκίμμης  2-0
Μαγνησιακός – Εορδαϊκός  0-3 α.α.
Πιερικός – Θεσπρωτός  4-0
Θύελλα Κατσικά – ΓΑΣ Σβορώνος  0-1
Αστέρας Σταυρού – Νέα Αρτάκη  2-0
Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός  2-2
ΑΕ Κιλελέρ – Τρίκαλα  0-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΑΣ Σβορώνου 14 10 3 1 28 7 21 33
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 14 10 1 3 23 10 13 31
3 Πιερικός 14 9 3 2 24 7 17 30
4 Αστέρας Σταυρού 14 9 3 2 18 9 9 30
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 14 8 4 2 18 7 11 28
6 Ζάκυνθος 14 8 3 3 23 13 10 27
7 Τρίκαλα 14 6 5 3 22 14 8 23
8 Καστοριά 14 7 2 5 20 16 4 23
9 Αναγέννηση Άρτας 14 6 2 6 14 16 -2 20
10 ΑΕ Κιλελέρ 14 5 4 5 13 10 3 19
11 Εορδαϊκός 14 4 4 6 16 19 -3 16
12 Αστέρας Πετριτή 14 4 4 6 12 18 -6 16
13 Θεσπρωτός 14 4 2 8 17 26 -9 14
14 Θύελλα Κατσικάς 14 3 4 7 15 16 -1 13
15 Βατανιακός 14 3 4 7 12 22 -10 13
16 ΑΕ Λευκίμμης 14 2 2 10 10 23 -13 8
17 ΠΟ Φήκης 14 2 1 11 12 33 -21 7
18 Μαγνησιακός 14 0 1 13 1 32 -31 -14

3ος όμιλος

Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μυκόνου  2-0
ΑΕΡ Αφάντου – Αστέρας Βάρης  1-0
ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΕ Μεσολογγίου  2-0
Πανελευσινιακός – Ιάλυσος  3-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΕ Ερμιονίδας  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – ΓΣ Μαρκό  0-1
Παναργειακός – Παναιγιάλειος  1-0
Ρόδος – Βύζας Μεγάρων  4-0
ΑΟ Πυλίου – Ελλάς Σύρου  1-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΣ Κόρινθος 14 9 3 2 18 11 7 30
2 Ρόδος 14 8 5 1 26 8 18 29
3 Αστέρας Βάρης 14 9 2 3 20 7 13 29
4 Παναργειακός 14 8 3 3 19 9 10 27
5 Παναιγιάλειος 14 8 2 4 23 14 9 26
6 Πανελευσινιακός 14 8 0 6 20 18 2 24
7 Θύελλα Ραφήνας 14 7 3 4 22 17 5 24
8 ΓΣ Μαρκό 14 6 5 3 18 13 5 23
9 Ελλάς Σύρου 14 7 1 6 22 14 8 22
10 ΑΕΡ Αφάντου 14 6 4 4 17 14 3 22
11 ΑΕ Μυκόνου 14 5 3 6 19 16 3 18
12 ΠΑΟ Βάρδας 14 5 2 7 16 20 -4 17
13 Ιάλυσος Ρόδου 14 4 4 6 12 16 -4 16
14 Βύζας Μεγάρων 14 4 3 7 13 22 -9 15
15 ΑΟ Πυλίου 14 4 2 8 15 20 -5 14
16 ΑΕ Ερμιονίδας 14 2 1 11 11 26 -15 7
17 Εράνη Φιλιατρών 14 1 5 8 5 19 -14 5
18 ΑΕ Μεσολογγίου 14 0 2 12 6 36 -30 2

*Η Εράνη έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

4ος όμιλος

ΑΟ Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Υπάτου  1-4
Απόλλων Σμύρνης – Ερμής Ζωνιανών  4-2
Προοδευτική – Άρης Πετρούπολης  2-2
Χαϊδάρι – Ελλοπιακός  0-0
Περαμαϊκός – Ηλυσιακός  0-2
Πανιώνιος – Εθνικός  1-1
Αλμυρός – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά  6-0
Φωστήρας – AO Επισκοπής  1-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 14 11 2 1 31 9 22 35
2 Εθνικός 14 8 6 0 23 8 15 30
3 ΑΟ Υπάτου 14 7 4 3 20 14 6 25
4 Άρης Πετρούπολης 13 7 4 2 15 9 6 25
5 Ηλυσιακός 14 7 4 3 13 7 6 25
6 Ατσαλένιος 14 7 3 4 21 11 10 24
7 Αλμυρός Γαζίου 13 5 7 1 18 12 6 22
8 ΑΟ Επισκοπής 14 5 5 4 20 16 4 20
9 ΑΟ Αγίου Νικολάου 14 5 5 4 18 16 2 20
10 ΑΟ Χαϊδαρίου 14 5 4 5 12 12 0 19
11 Προοδευτική 14 4 4 6 15 15 0 16
12 Φωστήρας 14 3 6 5 11 13 -2 15
13 Περαμαϊκός 14 4 2 8 9 18 -9 14
14 Ελλοπιακός 14 3 3 8 12 19 -7 12
15 Απόλλων Σμύρνης 14 1 8 5 14 18 -4 11
16 Ερμής Ζωνιανών 14 2 4 8 15 28 -13 10
17 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 14 2 3 9 11 29 -18 6
18 Ατρόμητος Πειραιά 14 1 2 11 5 29 -24 5

*Ο ΑΟ Αγίας Παρασκευής έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

moserlx-gif-1
coffee-banner
loading...
error: Protected