Κατηγορίες

Γ Εθνική (2ος όμιλος)

1η / 16η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

2η /17η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών
Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς

3η / 18η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

4η / 19η αγωνιστική
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

5η / 20η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό : Θύελλα Σαρακηνών

6η / 21η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός
Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ρεπό : Ποσειδών Μηχανιώνας

7η / 22η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ρεπό : Θερμαϊκός Θέρμης

8η / 23η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός – Εθνικός Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αετός Βαρβάρας
Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό : Αναγέννηση Γιαννιτσών

9η / 24η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

10η / 25η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : Αναγέννηση Πλαγιάς

11η / 26η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό : Μακεδονικός

12η / 27η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Βαρβάρας – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό : Εθνικός Γιαννιτσών

13η / 28η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό : Αετός Βαρβάρας

14η / 29η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό : ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

15η / 30η αγωνιστική
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων