Κατηγορίες

Γ Εθνική (2ος όμιλος)

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5 (9′ Κωστούλας, 31′ Πέττας, 48′ Νικολίτσας, 51′ Μεντής, 71′ Ντόγος)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0 (2′ Αγγελούδης)

ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2 (90+ Ρωμαίος Ι. / 16′ Λίτσι, 54′ Παρσόπουλος)

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (45′ Ξανθόπουλος)

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0 (90+ Δοξάκης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας  0-0

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα  5-0 (3′-40′ πεν Χαρίσης, 19′ Κωνσταντίνου, 65′ Βασαΐτης, 82′ Αζούδης)

Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-0 (27′ Μεντής, 35′ Πέττας)

Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς  0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης  0-4 (10′ Αχαλινόπουλος, 21′-66′ Μαυρομάτης, 57′ Κράββαρης)

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας  3-0 (53′ Ξανθόπουλος πεν, 76′ Γκέρι, 89′ Κύρκου)

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών  0-0

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

ΑΟ Σειρήνα-Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-3 (49′ Γαρύφαλλος, 60′-64′ Βουτσιάς)

ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας  0-1 (23′ Ναουμίδης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός  0-1 (23′ Τσουκάνης)

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-3 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  3-3 (7′-17′ πεν-74′ Γκέσιος / 41′ Τόσκα, 64′ Κουκουλέκης, 87′ Ξανθόπουλος)

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας  1-1 (86′ Μανιός / 38′ Καλλίνης)

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα  1-0 (60′ Ρωμαίος Ι. πεν)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς  1-0 (45+2′ Χατζής)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης  1-0 (67′ Χαρίσης πεν)

Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας  1-0 (30′ Πέττας)

Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών  2-0 (65′-74′ Μπαρντούσι)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας  0-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός  2-2 (3′ Τότσκα, 22′ Δαγκούλης / 45+ Τσολακίδης, 63′ Μανιός)

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς  1-5 (81′ Ντόλιας / 19′-50′-66′ Καραγιάννης, 42′ Λαμπίρης, 90′ Μισιούδης)

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα  3-0 (26′-50′ Μπικιάρης, 80′ Κράββαρης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-0 (32′ Κράτσιος)

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-3 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας  0-4 (43′-71′ Κωστούλας, 69′ Ξόμπλιος, 74′ Μαγγίζης)

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός  0-1 (63′ Τσουκάνης πεν)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-1 (12′ Σουλίδης πεν)

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα  4-0 (28′-73′ Μπικιάρης, 33′ Μαλλιώτας, 88′ Μουζάκι)

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας  1-0 (11′ Καραγιάννης)

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών  2-0 (32′-47′ Σούκιας)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας  0-2 (62′ Κουτσικοβαγγέλης, 81′ Αποστόλου)

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός  1-0 (55′ Κωστούλας)

Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0 (30′ Τσουκάνης πεν, 89′ Χατζηκωνσταντίνου)

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας  0-5 (23′-31′ Κοκοβίδης, 69′ Σαββόπουλος, 86′ Κράτσιος, 90′ Βασιλειάδης)

Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης  0-3 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς  2-1 (32′ Θωμάς Ε., 57′ Λαφαζανίδης / 39′ Λαμπίρης)

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα  0-1 (24′ Μητρεβόλης)

Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1 (77′ Πούπης / 81′ Στεφανίδης)

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας  1-1 (90+6′ Ξανθόπουλος πεν / 88′ Ζώης)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας  0-0

Ρεπό: Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα  0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών  0-1 (48′ Γκέσιος)

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας  2-1 (19′ Κράββαρης, 57′ Μαυρομάτης / 66′ Παπαποστόλου)

Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός  1-0 (62′ Λαμπίρης πεν)

ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  3-2 (28′ Γιώσης, 63′-79′ Ρωμαίος Ι. / 12′-68′ Τόσκα)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-0 (90+3′ Αγγελούδης πεν)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός 0-3 (25′ Τσουκάνης, 30′ Σάββας, 52′ Καράμπελας)

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών  0-3 α.α.

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας  2-0 (45′ Μυλωνάς, 48′ Πούπης)

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης  0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς  1-0 (69′ Παρσόπουλος)

Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα  2-1 (17′ Πολυζωΐδης, 35′ Κωνσταντινίδης / 40′ Μητρεβόλης)

Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας  3-0 (37′ Μεντής, 40′-76′ Πέττας)

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα  3-0 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός  1-1 (18′ Γκέσιος πεν / 90′ Πούπης)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-3 (4′ αυτογκόλ, 70′ Αβραμόπουλος πεν, 90+ Παρσόπουλος)

Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός  0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας  1-4 (24′ Λεζάκης / 9′ Μεντής, 45′ Νικολίτσας, 51′ Στογιαννίδης, 62′ Πέττας)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας  1-0 (62′ Ζήσης)

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός  0-3 α.α.

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας  1-2 (56′ Δαγκούλης / 83′ Αβραμίδης, 89′ Παπαποστόλου)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών  2-1 (31′ πεν-41′ Παρσόπουλος / 54′ Γκέσιος)

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης  4-0 (1′-24′ Κωστούλας, 27′ Ντόγος, 29′ Πέττας)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς  1-1 (30′ Χαρίσης / 21′ Γουνόπουλος)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα  3-0 (14′ Βουτσιάς, 61′ Αγγελούδης πεν, 89′ Χιντασέλι)

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα  3-0 α.α.

Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0 (10′ Μάνιος, 82′ Πούπης πεν)

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός  0-2 (28′ Τσουκάνης πεν, 58′ Κωνσταντινίδης)

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας  0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-7 (11′-86′ Δημητρακόπουλος, 62′ Βασαΐτης, 68′ Κωνσταντίνου, 76′ Ξανθόπουλος, 78′ αυτογκόλ, 84′ Τραχανάς)

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1 (66′ Ράτζα / 85′ Καραμπάς)

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα  2-0 (19′ Μούδιος, 57′ Λαμπίρης)

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η

ΑΟ Σειρήνα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-3 α.α.

Μακεδονικός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-1 (72′ Τσουκάνης / 54′ Ξανθόπουλος πεν)

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας  2-1 (10′ Τζιμογιάννης, 86′ Πέττας / 80′ Παπαποστόλου)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών  3-2 (76′-90+7′ Χαρίσης, 90′ Γιαννούλης / 36′ Λαφαζανίδης, 49′ Θωμάς Ε.)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας  2-0 (16′ Ρωμαίος Ι., 41′ Λεζάκης)

Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης  2-1 (21′ Ανδριόπουλος, 75′ Τσιούχας / 26′ Αχαλινόπουλος)

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα  3-0 α.α.

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας  1-1 (35′ Ξανθόπουλος / 79′ Προκοπίου)

Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας  4-0 (54′ Παντελίδης, 74′ Πούπης, 85′ Παπουτσίδης, 90+ Μανιός)

Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-2 (78′ Παπαποστόλου / 33′ Χατζής, 64′ Σούκιας)

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα  5-0 (4′-57′ Κυζιρίδης, 33′-61′ Γκέσιος, 53′ αυτογκόλ)

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς  0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης  0-5 (12′-72′ Μαυρομάτης, 32′ Τρόκας, 73′-86′ Ανδρεάκος)

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

15η

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός  2-1 (4′ Κωστούλας πεν, 64′ Τζιμογιάννης / 90′ Τσουκάνης)

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1 (67′ Χατζόπουλος)

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός  0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών  2-0 (2′ Αχαλινόπουλος, 6′ Μαυρομάτης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

16η

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Σειρήνα  3-0 α.α.

Μακεδονικός-Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΣ Φλώρινα  2-1 (30′ Λίτσι, 61′ Αβραμόπουλος πεν / 80′ Μητρεβόλης)

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Νίκη Αγκαθιάς  2-0 (49′-79′ Κουκουλέκης)

Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης  3-1 (5′ Παντελίδης, 31′ Παπουτσίδης, 87′ Μυλωνάς / 59′ Αγγελίδης)

Αγροτικός Αστέρας-Αστραπή Μεσοποταμίας  3-0 (25′ Αβραμίδης, 73′-77′ Κατσιάκης)

Άρης Παλαιοχωρίου-Θύελλα Σαρακηνών  0-3 α.α.

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

17η

ΑΟ Σειρήνα-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-3 α.α.

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αλμωπός Αριδαίας  1-0 (14′ Ταουσιάνης πεν)

Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός  0-0

Θερμαϊκός Θέρμης-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-0 (28′ Κράββαρης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-2 (6′ Τότσκα, 86′ Πολυζάς)

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός  0-3 α.α.

Θύελλα Σαρακηνών-Αγροτικός Αστέρας  1-0 (17′ Λαφαζανίδης)

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

18η

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΑΟ Σειρήνα  3-0 α.α.

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΑΣ Φλώρινα  1-0 (40′ Ξανθόπουλος)

Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς  2-0 (19′-90′ πεν Κωστούλας)

Μακεδονικός-Αστραπή Μεσοποταμίας  5-0 (9′-28′-43′ Τσουκάνης, 57′ Πολυζωΐδης, 69′ Κωνσταντινίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών   4-0 (9′ Δουλγέρης, 19′ Χατζηιγνατιάδης, 58′ Πολύζος, 64′ Δαγκούλης)

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός  2-2 (3′ Παπαποστόλου, 76′ Καλίδης / 31′ Παπουτζίδης, 89′ Μυλωνάς)

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

19η

ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα  0-3 α.α.

Νίκη Αγκαθιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1 (46′ Λαμπίρης / 37′ Στεφανίδης)

Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας  2-4 (87′-90+ πεν Κράββαρης / 9′-33′ Κακουλίδης, 20′ Ξανθόπουλος, 71′ Χαρίσης)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας  0-4 (43′ Γουόρντεν, 58′ Πέττας, 72′-79′ Κωστούλας)

Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός  1-0 (68′ Γκέσιος πεν)

Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1 (71′ Παπαποστόλου πεν / 52′ Αβραμόπουλος πεν)

Εδεσσαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-0 (77′ Πασσαλής)

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

20η

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα

ΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

21η

ΑΟ Σειρήνα-Θερμαϊκός Θέρμης

Αστραπή Μεσοποταμίας-Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΣ Φλώρινα

Θύελλα Σαρακηνών-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Μακεδονικός

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

22η

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΟ Σειρήνα

Θερμαϊκός Θέρμης-Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς-Θύελλα Σαρακηνών

ΠΑΣ Φλώρινα-Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό: Μακεδονικός

23η

ΑΟ Σειρήνα-Άρης Παλαιοχωρίου

Θύελλα Σαρακηνών-Αστραπή Μεσοποταμίας

Αγροτικός Αστέρας-Θερμαϊκός Θέρμης

Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΠΑΣ Φλώρινα

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

24η

Θύελλα Σαρακηνών-ΑΟ Σειρήνα

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Εδεσσαϊκός

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΠΑΣ Φλώρινα-Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

25η

ΑΟ Σειρήνα-Αγροτικός Αστέρας

Εδεσσαϊκός-Θύελλα Σαρακηνών

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Άρης Παλαιοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αστραπή Μεσοποταμίας

Μακεδονικός-Θερμαϊκός Θέρμης

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΣ Φλώρινα

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

26η

Εδεσσαϊκός-ΑΟ Σειρήνα

Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός

Θερμαϊκός Θέρμης-Αλμωπός Αριδαίας

Νίκη Αγκαθιάς-Ποσειδών Μηχανιώνας

ΠΑΣ Φλώρινα-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

27η

ΑΟ Σειρήνα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Εδεσσαϊκός

Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΣ Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

28η

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΑΟ Σειρήνα

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας

Θύελλα Σαρακηνών-Ποσειδών Μηχανιώνας

Άρης Παλαιοχωρίου-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΠΑΣ Φλώρινα

Θερμαϊκός Θέρμης-Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

29η

ΑΟ Σειρήνα-Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΣ Φλώρινα-Θύελλα Σαρακηνών

Νίκη Αγκαθιάς-Άρης Παλαιοχωρίου

Θερμαϊκός Θέρμης-Αστραπή Μεσοποταμίας

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

30η

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Ποσειδών Μηχανιώνας

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός-ΠΑΣ Φλώρινα

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς

Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός Θέρμης

Άρης Παλαιοχωρίου-Αστραπή Μεσοποταμίας

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα