Βαθμολογίες 2020/2021

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις βαθμολογίες των εθνικών κατηγοριών αλλά και των ερασιτεχνικών της Ημαθίας σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και χάντμπολ

Ποδόσφαιρο

Super League

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 7 6 1 0 15 1 14 19
2 Άρης 7 6 1 0 10 3 7 19
3 ΠΑΟΚ 8 5 3 0 14 5 9 18
4 ΑΕΚ 7 5 1 1 13 4 9 16
5 ΝΠΣ Βόλος 8 3 3 2 9 9 0 12
6 Αστέρας Τρίπολης 8 3 3 2 8 8 0 12
7 Ατρόμητος 9 3 3 3 9 13 -4 12
8 ΠΑΣ Γιάννινα 9 2 3 4 10 11 -1 9
9 Παναθηναϊκός 9 2 3 4 7 8 -1 9
10 ΟΦΗ 9 2 3 4 12 15 -3 9
11 ΑΕΛ 7 1 2 4 6 12 -6 5
12 Απόλλων Σμύρνης 8 1 2 5 5 11 -6 5
13 Παναιτωλικός 9 0 4 5 3 12 -9 4
14 Λαμία 7 0 2 5 5 14 -9 2

Γ Εθνική

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 4 3 1 0 9 3 6 10
2 Αετός Οφρυνίου 4 3 1 0 7 3 4 10
3 Πανδραμαϊκός 4 3 0 1 6 2 4 9
4 Ένωση Αλεξ/πολης 4 3 0 1 4 2 2 9
5 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 4 3 0 1 5 6 -1 9
6 Ηρακλής Αμπελοκήπων 4 2 0 2 8 2 6 6
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Ελπίδα Σαπών 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ΑΕ Ευόσμου 3 1 1 1 3 5 -2 4
10 ΑΕ Διδυμοτείχου 4 1 0 3 5 5 0 3
11 Νέστος Χρυσούπολης 3 1 0 2 3 3 0 3
12 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 2 2 0 3
13 Εθνικός Σοχού 4 0 3 1 4 5 -1 3
14 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 3 5 -2 3
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3 0 0 3 2 8 -6 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 4 0 0 4 0 8 -8 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 4 4 0 0 7 2 5 12
2 Νίκη Αγκαθιάς 3 2 1 0 5 1 4 7
3 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
4 Θερμαϊκός 4 2 1 1 7 5 2 7
5 Εδεσσαϊκός 4 2 1 1 4 4 0 7
6 Αγροτικός Αστέρας 2 2 0 0 5 0 5 6
7 Μακεδονικός 4 1 2 1 6 4 2 5
8 ΠΑΟ Κουφαλίων 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 Εθνικός Γιαννιτσών 4 1 0 3 3 6 -3 3
12 Αναγέννηση Πλαγιάς 4 1 0 3 3 6 -3 3
13 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Αετός Βαρβάρας 4 0 0 4 3 8 -5 0
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3 0 0 3 0 8 -8 0

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
2 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 2 2 0 6 3 3 8
3 Αετός Μακρυχωρίου 4 2 1 1 7 2 5 7
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 4 2 1 1 7 4 3 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ηρακλής Λάρισας 3 1 2 0 4 1 3 5
7 Ατρόμητος Παλαμά 3 1 2 0 3 2 1 5
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 1 1 2 3 6 -3 4
9 Δίας Δίου 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Ερμής Αμυνταίου 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 ΠΟ Ελασσόνας 3 0 2 1 3 7 -4 2
13 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ΑΣ Μετέωρα 3 0 0 3 0 3 -3 0
15 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 4 3 1 0 9 2 7 10
2 Φωκικός 4 2 1 1 3 3 0 7
3 ΑΟ Υπάτου 4 1 3 0 4 2 2 6
4 Ηρακλής Ψαχνών 3 2 0 1 5 4 1 6
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 3 2 0 1 4 3 1 6
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 4 1 2 1 5 6 -1 5
7 Θησέας Αγριάς 4 0 3 1 4 5 -1 3
8 Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2 1 4 -3 3
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 0 2 1 2 3 -1 2
10 ΑΠΟ Αταλάντη 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 ΓΣ Αλμυρού 2 0 0 2 0 3 -3 0

5ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 3 3 0 0 10 1 9 9
2 Παναγρινιακός 3 2 0 1 8 3 5 6
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2 2 0 0 6 2 4 6
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 3 2 0 1 5 2 3 6
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 2 2 0 0 3 1 2 6
6 ΑΕ Λευκίμμης 3 2 0 1 6 5 1 6
7 Τηλυκράτης 3 2 0 1 4 3 1 6
8 Θύελλα Μοναστηρακίου 3 1 0 2 7 6 1 3
9 Αναγέννηση Άρτας 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 Αμβρακικός Λουτρού 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 Θύελλα Κατσικάς 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 ΑΕ Μεσολογγίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
14 Κέρκυρα 3 0 0 3 1 14 -13 0

6ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 3 3 0 0 8 3 5 9
2 ΓΣ Ηλιούπολης 3 3 0 0 7 2 5 9
3 Χαραυγιακός 3 2 0 1 5 3 2 6
4 Προοδευτική 2 1 0 1 5 2 3 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Φωστήρας 3 1 0 2 2 3 -1 3
7 Πανναξιακός 3 1 0 2 3 6 -3 3
8 Αήττητος Σπάτων 2 1 0 1 1 4 -3 3
9 ΓΣ Μαρκό 3 0 2 1 0 2 -2 2
10 ΑΕ Μυκόνου 3 0 1 2 2 4 -2 1
11 ΑΕ Μοσχάτου 3 0 1 2 1 5 -4 1

7ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 4 4 0 0 7 0 7 12
2 Άγιος Ιερόθεος 3 2 1 0 4 0 4 7
3 Ερμής Μελιγούς 4 2 1 1 3 2 1 7
4 Άρης Σκάλας 4 2 1 1 4 5 -1 7
5 ΠΑΟ Ρουφ 4 2 0 2 6 4 2 6
6 Πανγυθεατικός 4 2 0 2 4 2 2 6
7 Πανναυπλιακός 4 1 2 1 4 3 1 5
8 ΑΕ Ερμιονίδας 4 1 2 1 3 4 -1 5
9 Παναρκαδικός 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 4 0 2 2 1 3 -2 2
11 Μολαΐκός 3 0 2 1 2 5 -3 2
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3 0 2 1 2 5 -3 2
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 4 0 1 3 2 7 -5 1

8ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 4 4 0 0 8 3 5 12
2 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Αιολικός 4 2 1 1 5 3 2 7
4 Αετός Λουτρών 4 1 2 1 5 6 -1 5
5 ΑΟ Πυλίου 3 1 1 1 4 3 1 4
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 4 1 1 2 4 6 -2 4
7 Μικρασιατική Χίου 4 1 1 2 4 6 -2 4
8 ΑΟ Καραβά 4 1 1 2 2 4 -2 4
9 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
10 Θύελλα Ραφήνας 3 0 3 0 4 4 0 3
11 Ακράτητος 4 0 2 2 4 10 -6 2
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 3 0 1 2 6 11 -5 1

9ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 4 2 2 0 6 4 2 8
2 Ναυπακτιακός 3 2 1 0 8 3 5 7
3 Ζάκυνθος 4 1 3 0 6 4 2 6
4 ΠΑΟ Βάρδας 4 1 3 0 2 1 1 6
5 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 1 1 0 6 2 4 4
7 Αίας Γαστούνης 2 1 1 0 3 1 2 4
8 Πάμισος Μεσσήνης 3 1 1 1 3 3 0 4
9 Εθνικός Σκουλικάδου 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Παλληξουριακός 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 Θύελλα Πατρών 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 ΑΟ Τσιλιβή 4 0 1 3 1 8 -7 1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 0 2 1 4 -3 0

10ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4 4 0 0 11 2 9 12
2 Ατσαλένιος 4 3 0 1 8 5 3 9
3 Αλμυρός Γαζίου 4 2 1 1 14 7 7 7
4 ΑΟ Δαμάστας 4 2 1 1 8 4 4 7
5 Αναγέννηση Ιεράπετρας 4 2 1 1 11 8 3 7
6 Ηρόδοτος 4 2 1 1 5 3 2 7
7 ΑΟ Αγίου Νικολάου 4 2 1 1 9 8 1 7
8 ΑΟ Πόρου 4 2 1 1 4 3 1 7
9 Ρεθυμνιακός 4 2 0 2 7 4 3 6
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 4 2 0 2 6 9 -3 6
11 Γιούχτας 4 1 2 1 5 4 1 5
12 Άρης Σούδας 4 1 1 2 4 5 -1 4
13 Αστέρας Ρεθύμνου 4 1 0 3 4 9 -5 3
14 ΑΕ Νεάπολης 4 1 0 3 4 10 -6 3
15 Πλατανιάς 4 0 1 3 1 10 -9 1
16 Άρης Ρεθύμνου 4 0 0 4 1 11 -10 0

Α ΕΠΣ Ημαθίας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 4 3 1 0 9 2 7 10
2 ΦΑΣ Νάουσα 3 3 0 0 20 0 20 9
3 ΓΑΣ Ροδοχωρίου 4 3 0 1 8 3 5 9
4 ΑΕ Σχοινά 3 2 1 0 9 5 4 7
5 ΠΑΟ Κουλούρας 4 2 1 1 10 12 -2 7
6 Φίλιππος Μελίκης 4 2 0 2 11 6 5 6
7 ΓΑΣ Κοπανού 4 1 2 1 7 5 2 5
8 Αστέρας Τριποτάμου 3 1 1 1 12 6 6 4
9 Άχθος Αρούρης 4 1 1 2 6 10 -4 4
10 Θύελλα Σταυρού 4 1 0 3 4 21 -17 3
11 Μακροχώρι 3 1 0 2 8 7 1 3
12 ΑΕ Καψόχωρας 4 0 1 3 1 16 -15 1
13 Ατρόμητος Διαβατού 4 0 0 4 0 12 -12 0

Α ΕΠΣ Ημαθίας

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καβασίλων 4 4 0 0 12 2 10 12
2 Άρης Παλαιοχωρίου 4 3 0 1 6 4 2 9
3 Ολυμπιακός Λουτρού 3 2 1 0 8 1 7 7
4 ΑΕ Αλεξάνδρειας 4 2 1 1 7 2 5 7
5 ΑΕΚ Καμποχωρίου 4 2 1 1 9 8 1 7
6 Απόλλων Λυκογιάννης 4 1 1 2 4 5 -1 4
7 Δόξα Βρυσακίου 3 1 0 2 3 5 -2 3
8 Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας 3 1 0 2 5 9 -4 3
9 Δόξα Κυψέλης 2 0 2 0 2 2 0 2
10 ΑΕ Τρικάλων 4 0 0 4 1 10 -9 0
11 ΠΑΟ Παλατίτσια 3 0 0 3 0 9 -9 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απόλλων Αγ.Γεωργίου 4 4 0 0 13 5 8 12
2 ΑΣ Πατρίδας 3 3 0 0 11 3 8 9
3 Άτλας Ζερβοχωρίου 4 3 0 1 11 7 4 9
4 Εθνικός Ράχης 3 2 1 0 6 2 4 7
5 Κεραυνός Επισκοπής 3 2 0 1 11 4 7 6
6 Λευκάδια 3 1 1 1 4 2 2 4
7 Αχιλλέας Νάουσας 4 1 1 2 5 7 -2 4
8 ΑΕΠ Βέροιας 4 1 0 3 5 9 -4 3
9 Ολυμπιακός Νάουσας 4 1 0 3 3 10 -7 3
10 Ερμής Τριλόφου 4 0 1 3 5 14 -9 1
11 Δόξα Ασωμάτων 4 0 0 4 2 13 -11 0

Μπάσκετ

Basket League

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Περιστέρι 5 4 1 385 365 20 9
2 ΑΕΚ 4 4 0 320 264 56 8
3 Χαρίλαος Τρικούπης 5 3 2 368 373 -5 8
4 Ηρακλής 5 3 2 364 345 19 8
5 Παναθηναϊκός 3 3 0 255 194 61 6
6 Κολοσσός Ρόδου 5 1 4 356 379 -23 6
7 Ιωνικός Νίκαιας 5 1 4 367 398 -31 6
8 ΠΑΟΚ 4 1 3 287 319 -32 5
9 Άρης 2 1 1 151 148 3 3
10 Λαύριο 3 0 3 208 251 -43 3
11 Προμηθέας Πάτρας 1 1 0 83 80 3 2
12 Λάρισα 2 0 2 128 156 -28 2

Α2 Ανδρών

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Απόλλων Πάτρας 5 4 1 376 318 58 9
2 Παγκράτι 5 4 1 394 383 11 9
3 Μαρούσι 4 4 0 353 312 41 8
4 ΓΣ Ελευθερούπολης 4 3 1 331 282 49 7
5 Ολυμπιακός 4 3 1 357 311 46 7
6 Καρδίτσα 4 3 1 312 297 15 7
7 Πανερυθραϊκός 4 2 2 288 273 15 6
8 Οίαξ Ναυπλίου 4 2 2 285 307 -22 6
9 ΑΟ Αγρινίου 5 1 4 307 363 -56 6
10 Ψυχικό 3 2 1 224 204 20 5
11 Δάφνη Δαφνίου 5 0 5 345 370 -25 5
12 Καβάλα 5 0 5 346 419 -73 5
13 ΑΟ Τρίτων 3 1 2 220 247 -27 4
14 Αμύντας 3 1 2 187 218 -31 4
15 Κόροιβος Αμαλιάδας 3 0 3 170 216 -46 3
16 Φίλιππος Βέροιας 1 1 0 79 54 25 2

Β Εθνική

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Εθνικός 4 4 0 350 314 36 8
2 Εσπερος Καλλιθέας 3 3 0 284 235 49 6
3 ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας 3 3 0 260 231 29 6
4 Νέο Ληξούριο 4 2 2 294 292 2 6
5 Κηφισιά 4 1 3 340 342 -2 5
6 ΑΕ Πεντέλης 3 2 1 260 263 -3 5
7 Παπάγος 4 1 3 304 312 -8 5
8 Πανελευσινιακός 2 2 0 150 139 11 4
9 ΑΠΣ Φανάρια 3 1 2 224 227 -3 4
10 ΚΑΟ Κορίνθου 3 1 2 244 251 -7 4
11 Ιωνικός Ν.Φ. 4 0 4 243 317 -74 4
12 Ένωση Ιλίου 2 1 1 140 136 4 3
13 Αχαγιά ‘82 2 1 1 132 141 -9 3
14 Αργοναύτης Τριγλίας 3 0 3 259 284 -25 3

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Ζωγράφου 4 4 0 360 290 70 8
2 ΝΕ Μεγαρίδος 4 3 1 328 276 52 7
3 Πρωτέας Βούλας 4 3 1 290 245 45 7
4 ΟΦΗ 4 3 1 316 294 22 7
5 ΑΟΚ Χανιά 4 3 1 323 320 3 7
6 Παλαιό Φάληρο 4 2 2 277 267 10 6
7 ΚΑΟ Μελισσίων 4 2 2 284 284 0 6
8 Αιγάλεω 3 2 1 239 230 9 5
9 Μανδραϊκός 4 1 3 299 334 -35 5
10 Άρης Νίκαιας 4 1 3 298 349 -51 5
11 Ηλυσιακός 3 1 2 232 224 8 4
12 Κρόνος Αγ.Δημητρίου 3 1 2 225 235 -10 4
13 Πανιώνιος 4 0 4 230 331 -101 4
14 ΑΣΕ Δούκα 3 0 3 213 238 -25 3

3ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Νίκη Βόλου 3 3 0 223 206 17 6
2 Δόξα Λευκάδας 3 2 1 218 202 16 5
3 Αίολος Τρικάλων 2 2 0 146 125 21 4
4 ΣΚ Ιωάννινα 2 1 1 155 153 2 3
5 Μαχητές Πειραματικού 2 1 1 140 142 -2 3
6 ΓΑΣ Μελίκη 2 1 1 146 155 -9 3
7 Ερμής Σχηματαρίου 1 1 0 72 61 11 2
8 Έσπερος Λαμίας 1 1 0 80 78 2 2
9 ΜΕΝΤ 2 0 2 157 167 -10 2
10 Χαλκίδα 2 0 2 135 146 -11 2
11 Ίκαροι Τρικάλων 2 0 2 133 153 -20 2
12 Πρωτέας Γρεβενών 2 0 2 130 152 -22 2

4ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 3 2 1 208 213 -5 5
2 ΑΟ Πολυγύρου 3 1 2 167 175 -8 4
3 Αίας Ευόσμου 2 2 0 151 123 28 4
4 ΑΟ Αρετσού 3 1 2 206 221 -15 4
5 Ερμής Λαγκαδά 3 1 2 187 197 -10 4
6 ΚΣ Γέφυρας 2 2 0 147 123 24 4
7 ΧΑΝΘ 2 1 1 161 154 7 3
8 Ίκαροι Σερρών 2 1 1 149 160 -11 3
9 ΠΣ Ευκαρπίας 2 1 1 149 147 2 3
10 Λεύκιππος Ξάνθης 2 1 1 115 116 -1 3
11 Πανσερραϊκός 1 1 0 65 60 5 2
12 ΚΑΟΧ 2 0 2 124 137 -13 2
13 ΓΑΣ Κομοτηνή 1 0 1 74 77 -3 1

Γ Εθνική

5ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 ΦΟ Αριδαίας 2 2 0 176 160 16 4
2 Αριστοτέλης Φλώρινας 2 1 1 168 151 17 3
3 Αετοί Βέροιας 1 1 0 79 67 12 2
4 ΑΣ Καστοριάς 1 1 0 64 55 9 2
5 ΑΟΚ Βέροιας 1 1 0 77 75 2 2
6 Ίκαροι Γιαννιτσών 1 0 1 0 67 79 1
7 Μαντουλίδης 1 0 1 75 77 -2 1
8 Ναύαρχος Βότσης 1 0 1 78 85 -7 1
9 Άργος Ορεστικό 1 0 1 55 64 -9 1
10 ΔΕΚΑ 1 0 1 60 86 -26 1

Α ΕΚΑΣΚΕΜ

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Άθλος Αλεξάνδρειας 4 3 1 279 259 20 7
2 Βατανιακός 4 3 1 321 276 45 7
3 ΑΟΚ Αιγινιακός 4 3 1 280 242 38 7
4 ΓΑΣ Αλεξάνδρειας 4 3 1 212 219 -7 7
5 ΓΑΣΠ Πάνθηρες 4 2 2 281 239 42 6
6 Σκυδραϊκός 3 3 0 222 135 87 6
7 ΑΓΕ Πιερίας 4 2 2 233 256 -23 6
8 Αετός Κιλκίς 4 2 2 290 310 -20 6
9 Πιερικός Αρχέλαος 3 2 1 202 201 1 5
10 Ζαφειράκης Νάουσας 4 1 3 279 313 -34 5
11 Κούπα Κιλκίς 4 0 4 245 289 -44 4
12 Μ.Αλεξ.Γιαννιτσών 3 0 3 162 204 -42 3
13 ΓΑΣ Βαφύρας 3 0 3 165 215 -50 3

B ΕΚΑΣΚΕΜ

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Μ.Αλεξ.Λεπτοκαριάς 2 2 0 78 45 33 4
2 Εδεσσαϊκός 2 2 0 125 98 27 4
3 ΑΚΕ Πιερίας 2 2 0 116 100 16 4
4 Αλέξανδρος Αξιούπολης 3 1 2 145 148 -3 4
5 ΠΑΟΚ Αλμωπίας 2 1 1 116 104 12 3
6 ΑΟΚ Γουμένισσας 2 1 1 116 112 4 3
7 Εργόναθλος 2 1 1 104 107 -3 3
8 Ατρόμητοι Ν.Σάντας 3 0 3 132 177 -45 3
9 Μ.Αλεξ.Κρύας Βρύσης 2 0 2 48 89 -41 2

Χάντμπολ

Handball Premier

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 AEK 6 6 0 0 227 147 80 12
2 Ολυμπιακός 6 5 0 1 187 141 46 10
3 Διομήδης Άργους 6 4 0 2 173 163 10 8
4 Ιωνικός ΝΦ 6 3 0 3 145 177 -32 6
5 Άρης Νίκαιας 6 2 0 4 135 150 -15 4
6 ΑΣΕ Δούκα 6 1 0 5 160 199 -39 2
7 Σαλαμίνα 6 0 0 6 158 208 -50 0

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 6 5 1 0 169 138 31 11
2 Δράμα ‘86 6 4 1 1 150 135 15 9
3 Αερωπός Έδεσσας 6 3 0 3 161 160 1 6
4 ΑΕΣΧ Πυλαίας 6 2 2 2 155 159 -4 6
5 Φίλιππος Βέροιας 6 2 1 3 163 165 -2 5
6 Φαίακας Κέρκυρας 6 1 1 4 141 162 -21 3
7 Ζαφειράκης Νάουσας 6 0 2 4 140 160 -20 2

Α1 Γυναικών

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Νέα Ιωνία 4 4 0 0 112 64 48 8
2 ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού 3 2 0 1 69 70 -1 4
3 ΓΑΣ Καματερού 3 1 0 2 67 60 7 2
4 Αθηναϊκός 4 0 0 4 55 109 -54 0

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 3 3 0 0 119 61 58 6
2 ΑΕΣΧ Πυλαίας 3 2 0 1 74 82 -8 4
3 Honda Πανόραμα 2 0 0 2 43 59 -16 0
4 ΑΟ Προσοτσάνης 2 0 0 2 35 69 -34 0

3ος όμιλος

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Βέροια 2017 3 3 0 0 102 55 47 6
2 Αναγέννηση Άρτας 3 2 0 1 77 82 -5 4
3 Μ.Αλεξ.Γιαννιτσών 3 0 0 3 70 91 -21 0
4 Εθνικός Κοζάνης 1 0 0 1 17 38 -21 0