Κατηγορίες

Handball Premier 2022/2023

1η Αγωνιστική (17.09.2022)
Δράμα – Βριλήσσια  28-27
Ιωνικός – Διομήδης Άργους  29-25
ΧΑΝΘ – Αερωπός Έδεσσας  27-25
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  24-28
ΑΕΚ – Ολυμπιακός  25-22
ΠΑΟΚ – ΑΣΕ Δούκα  31-27

2η Αγωνιστική (24.09.2022)
ΠΑΟΚ – Δράμα  32-20
Βριλήσσια – Ιωνικός  29-28
Διομήδης Άργους – ΧΑΝΘ  35-22
Αερωπός Έδεσσας – Ζαφειράκης Νάουσας  23-21
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΚ  18-22
ΑΣΕ Δούκα – Ολυμπιακός  27-37

3η Αγωνιστική (01.10.2022)
Ιωνικός – ΠΑΟΚ  27-31
ΧΑΝΘ – Βριλήσσια  21-22
Ζαφειράκης Νάουσας – Διομήδης Άργους  24-31
ΑΕΚ – Αερωπός Έδεσσας  28-21
Ολυμπιακός – ΑΕΣΧ Πυλαίας  28-25
Δράμα – ΑΣΕ Δούκα  29-29

4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ  32-27
Δράμα – Ιωνικός  29-25
Βριλήσσια – Ζαφειράκης Νάουσας  28-38
Διομήδης Άργους – ΑΕΚ  25-30
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός  24-28
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΣΧ Πυλαίας  25-25

5η Αγωνιστική (29.10.2022)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΠΑΟΚ  21-24
ΧΑΝΘ – Δράμα  18-34
ΑΕΚ – Βριλήσσια  33-23
Ολυμπιακός – Διομήδης Άργους  34-26
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αερωπός Έδεσσας  23-28
Ιωνικός – ΑΣΕ Δούκα  26-25

6η Αγωνιστική (05.11.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  24-24
Δράμα – Ζαφειράκης Νάουσας  29-26
Ιωνικός – ΧΑΝΘ  32-29
Βριλήσσια – Ολυμπιακός  28-29
Διομήδης Άργους – ΑΕΣΧ Πυλαίας  30-20
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας  33-27

7η Αγωνιστική (12.11.2022)
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ  28-23
ΑΕΚ – Δράμα  35-25
Ζαφειράκης Νάουσας – Ιωνικός  24-24
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Βριλήσσια  29-26
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους  29-32
ΧΑΝΘ – ΑΣΕ Δούκα  26-33

8η Αγωνιστική (16.11.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  30-26
Δράμα – Ολυμπιακός  29-31
Ιωνικός – ΑΕΚ  29-39
ΧΑΝΘ – Ζαφειράκης Νάουσας  19-30
Βριλήσσια – Αερωπός Έδεσσας  33-37
ΑΣΕ Δούκα – Διομήδης Άργους  37-29

9η Αγωνιστική (19.11.2022)
Αερωπός Έδεσσας – ΠΑΟΚ  26-29
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Δράμα  26-34
Ολυμπιακός – Ιωνικός  36-30
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ  39-16
Διομήδης Άργους – Βριλήσσια  28-29
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΣΕ Δούκα  33-30

10η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους  20-26
Δράμα – Αερωπός Έδεσσας  23-26
Ιωνικός – ΑΕΣΧ Πυλαίας  30-26
ΧΑΝΘ – Ολυμπιακός  20-33
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΚ  21-30
ΑΣΕ Δούκα – Βριλήσσια  34-23

11η Αγωνιστική (03.12.2022)
Βριλήσσια – ΠΑΟΚ  23-32
Διομήδης Άργους – Δράμα  34-32
Αερωπός Έδεσσας – Ιωνικός  38-29
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ  34-17
Ολυμπιακός – Ζαφειράκης Νάουσας  32-22
ΑΕΚ – ΑΣΕ Δούκα  41-23

12η Αγωνιστική (10.12.2022)
Βριλήσσια – Δράμα  31-31
Διομήδης Άργους – Ιωνικός  34-30
Αερωπός Έδεσσας – ΧΑΝΘ  36-24
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας  26-23
Ολυμπιακός – ΑΕΚ  22-20
ΑΣΕ Δούκα – ΠΑΟΚ  29-35

13η Αγωνιστική (17.12.2022)
Δράμα – ΠΑΟΚ  29-33
Ιωνικός – Βριλήσσια  29-29
ΧΑΝΘ – Διομήδης Άργους  24-27
Ζαφειράκης Νάουσας – Αερωπός Έδεσσας  23-22
ΑΕΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  34-21
Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα  31-28

14η Αγωνιστική (14.01.2023)
ΠΑΟΚ – Ιωνικός  25-22
Βριλήσσια – ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους – Ζαφειράκης Νάουσας
Αερωπός Έδεσσας – ΑΕΚ  24-32
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός  27-36
ΑΣΕ Δούκα – Δράμα  23-30

15η Αγωνιστική (21.01.2023)
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ  24-37
Ιωνικός – Δράμα  30-19
Ζαφειράκης Νάουσας – Βριλήσσια
ΑΕΚ – Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός – Αερωπός Έδεσσας  23-22
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΣΕ Δούκα  29-31

16η Αγωνιστική (28.01.2023)
ΠΑΟΚ – Ζαφειράκης Νάουσας
Δράμα – ΧΑΝΘ
Βριλήσσια – ΑΕΚ
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός
Αερωπός Έδεσσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα – Ιωνικός

17η Αγωνιστική (04.02.2023)
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ζαφειράκης Νάουσας – Δράμα
ΧΑΝΘ – Ιωνικός
Ολυμπιακός – Βριλήσσια
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Διομήδης Άργους
Αερωπός Έδεσσας – ΑΣΕ Δούκα

18η Αγωνιστική (11.02.2023)
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Δράμα – ΑΕΚ
Ιωνικός – Ζαφειράκης Νάουσας
Βριλήσσια – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Διομήδης Άργους – Αερωπός Έδεσσας
ΑΣΕ Δούκα – ΧΑΝΘ

19η Αγωνιστική (18.02.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Δράμα
ΑΕΚ – Ιωνικός
Ζαφειράκης Νάουσας – ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας – Βριλήσσια
Διομήδης Άργους – ΑΣΕ Δούκα

20η Αγωνιστική (25.02.2023)
ΠΑΟΚ – Αερωπός Έδεσσας
Δράμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ιωνικός – Ολυμπιακός
ΧΑΝΘ – ΑΕΚ
Βριλήσσια – Διομήδης Άργους
ΑΣΕ Δούκα – Ζαφειράκης Νάουσας

21η Αγωνιστική (18.03.2023)
Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ
Αερωπός Έδεσσας – Δράμα
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός
Ολυμπιακός – ΧΑΝΘ
ΑΕΚ – Ζαφειράκης Νάουσας
Βριλήσσια – ΑΣΕ Δούκα

22η Αγωνιστική (25.03.2023)
ΠΑΟΚ – Βριλήσσια
Δράμα – Διομήδης Άργους
Ιωνικός – Αερωπός Έδεσσας
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας – Ολυμπιακός
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΚ

error: Protected