Κατηγορίες

Β ΕΚΑΣΚΕΜ 2020/2021

1η/10η Αγωνιστική (17/10 – 19/12)
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΚΕ Πιερίας  52-57
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Αλέξανδρος Αξιούπολης  28-50
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΟΚ Γουμένισσας  58-45
Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης – Εδεσσαϊκός  48-69
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλμωπίας

2η/11η Αγωνιστική (24/10 – 9/1)
ΑΚΕ Πιερίας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  59-48
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Εργόναθλος Πολυκάστρου  50-52
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  71-54
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης

3η/12η Αγωνιστική (31/10 – 16/1)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης
Ρεπό : ΑΚΕ Πιερίας

4η/13η Αγωνιστική (7/11 – 23/1)
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Εδεσσαϊκός – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΑΚΕ Πιερίας
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

5η/14η Αγωνιστική (14/11 – 30/1)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εδεσσαϊκός
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ρεπό : Αλέξανδρος Αξιούπολης

6η/15η Αγωνιστική (21/11 – 6/2)
Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Εδεσσαϊκός – ΑΚΕ Πιερίας
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Ρεπό : Ατρόμητοι Νέας Σάντας

7η/16η Αγωνιστική (28/11 – 13/2)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
ΑΚΕ Πιερίας – Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

8η/17η Αγωνιστική (5/12 -20/2)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΚΕ Πιερίας
Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης – Αλέξανδρος Αξιούπολης
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

9η/18η Αγωνιστική (12/12 – 27/2)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου
ΑΚΕ Πιερίας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Μέγας Αλέξανδρος Κρύας Βρύσης
Ρεπό : Εδεσσαϊκός