Α Εθνική Γυναικών 2020/21

Tο πρόγραμμα του 1ου ομίλου :

1η αγωνιστική 

ΑΕΛ – Ελπίδες Καρδίτσας  3-0
Άρης – ΓΠΟ Γιάννενα  2-0
Δόξα Δράμας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  1-0
ΓΠΟ Καστοριά – Αγροτικός Αστέρας  1-6
Τρίκαλα 2011 – Βασίλισσα Θράκης  5-0
Ρεπό : ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Ελπίδες Καρδίτσας – Άρης
ΓΠΟ Γιάννενα – ΓΠΟ Καστοριά
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Τρίκαλα 2011
Βασίλισσα Θράκης – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό : Δόξα Δράμας

3η αγωνιστική

ΑΕΛ – Άρης
Δόξα Δράμας – ΠΑΟΚ
ΓΠΟ Καστοριάς – Ελπίδες Καρδίτσας
Βασίλισσα Θράκης – ΓΠΟ Γιάννινα
Αγροτικός Αστέρας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Ρεπό : Τρίκαλα 2011

4η αγωνιστική 

Δόξα Δράμας – ΑΕΛ
Άρης – ΓΠΟ Καστοριάς
ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011
Ελπίδες Καρδίτσας – Βασίλισσα Θράκης
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΓΠΟ Γιάννινα
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική

ΑΕΛ – ΓΠΟ Καστοριά
Τρίκαλα 2011 – Δόξα Δράμας
Βασίλισσα Θράκης – Άρης
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΚ
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ελπίδες Καρδίτσας
Ρεπό : ΓΠΟ Γιάννινα

6η αγωνιστική 

Τρίκαλα 2011 – ΑΕΛ
ΓΠΟ Καστοριά – Βασίλισσα Θράκης
Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας
Άρης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΠΑΟΚ – ΓΠΟ Γιάννινα
Ρεπό : Ελπίδες Καρδίτσας

7η αγωνιστική 

ΑΕΛ – Βασίλισσα Θράκης
Αγροτικός Αστέρας – Τρίκαλα 2011
Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΓΠΟ Καστοριά
ΓΠΟ Γιάννινα – Δόξα Δράμας
Ελπίδες Καρδίτσας – ΠΑΟΚ
Ρεπό : Άρης

8η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ
Βασίλισσα Θράκης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Τρίκαλα 2011 – ΓΠΟ Γιάννινα
Δόξα Δράμας – Ελπίδες Καρδίτσας
Άρης – ΠΑΟΚ
Ρεπό : ΓΠΟ Καστοριάς

9η αγωνιστική

ΑΕΛ – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
ΓΠΟ Γιάννινα – Αγροτικός Αστέρας
Ελπίδες Καρδίτσας – Τρίκαλα 2011
ΠΑΟΚ – ΓΠΟ Καστοριά
Άρης – Δόξα Δράμας
Ρεπό : Βασίλισσα Θράκης

10η αγωνιστική

ΓΠΟ Γιάννινα – ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας – Ελπίδες Καρδίτσας
Βασίλισσα Θράκης – ΠΑΟΚ
Τρίκαλα 2011 – Άρης
ΓΠΟ Καστοριάς – Δόξα Δράμας
Ρεπό : Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

11η αγωνιστική

Ελπίδες Καρδίτσας – ΓΠΟ Γιάννινα
ΠΑΟΚ – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Άρης – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας – Βασίλισσα Θράκης
ΓΠΟ Καστοριάς – Τρίκαλα 2011
Ρεπό : ΑΕΛ

Tο πρόγραμμα του 2ου ομίλου :

1η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους  1-0
Αβάντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού  1-0
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕ Μεσολογγίου  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών  6-0
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου  1-1
Ρεπό: ΟΦΗ

2η αγωνιστική

ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Αβάντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – Αβάντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική 

Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή  0-3 α.α.
Αβάντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Αστέρας Ρεθύμνου – Αβάντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική

Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών  0-3 α.α.
Αβάντες Χαλκίδας – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Αβάντες Χαλκίδας

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους  0-3 α.α.
Αβάντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η αγωνιστική 

Αγία Παρασκευή – ΑΕ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Αβάντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η αγωνιστική 

Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Αβάντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης  3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική 

Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕ Μεσολογγίου
Αβάντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου  0-3 α.α.
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή