1η
ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5 (9′ Κωστούλας, 31′ Πέττας, 48′ Νικολίτσας, 51′ Μεντής, 71′ Ντόγος)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0 (2′ Αγγελούδης)
ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2 (90+ Ρωμαίος Ι. / 16′ Λίτσι, 54′ Παρσόπουλος)
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (45′ Ξανθόπουλος)
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0 (90+ Δοξάκης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας
2η
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα 5-0 (3′-40′ πεν Χαρίσης, 19′ Κωνσταντίνου, 65′ Βασαΐτης, 82′ Αζούδης)
Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 (27′ Μεντής, 35′ Πέττας)
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης 0-4 (10′ Αχαλινόπουλος, 21′-66′ Μαυρομάτης, 57′ Κράββαρης)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 (53′ Ξανθόπουλος πεν, 76′ Γκέρι, 89′ Κύρκου)
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα
3η
ΑΟ Σειρήνα-Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3 (49′ Γαρύφαλλος, 60′-64′ Βουτσιάς)
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 0-1 (23′ Ναουμίδης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός 0-1 (23′ Τσουκάνης)
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 3-3 (7′-17′ πεν-74′ Γκέσιος / 41′ Τόσκα, 64′ Κουκουλέκης, 87′ Ξανθόπουλος)
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-1 (86′ Μανιός / 38′ Καλλίνης)
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης
4η
ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα 1-0 (60′ Ρωμαίος Ι. πεν)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς 1-0 (45+2′ Χατζής)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 (67′ Χαρίσης πεν)
Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 (30′ Πέττας)
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 (65′-74′ Μπαρντούσι)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 0-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός 2-2 (3′ Τότσκα, 22′ Δαγκούλης / 45+ Τσολακίδης, 63′ Μανιός)
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου
5η
ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς 1-5 (81′ Ντόλιας / 19′-50′-66′ Καραγιάννης, 42′ Λαμπίρης, 90′ Μισιούδης)
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (26′-50′ Μπικιάρης, 80′ Κράββαρης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 (32′ Κράτσιος)
Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 (43′-71′ Κωστούλας, 69′ Ξόμπλιος, 74′ Μαγγίζης)
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 0-1 (63′ Τσουκάνης πεν)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (12′ Σουλίδης πεν)
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
6η
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα 4-0 (28′-73′ Μπικιάρης, 33′ Μαλλιώτας, 88′ Μουζάκι)
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 (11′ Καραγιάννης)
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 (32′-47′ Σούκιας)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας 0-2 (62′ Κουτσικοβαγγέλης, 81′ Αποστόλου)
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός 1-0 (55′ Κωστούλας)
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0 (30′ Τσουκάνης πεν, 89′ Χατζηκωνσταντίνου)
Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
7η
ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5 (23′-31′ Κοκοβίδης, 69′ Σαββόπουλος, 86′ Κράτσιος, 90′ Βασιλειάδης)
Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-1 (32′ Θωμάς Ε., 57′ Λαφαζανίδης / 39′ Λαμπίρης)
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα 0-1 (24′ Μητρεβόλης)
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 (77′ Πούπης / 81′ Στεφανίδης)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1 (90+6′ Ξανθόπουλος πεν / 88′ Ζώης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Ρεπό: Μακεδονικός
8η
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών 0-1 (48′ Γκέσιος)
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας 2-1 (19′ Κράββαρης, 57′ Μαυρομάτης / 66′ Παπαποστόλου)
Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός 1-0 (62′ Λαμπίρης πεν)
ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 3-2 (28′ Γιώσης, 63′-79′ Ρωμαίος Ι. / 12′-68′ Τόσκα)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0 (90+3′ Αγγελούδης πεν)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός 0-3 (25′ Τσουκάνης, 30′ Σάββας, 52′ Καράμπελας)
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
9η
ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α.
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0 (45′ Μυλωνάς, 48′ Πούπης)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς 1-0 (69′ Παρσόπουλος)
Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1 (17′ Πολυζωΐδης, 35′ Κωνσταντινίδης / 40′ Μητρεβόλης)
Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0 (37′ Μεντής, 40′-76′ Πέττας)
Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών
10η
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός 1-1 (18′ Γκέσιος πεν / 90′ Πούπης)
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 (4′ αυτογκόλ, 70′ Αβραμόπουλος πεν, 90+ Παρσόπουλος)
Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός 0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας 1-4 (24′ Λεζάκης / 9′ Μεντής, 45′ Νικολίτσας, 51′ Στογιαννίδης, 62′ Πέττας)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-0 (62′ Ζήσης)
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς
11η
ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας 1-2 (56′ Δαγκούλης / 83′ Αβραμίδης, 89′ Παπαποστόλου)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών 2-1 (31′ πεν-41′ Παρσόπουλος / 54′ Γκέσιος)
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης 4-0 (1′-24′ Κωστούλας, 27′ Ντόγος, 29′ Πέττας)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς 1-1 (30′ Χαρίσης / 21′ Γουνόπουλος)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (14′ Βουτσιάς, 61′ Αγγελούδης πεν, 89′ Χιντασέλι)
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας
12η
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0 (10′ Μάνιος, 82′ Πούπης πεν)
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός 0-2 (28′ Τσουκάνης πεν, 58′ Κωνσταντινίδης)
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-7 (11′-86′ Δημητρακόπουλος, 62′ Βασαΐτης, 68′ Κωνσταντίνου, 76′ Ξανθόπουλος, 78′ αυτογκόλ, 84′ Τραχανάς)
Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 (66′ Ράτζα / 85′ Καραμπάς)
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα 2-0 (19′ Μούδιος, 57′ Λαμπίρης)
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών
13η
ΑΟ Σειρήνα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 α.α.
Μακεδονικός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-1 (72′ Τσουκάνης / 54′ Ξανθόπουλος πεν)
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 2-1 (10′ Τζιμογιάννης, 86′ Πέττας / 80′ Παπαποστόλου)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 3-2 (76′-90+7′ Χαρίσης, 90′ Γιαννούλης / 36′ Λαφαζανίδης, 49′ Θωμάς Ε.)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0 (16′ Ρωμαίος Ι., 41′ Λεζάκης)
Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης 2-1 (21′ Ανδριόπουλος, 75′ Τσιούχας / 26′ Αχαλινόπουλος)
Ρεπό: Εδεσσαϊκός
14η
Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 (35′ Ξανθόπουλος / 79′ Προκοπίου)
Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας 4-0 (54′ Παντελίδης, 74′ Πούπης, 85′ Παπουτσίδης, 90+ Μανιός)
Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-2 (78′ Παπαποστόλου / 33′ Χατζής, 64′ Σούκιας)
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα 5-0 (4′-57′ Κυζιρίδης, 33′-61′ Γκέσιος, 53′ αυτογκόλ)
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-5 (12′-72′ Μαυρομάτης, 32′ Τρόκας, 73′-86′ Ανδρεάκος)
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
15η
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 2-1 (4′ Κωστούλας πεν, 64′ Τζιμογιάννης / 90′ Τσουκάνης)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-1 (67′ Χατζόπουλος)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας 3-0 α.α.
Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 (2′ Αχαλινόπουλος, 6′ Μαυρομάτης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα
16η
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Μακεδονικός-Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1 (30′ Λίτσι, 61′ Αβραμόπουλος πεν / 80′ Μητρεβόλης)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0 (49′-79′ Κουκουλέκης)
Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης 3-1 (5′ Παντελίδης, 31′ Παπουτσίδης, 87′ Μυλωνάς / 59′ Αγγελίδης)
Αγροτικός Αστέρας-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 (25′ Αβραμίδης, 73′-77′ Κατσιάκης)
Άρης Παλαιοχωρίου-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α.
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας
17η
ΑΟ Σειρήνα-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 (14′ Ταουσιάνης πεν)
Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0 (28′ Κράββαρης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-2 (6′ Τότσκα, 86′ Πολυζάς)
Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-Αγροτικός Αστέρας 1-0 (17′ Λαφαζανίδης)
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα
18η
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΑΣ Φλώρινα 1-0 (40′ Ξανθόπουλος)
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0 (19′-90′ πεν Κωστούλας)
Μακεδονικός-Αστραπή Μεσοποταμίας 5-0 (9′-28′-43′ Τσουκάνης, 57′ Πολυζωΐδης, 69′ Κωνσταντινίδης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών 4-0 (9′ Δουλγέρης, 19′ Χατζηιγνατιάδης, 58′ Πολύζος, 64′ Δαγκούλης)
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 2-2 (3′ Παπαποστόλου, 76′ Καλίδης / 31′ Παπουτζίδης, 89′ Μυλωνάς)
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης
19η
ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.
Νίκη Αγκαθιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 (46′ Λαμπίρης / 37′ Στεφανίδης)
Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας 2-4 (87′-90+ πεν Κράββαρης / 9′-33′ Κακουλίδης, 20′ Ξανθόπουλος, 71′ Χαρίσης)
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 (43′ Γουόρντεν, 58′ Πέττας, 72′-79′ Κωστούλας)
Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός 1-0 (68′ Γκέσιος πεν)
Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1 (71′ Παπαποστόλου πεν / 52′ Αβραμόπουλος πεν)
Εδεσσαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 (77′ Πασσαλής)
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου
20η
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
ΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός Θέρμης 1-1 (88′ Γιαγκουλίδης / 63′ Μπεκιάρης)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1 (15′-32′-34′ Στεφανίδης, 57′ Χατζής, 66′ Γιαλαμούδης / 39′ Σπανόπουλος Χ.)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Αλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 (26′ Μεντής, 50′ Κωστούλας)
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-0 (31′ Χατζηκωνσταντίνου)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
21η
ΑΟ Σειρήνα-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-4 (56′ Σαββόπουλος / 7′-27′ Λαμπίρης, 77′ Τσιούχας, 80′ αυτογκόλ)
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 (77′ Γκέσιος)
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1 (8′ Σταυρίδης, 63′ Φούσκας, 90+ Προβατίδης πεν / 38′ Μιχαηλίδης)
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 (72′ Μάνιος / 54′ Πέττας)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Μακεδονικός 1-1 (88′ Αβραμόπουλος / 85′ Σάββας)
Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
22η
Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Θερμαϊκός Θέρμης-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Νίκη Αγκαθιάς-Θύελλα Σαρακηνών 0-1 (85′ Ιωάννου)
ΠΑΣ Φλώρινα-Αγροτικός Αστέρας 1-3 (52′ Μητρεβόλης / 59′-65′-87′ Παπαποστόλου)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός 1-2 (90+ Ευθυμιάδης / 14′ Παπουτζίδης, 88′ Καρατζάογλου πεν)
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 (86′ Βασαΐτης)
Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
Ρεπό: Μακεδονικός
23η
ΑΟ Σειρήνα-Άρης Παλαιοχωρίου δ.δ.
Θύελλα Σαρακηνών-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 (62′ Κυζιρίδης, 63′-74′ Γκέσιος)
Αγροτικός Αστέρας-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 (40′ Φούσκας)
Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 0-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΠΑΣ Φλώρινα 0-2 (56′ Ρωμαίος Ι., 84′ Ποντίκης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
Μακεδονικός-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
24η
Θύελλα Σαρακηνών-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.
Αστραπή Μεσοποταμίας-Εδεσσαϊκός 0-3 (30′ Τούφας, 46′ Μάνιος, 90′ Παπουτζίδης)
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 (22’Ράτζα)
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Μακεδονικός 0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αλμωπός Αριδαίας 3-2 (24′ πεν-77′ Χαρίσης, 54′ Χατζηβασιλειάδης / 9′-27′ Κωστούλας)
Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών
25η
ΑΟ Σειρήνα-Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.
Εδεσσαϊκός-Θύελλα Σαρακηνών 1-0 (21′ Μεταξάς)
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1 (17′ Παρσόπουλος, 60′ Χαλβατζής / 6′ Στασινόπουλος)
Μακεδονικός-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 (40′ Μαυρομάτης)
Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΣ Φλώρινα 7-0 (12′-26′ Καμπλιώνης, 21′-56′-65′ Πέττας, 73′ Αμαραντίδης, 77′ Έππας)
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-0 (24′ Βασαΐτης, 26′ Δεληζάνος, 52′ Ξόμπλιος)
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς
26η
Εδεσσαϊκός-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 (48′ Προβατίδης)
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-1 (12′ Κυζιρίδης, 15′ Γκέσιος, 61′ Θωμάς Ε. / 39′ Αβραμόπουλος)
Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός 0-3 α.α.
Θερμαϊκός Θέρμης-Αλμωπός Αριδαίας 1-2 (86′ Τρόκας / 8′ Πέττας, 37′ Καμπλιώνης)
Νίκη Αγκαθιάς-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3 (60′ Μπατσαράς / 7′-61′ Χαρίσης, 31′ Ξόμπλιος)
ΠΑΣ Φλώρινα-Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-3 (16′ Τσώτσος, 71′ Ρωμαίος, 82′ Μητρεβόλης / 24′ Χατζής, 58′ Κωστάκης, 73′ Ευθυμιάδης)
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας
27η
ΑΟ Σειρήνα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α.
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Εδεσσαϊκός 0-0
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 (79′ Βασαΐτης)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 (59′ Σούκιας)
ΠΑΣ Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (18′ Ανδριόπουλος)
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών
28η
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΑΟ Σειρήνα
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας
Θύελλα Σαρακηνών-Ποσειδών Μηχανιώνας
Άρης Παλαιοχωρίου-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αστραπή Μεσοποταμίας-ΠΑΣ Φλώρινα
Θερμαϊκός Θέρμης-Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό: Εδεσσαϊκός
29η
ΑΟ Σειρήνα-Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΣ Φλώρινα-Θύελλα Σαρακηνών
Νίκη Αγκαθιάς-Άρης Παλαιοχωρίου
Θερμαϊκός Θέρμης-Αστραπή Μεσοποταμίας
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
30η
Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Ποσειδών Μηχανιώνας
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-ΠΑΣ Φλώρινα
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς
Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Παλαιοχωρίου-Αστραπή Μεσοποταμίας
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα