Κατηγορίες

Βαθμολογίες

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις βαθμολογίες των εθνικών κατηγοριών αλλά και των ερασιτεχνικών της Ημαθίας σε ποδόσφαιλρο, μπάσκετ, χάντμπολ και βόλεϊ.

Ποδόσφαιρο

Α Εθνική Γυναικών

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 8 8 0 0 26 2 24 24
2 Ελπίδες Καρδίτσας 8 5 1 2 14 13 1 16
3 Τρίκαλα 8 4 1 3 18 4 14 13
4 ΑΕΛ 8 3 2 3 10 6 4 11
5 Βόλος 2004 8 3 2 3 13 9 4 11
6 ΓΠΟ Καστοριά 8 2 2 4 7 10 -3 8
7 Άρης 8 2 2 4 5 17 -12 8
8 Άβαντες Χαλκίδας 8 0 0 8 0 32 -32 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εργοτέλης 7 6 1 0 33 5 28 19
2 ΑΟ ΡΕΑ 8 5 2 1 13 5 8 17
3 ΟΦΗ 8 5 1 2 25 7 18 16
4 Ολυμπιάδα Υμηττού 8 5 1 2 17 13 4 16
5 Οδυσσέας Μοσχάτου 8 3 2 3 6 7 -1 11
6 Λεοντικός 8 2 1 5 6 19 -13 7
7 Ιάλυσος Ρόδου 7 1 0 6 6 19 -13 3
8 Δόξα Πηγαδακίων 8 0 0 8 6 37 -31 0

Super League

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 19 14 3 2 28 10 18 45
2 ΑΕΚ 19 14 2 3 38 9 29 44
3 ΠΑΟΚ 19 11 6 2 29 11 18 39
4 Ολυμπιακός 19 11 6 2 33 11 22 39
5 Άρης 19 9 4 6 28 14 14 31
6 ΝΠΣ Βόλος 19 8 5 6 22 30 -8 29
7 Ατρόμητος 19 6 6 7 20 20 0 24
8 Παναιτωλικός 19 5 5 9 20 27 -7 20
9 ΟΦΗ 19 4 7 8 16 23 -7 19
10 ΠΑΣ Γιάννινα 19 4 6 9 21 35 -14 18
11 Αστέρας Τρίπολης 19 3 9 7 14 23 -9 18
12 Λεβαδειακός 19 2 7 10 10 22 -12 13
13 Λαμία 19 1 9 9 8 31 -23 12
14 Ιωνικός 19 1 5 13 12 33 -21 8

Super League U19

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 15 12 1 2 29 11 18 37
2 Ολυμπιακός 15 11 1 3 27 10 17 34
3 Παναθηναϊκός 15 9 3 3 33 14 19 30
4 ΑΕΚ 15 9 1 5 34 21 13 28
5 Αστέρας Τρίπολης 15 8 2 5 29 21 8 26
6 ΟΦΗ 15 7 4 4 19 13 6 25
7 Ατρόμητος 15 7 3 5 23 16 7 24
8 ΠΑΣ Γιάννινα 15 6 3 6 29 24 5 21
9 Παναιτωλικός 15 5 3 7 19 27 -8 18
10 Άρης 15 4 4 7 21 29 -8 16
11 Ιωνικός 15 3 2 10 6 26 -20 11
12 Λαμία 15 2 3 10 11 30 -19 9
13 Λεβαδειακός 15 2 3 10 11 32 -21 9
14 ΝΠΣ Βόλος 15 2 3 10 14 32 -18 9

Super League U17

Α ΦΑΣΗ

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 6 6 0 0 29 1 28 18
2 Παναθηναϊκός 6 4 0 2 16 6 10 12
3 Απόλλων Σμύρνης 6 2 0 4 3 17 -14 6
4 ΟΦΗ 6 0 0 6 1 25 -24 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ατρόμητος 6 4 2 0 16 7 9 14
2 Αστέρας Τρίπολης 6 4 1 1 11 7 4 13
3 Πανιώνιος 6 1 2 3 6 8 -2 5
4 Ιωνικός 6 0 1 5 1 12 -11 1

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Λεβαδειακός 6 5 0 1 16 7 9 15
2 ΑΕΚ 6 3 1 2 18 7 11 10
3 ΝΠΣ Βόλος 6 2 2 2 7 11 -4 8
4 Λαμία 6 0 1 5 3 19 -16 1

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 6 6 0 0 18 3 15 18
2 ΠΑΣ Γιάννινα 6 2 1 3 9 14 -5 7
3 Παναιτωλικός 6 2 1 3 8 11 -3 7
4 Άρης 6 1 0 5 5 12 -7 3

Β ΦΑΣΗ

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 6 5 1 0 19 5 14 16
2 Παναθηναϊκός 6 4 1 1 13 5 8 13
3 ΑΕΚ 6 4 1 1 14 7 7 13
4 Ατρόμητος 6 4 0 2 15 5 10 12
5 Λεβαδειακός 6 2 3 1 10 7 3 9
6 Αστέρας Τρίπολης 6 2 3 1 8 7 1 9
7 Ιωνικός 6 2 1 3 7 8 -1 7
8 ΟΦΗ 6 1 0 5 1 16 -15 3
9 Πανιώνιος 6 0 2 4 5 17 -12 2
10 Απόλλων Σμύρνης 6 0 0 6 2 17 -15 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 6 4 1 1 11 6 5 13
2 ΑΕΛ 6 3 2 1 9 5 4 11
3 Παναιτωλικός 6 3 2 1 16 8 8 11
4 Άρης 6 2 2 2 8 8 0 8
5 ΠΑΣ Γιάννινα 6 1 2 3 10 12 -2 5
6 Λαμία 6 1 2 3 3 14 -11 5
7 ΝΠΣ Βόλος 6 1 1 4 9 13 -4 4

Super League U15

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 10 6 3 1 13 4 9 21
2 Αστέρας Τρίπολης 10 6 2 2 18 6 12 20
3 ΑΕΚ 10 4 4 2 11 8 3 16
4 Παναθηναϊκός 10 5 1 4 12 9 3 16
5 Ατρόμητος 10 4 2 4 14 12 2 14
6 ΟΦΗ 9 2 4 3 9 9 0 10
7 Πανιώνιος 10 1 3 6 11 19 -8 6
8 Απόλλων Σμύρνης 9 0 3 6 2 23 -21 3

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 9 8 1 0 43 1 42 25
2 ΑΕΛ 9 7 2 0 27 5 22 23
3 Άρης 8 5 1 2 22 14 8 16
4 Δόξα Δράμας 9 2 3 4 3 21 -18 9
5 Παναιτωλικός 9 2 1 6 10 30 -20 7
6 ΝΠΣ Βόλος 8 1 1 6 8 29 -21 4
7 Πανσερραϊκός 8 0 1 7 5 19 -14 1

B Εθνική Γυναικών

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Σειρήνες Γρεβενών 7 5 2 0 12 2 10 17
2 Ροδόπη ‘87 7 4 2 1 16 12 4 14
3 Δόξα 2016 6 3 3 0 17 5 12 12
4 ΝΠΣ Βόλος 6 3 0 3 12 5 7 9
5 Λέοντες 7 2 3 2 5 7 -2 9
6 Veria Ladies 7 2 3 2 10 14 -4 9
7 Πανσερραϊκή 8 1 3 4 5 8 -3 6
8 Μέντεκας 6 1 0 5 3 19 -16 3
9 Βασίλισσα Θράκης 6 0 2 4 4 12 -8 2

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Φείδων Άργους 6 6 0 0 18 1 17 18
2 Αστέρας Τρίπολης 6 4 1 1 26 2 24 13
3 ΓΠΟ Γιάννενα 6 4 0 2 19 8 11 12
4 ΑΕΚ Μεσολογγίου 6 3 2 1 20 1 19 11
5 Ίκαρος Πετρωτού 6 3 1 2 17 6 11 10
6 Ατρόμητος Ζαρ. 6 2 0 4 6 17 -11 6
7 Εθνικός Καλαμάτας 6 0 0 6 0 31 -31 0
8 Αμαζόνες Κορινθίας 6 0 0 6 2 42 -40 0

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 6 5 1 0 39 1 38 16
2 Νέες Ατρομήτου 6 5 1 0 37 1 36 16
3 Πήγασος Θριασίου 6 5 0 1 15 7 8 15
4 Πόντιοι Δραπ. 6 2 1 3 15 11 4 7
5 Νέες Δραπετσώνας 6 2 0 4 5 21 -16 6
6 Νέες Εργοτέλη 6 1 2 3 9 14 -5 5
7 ΑΟ Χανιά 6 1 1 4 5 20 -15 4
8 Βασίλισσα Νότου 6 0 0 6 0 50 -50 0

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 8 7 0 1 39 1 38 21
2 Ατρόμητος 6 5 0 1 18 5 13 15
3 Ιάσων Ιλίου 7 5 0 2 10 8 2 15
4 Αγία Παρασκευή 6 4 0 2 20 7 13 12
5 ΑΕ Μυκόνου 7 4 0 3 15 12 3 12
6 Αθηναϊκή Αγ.Δημ. 7 1 1 5 2 26 -24 4
7 ΑΠΣ Σαπφώ 6 1 1 4 3 14 -11 4
8 ΑΟΤ Αλίμου 6 1 0 5 3 17 -14 3
9 ΑΟ Βριλισσίων 7 1 0 6 7 24 -17 3

Super League 2

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 11 9 1 1 19 5 14 28
2 ΠΑΟΚ Β 11 7 1 3 19 9 10 22
3 ΑΕΛ 11 7 1 3 17 8 9 22
4 Νίκη Βόλου 11 6 2 3 18 8 10 20
5 Ηρακλής 11 6 2 3 16 9 7 20
6 Αναγέννηση Καρδ 11 6 1 4 10 7 3 19
7 Παναθηναϊκός Β 11 4 5 2 21 15 6 17
8 Μακεδονικός 11 4 3 4 11 11 0 15
9 Αλμωπός Αριδαίας 12 3 6 3 8 9 -1 15
10 Διαγόρας Ρόδου 11 4 1 6 17 17 0 13
11 ΝΠΣ Βέροια 11 3 4 4 12 13 -1 13
12 Απόλλων Πόντου 12 3 1 8 8 17 -9 10
13 Ηρακλής Λάρισας 11 2 1 8 3 18 -15 7
14 Θεσπρωτός 12 1 3 8 13 20 -7 6
15 Απόλλων Λάρισας 11 3 0 8 8 34 -26 6

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΕ Κηφισιά 9 8 1 0 18 1 17 25
2 Παναχαϊκή 12 7 3 2 14 7 7 24
3 Απόλλων Σμύρνης 11 7 3 1 12 5 7 24
4 ΟΦ Ιεράπετρας 11 8 0 3 20 8 12 24
5 Καλλιθέα 10 7 2 1 16 7 9 23
6 ΠΑΕ Ηλιούπολη 11 5 3 3 12 8 4 18
7 Καλαμάτα 11 5 3 3 13 6 7 18
8 ΠΑΕ Χανιά 11 5 2 4 12 7 5 17
9 Ολυμπιακός Β 10 4 2 4 10 8 2 14
10 Αιγάλεω 11 2 6 3 5 8 -3 12
11 Προοδευτική 11 3 1 7 5 15 -10 10
12 ΑΕΚ Β 10 2 2 6 10 16 -6 8
13 ΠΑΟ Ρουφ 12 1 0 11 8 30 -22 3
14 ΠΑΕ Επισκοπή 11 0 2 9 2 18 -16 2
15 Ηρόδοτος 10 1 0 9 3 19 -16 0

Super League U19

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νίκη Βόλου 10 8 1 1 35 6 29 25
2 Μακεδονικός 10 7 2 1 35 12 23 23
3 ΑΕΛ 9 6 1 2 24 8 16 19
4 ΝΠΣ Βέροια 9 5 2 2 24 8 16 17
5 Ηρακλής Λάρισας 10 5 2 3 13 13 0 17
6 Πανσερραϊκός 10 5 1 4 19 13 6 16
7 Ηρακλής 8 4 3 1 12 9 3 15
8 Θεσπρωτός 9 3 1 5 17 23 -6 10
9 Διαγόρας Ρόδου 7 3 1 3 11 10 1 10
10 Αναγέννηση Καρδ 9 2 2 5 9 15 -6 8
11 Απόλλων Λάρισας 8 1 1 6 2 24 -22 4
12 Απόλλων Πόντου 10 1 1 8 10 30 -20 4
13 Αλμωπός Αριδαίας 9 1 0 8 8 42 -34 3

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΕ Κηφισιά 9 8 1 0 22 3 19 25
2 Προοδευτική 9 7 0 2 13 4 9 21
3 Καλλιθέα 8 6 1 1 17 8 9 19
4 Αιγάλεω 8 6 0 2 27 8 19 18
5 Παναχαϊκή 11 5 3 3 19 10 9 18
6 Απόλλων Σμύρνης 8 5 2 1 19 7 12 17
7 ΠΑΕ Χανιά 11 5 1 5 18 15 3 16
8 ΠΑΕ Ηλιούπολη 9 5 1 3 18 8 10 16
9 ΠΑΟ Ρουφ 10 3 1 6 15 20 -5 10
10 ΠΑΕ Επισκοπή 10 2 0 8 14 28 -14 6
11 Καλαμάτα 10 2 0 8 9 19 -10 6
12 ΟΦ Ιεράπετρας 9 0 1 8 6 32 -26 1
13 Ηρόδοτος 7 0 1 6 6 38 -32 1

Γ Εθνική Γυναικών

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καβάλα 3 3 0 0 9 3 6 9
2 Ελπίδα Γενησέας 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Σουφλί 2018 2 2 0 0 7 2 5 6
4 Ποντιακός Αλεξ. 3 0 1 2 2 5 -3 1
5 Αναγέννηση Αλεξ. 3 0 1 2 3 8 -5 1
6 Ορέστης Ορεστ. 3 0 0 3 3 13 -10 0

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τίγρεις Ιωαννίνων 2 2 0 0 12 0 12 6
2 ΠΑΣ Γιάννινα 1 1 0 0 2 0 2 3
3 ΑΕ Κανονίου 3 1 0 2 6 4 2 3
4 Πανλευκάδιος 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Κεραυνός Θεσπρ. 3 0 0 3 0 17 -17 0

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Σκίουροι 3 2 0 1 12 4 8 6
2 Αίας Πυλαίας 2 2 0 0 6 1 5 6
3 ΠΑΟΚ Β 3 2 0 1 22 3 19 6
4 ΠΑΟ Κοίλων 2 2 0 0 9 2 7 6
5 Ατρόμητος Πτολ. 3 0 0 3 1 18 -17 0
5 ΠΑΣ Φλώρινα 3 0 0 3 1 23 -22 0

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νεφέλες 2 2 0 0 5 1 4 6
2 Πιερίδες 3 2 0 1 15 3 12 6
3 ΑΟ Τρίκαλα 1 1 0 0 6 0 6 3
4 ΑΕΛ Β 1 0 0 1 1 6 -5 0
5 ΑΕΚ Κούκου 3 0 0 3 0 17 -17 0

5ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΓΑΟ Χαλκίς 3 3 0 0 24 1 23 9
2 Νηριήδες 3 2 1 0 7 1 6 7
3 Αστέρας Χαλκ. 3 1 1 1 6 4 2 4
4 ΠΑΣ Λαμία 3 1 1 1 6 4 2 4
5 Ταμυναϊκός 3 0 1 2 3 15 -12 1
6 Απολλωνίδες 3 0 0 3 1 22 -21 0

6ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟΠΚ Πατίστα 4 4 0 0 13 3 10 12
2 Ολυμπιάδα Υμηττού Β 4 2 1 1 9 7 2 7
3 Λεοντικός Β 4 2 0 2 6 6 0 6
4 Αγία Παρασκευή Β 3 1 0 2 5 11 -6 3
5 Τροιζηνιακός 1 0 1 0 4 4 0 1
6 Αργολίδα 2000 3 0 1 2 3 5 -2 1
7 ΠΑΣ Σπάρτη 3 0 1 2 3 7 -4 1

7ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Λύκοι Αιγιαλείας 3 2 1 0 8 2 6 7
2 Άγιος Δημήτριος 3 1 2 0 9 2 7 5
3 Άρης Πατρών 3 1 2 0 6 2 4 5
4 Παναιτωλικός 3 1 1 1 8 4 4 4
5 Δόξα Πηγαδακίων Β 3 1 0 2 4 8 -4 3
6 Πρίγκιπες 3 0 0 3 0 17 -17 0

8ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Λήμνου 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Ακράτητος 3 2 0 1 13 3 10 6
3 Φωστήρας Καισ. 2 2 0 0 3 0 3 6
4 ΠΑΣ Λέσβου 1 0 0 1 0 1 -1 0
5 Παιανιακός 2 0 0 2 0 5 -5 0
6 Φοίνικας Καλλιθέας 2 0 0 2 0 15 -15 0

9ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΣ Αθηνών 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Γυναίκες Περιστερίου 3 2 1 0 4 2 2 7
3 Θρίαμβος 2 1 0 1 4 2 2 3
4 Σταυρός Καλυθίων 3 0 1 2 1 7 -6 1
5 Κωακός Φιλίνος 1 0 0 1 0 1 -1 0
6 Colonos City 2 0 0 2 1 6 -5 0

10ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άγιος Θωμάς 3 3 0 0 11 0 11 9
2 Διαγόρας Ραχών 3 2 0 1 9 4 5 6
3 Νίκη Γαλατσίου 3 2 0 1 7 6 1 6
4 Προοδευτική 3 1 0 2 5 5 0 3
5 ΑΟ Ζωή 3 1 0 2 3 8 -5 3
6 Νέος Πανσαμιακός 3 0 0 3 0 15 -15 0

11ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδώνας 3 2 1 0 4 2 2 7
2 Candia Sport 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Επισκοπή 3 1 0 2 4 4 0 3
4 ΑΟ Χάλης 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Στίλβη Χανίων 2 0 0 2 1 5 -4 0

Γ Εθνική

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καμπανιακός 11 8 3 0 17 3 14 27
2 Καβάλα 11 7 3 1 28 8 20 24
3 Ποσειδών Μηχανιώνας 11 7 2 2 16 9 7 23
4 Απόλλων Παραλιμνίου 10 6 2 2 23 10 13 20
5 Δόξα Δράμας 11 6 2 3 16 11 5 20
6 Πανδραμαϊκός 10 6 1 3 17 7 10 19
7 Πανθρακικός 11 6 1 4 21 18 3 19
8 Θερμαϊκός Θέρμης 11 4 4 3 8 9 -1 16
9 Άρης Αβάτου 11 5 1 5 12 13 -1 16
10 Ορφέας Ξάνθης 12 4 3 5 15 19 -4 15
11 Βύρων Καβάλας 12 3 5 4 15 18 -3 14
12 Νέστος Χρυσούπολης 11 2 2 7 10 20 -10 8
13 Αγροτικός Αστέρας 11 1 4 6 12 17 -5 7
14 Αλεξανδρούπολη FC 12 0 2 10 3 24 -21 2
15 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 11 0 1 10 6 33 -27 1

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Κοζάνη 10 8 2 0 27 3 24 26
2 Πιερικός 10 6 1 3 15 10 5 19
3 Δωτιέας Αγιάς 10 5 1 4 9 16 -7 16
4 ΑΟ Χανιώτης 10 4 3 3 13 15 -2 15
5 Κεραυνός Αγγελοχ. 10 3 5 2 23 13 10 14
6 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 10 3 5 2 12 9 3 14
7 ΠΟ Ελασσόνας 10 3 5 2 8 7 1 14
8 ΓΑΣ Σβορώνου 10 3 3 4 12 14 -2 12
9 ΑΕΠ Κοζάνης 10 4 0 6 13 21 -8 12
10 Μακεδονικός Φούφα 10 3 2 5 8 10 -2 11
11 Ολυμπιακός Βόλου 10 2 4 4 6 9 -3 10
12 Καστοριά 10 2 4 4 5 10 -5 10
13 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 10 3 1 6 8 17 -9 10
14 Εδεσσαϊκός 10 1 4 5 10 15 -5 7

3ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Υπάτου 10 6 3 1 15 3 12 21
2 Πανελευσινιακός 10 5 4 1 12 5 7 19
3 ΑΕ Λευκίμμης 10 5 3 2 12 6 6 18
4 ΠΟ Φήκης 10 5 3 2 14 9 5 18
5 Τηλυκράτης 10 5 3 2 14 7 7 18
6 Τρίκαλα 10 4 3 3 9 10 -1 15
7 Βύζας Μεγάρων 10 3 5 2 9 6 3 14
8 Απόλλων Πάργας 10 3 4 3 14 7 7 13
9 Αστέρας Πετριτή 10 3 3 4 9 11 -2 12
10 Ζάκυνθος 10 2 4 4 12 18 -6 10
11 ΑΟ Χαλκίς 10 2 3 5 8 19 -11 9
12 Διγενής Νεοχωρίου 10 1 5 4 4 11 -7 8
13 Παναγρινιακός 10 1 5 4 10 16 -6 8
14 Ναυπακτιακός 10 1 0 9 4 18 -14 3

4ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδου 10 7 1 2 16 7 9 22
2 ΑΕ Μυκόνου 10 6 3 1 11 5 6 21
3 Πανιώνιος 10 6 3 1 18 5 13 21
4 Αιολικός 10 7 0 3 16 7 9 21
5 ΑΟ Πυλίου 10 5 2 3 19 12 7 17
6 ΑΕ Ερμιονίδας 10 4 4 2 9 8 1 16
7 Αίας Γαστούνης 10 3 2 5 11 16 -5 11
8 Ιάλυσος Ρόδου 10 3 2 5 14 16 -2 11
9 Παναργειακός 10 3 2 5 11 12 -1 11
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 10 2 4 4 13 15 -2 10
11 Πανηλειακός 10 2 4 4 6 13 -7 10
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 10 1 5 4 7 13 -6 8
13 ΑΠΣ Πάτραι 10 2 2 6 8 17 -9 8
14 Πανγυθεατικός 10 0 4 6 9 20 -11 4

5ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Μαρκό 10 4 6 0 15 4 11 18
2 Θύελλα Ραφήνας 10 6 0 4 14 11 3 18
3 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 4 5 1 13 8 5 17
4 Αλμυρός Γαζίου 10 5 1 4 22 17 5 16
5 Φωστήρας 10 4 4 2 17 8 9 16
6 Γιούχτας 10 3 6 1 12 7 5 15
7 Άρης Πετρούπολης 10 4 3 3 13 10 3 15
8 Εθνικός 10 3 5 2 9 7 2 14
9 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 10 3 4 3 10 9 1 13
10 ΑΟ Αγίου Νικολάου 10 3 4 3 10 11 -1 13
11 ΑΟ Πόρου 10 6 0 4 16 17 -1 12
12 ΑΕ Μοσχάτου 10 3 2 5 11 21 -10 11
13 ΑΟ Τυμπακίου 9 1 1 7 6 14 -8 4
14 Άγιος Ιερόθεος 9 0 1 8 3 27 -24 1

*Ο Πόρος έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Α ΕΠΣ Ημαθίας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 12 11 0 1 44 6 38 33
2 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 12 10 2 0 31 7 24 32
3 Μακροχώρι 12 6 4 2 36 13 23 22
4 ΓΑΣ Κοπανού 12 6 1 5 19 20 -1 19
5 ΑΕ Αλεξάνδρειας 12 4 4 4 23 22 1 16
6 Φίλιππος Μελίκης 11 5 1 5 22 17 5 16
7 ΝΠΣ Βέροια 11 3 2 6 13 20 -7 11
8 Απόλλων Αγ.Γεωργίου 12 3 2 7 21 23 -2 11
9 Λευκάδια 12 2 0 10 10 54 -44 6
10 ΦΑΣ Νάουσα 12 0 2 10 9 46 -37 2

Β ΕΠΣ Ημαθίας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καβασίλων 11 9 2 0 41 8 33 29
2 Άτλας Ζερβοχωρίου 11 8 3 0 30 8 22 27
3 Ολυμπιακός Νάουσας 11 7 2 2 26 16 10 23
4 Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας 12 6 4 2 18 10 8 22
5 Κεραυνός Επισκοπής 11 6 2 3 26 13 13 20
6 Αχιλλέας Νάουσας 11 4 3 4 18 23 -5 15
7 Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας 11 3 4 4 18 18 0 13
8 ΑΕ Καψόχωρας 11 3 4 4 16 19 -3 13
9 ΜΑΣ Βεργίνα 11 4 1 6 14 18 -4 13
10 Εθνικός Ράχης 11 4 0 7 12 27 -15 12
11 ΑΕΠ Βέροιας 11 2 0 9 8 31 -23 6
12 Απόλλων Λυκογιάννης 11 1 2 8 5 15 -10 5
13 Άχθος Αρούρης 11 1 1 9 9 35 -26 4

Γ ΕΠΣ Ημαθίας

1ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ατρόμητος Διαβατού 6 5 1 0 24 6 18 16
2 Θύελλα Σταυρού 6 4 2 0 13 2 11 14
3 Ολυμπιακός Λουτρού 6 2 1 3 10 16 -6 7
4 Άρης Παλαιοχωρίου 6 1 3 2 10 13 -3 6
5 ΑΕΚ Καμποχωρίου 6 1 1 4 12 17 -5 4
6 Ν.Γενεά Νικομήδειας 6 0 2 4 5 20 -15 2

2ος όμιλος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Συκιάς 6 5 0 1 25 15 10 15
2 Δόξα Ασωμάτων 6 5 0 1 30 10 20 15
3 Ακαδημία Βέροιας 6 4 1 1 31 12 19 13
4 ΑΠΣ Ριζωμάτων 6 1 2 3 11 17 -6 5
5 Παλασίδειος Ακαδημία 6 0 2 4 8 32 -24 2
6 Ερμής Τριλόφου 6 0 1 5 10 29 -19 1

Μπάσκετ

Basket League

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 13 13 0 1215 910 305 26
2 Παναθηναϊκός 13 11 2 1069 881 188 24
3 Κολοσσός Ρόδου 13 8 5 974 966 8 21
4 ΑΕΚ 13 8 5 963 964 -1 21
5 Περιστέρι 13 8 5 1104 1031 73 21
6 ΠΑΟΚ 13 7 6 1038 998 40 20
7 Άρης 13 7 6 991 971 20 20
8 Προμηθέας Πάτρας 13 7 6 973 1003 -30 20
9 Ιωνικός Νίκαιας 13 3 10 962 1145 -183 16
10 Απόλλων Πάτρας 13 3 10 883 1027 -144 16
11 Λαύριο 13 2 11 960 1076 -116 15
12 Καρδίτσα 13 1 12 904 1064 -160 14

Elite League

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Πανερυθραϊκός 14 10 4 1194 1083 111 24
2 ΑΟ Τρίτων 14 10 4 1049 938 111 24
3 Μαρούσι 14 9 5 1078 990 88 23
4 Ελευθερούπολη 14 9 5 1171 1081 90 23
5 Ψυχικό 14 8 6 1168 1078 90 22
6 Παπάγος 14 8 6 1131 1137 -6 22
7 Μεγαρίδα 14 8 6 1065 1076 -11 22
8 Κόροιβος Αμαλ. 14 8 6 1079 1075 4 22
9 Χαρίλαος Τρικούπης 14 7 7 1041 1156 -115 21
10 Ερμής Σχηματαρίου 14 7 7 996 1015 -19 21
11 Ηρακλής 14 9 5 1125 1018 107 20
12 Αίας Ευόσμου 14 5 9 1036 1053 -17 19
13 Αγρίνιο 14 5 9 1039 1093 -54 19
14 ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 14 4 10 1027 1125 -98 18
15 Αμύντας 14 4 10 1011 1057 -46 18
16 Καβάλα 14 1 13 923 1158 -235 15

*Ο Ηρακλής τιμωρήθηκε με -3 βαθμούς


Β Εθνική

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Μίλωνας 14 14 0 1192 918 274 28
2 ΑΟ Μυκόνου 14 12 2 1147 971 176 26
3 ΑΠΑΣ Νάξου 14 10 4 1114 1045 69 24
4 Εθνικός 14 8 6 1007 1014 -7 22
5 Αίολος Αγυιάς 14 7 7 946 956 -10 21
6 Ένωση Ιλίου 14 5 9 977 1015 -38 19
7 Παγκράτι 12 6 6 917 912 5 18
8 Ληξούρι 14 4 10 982 1125 -143 18
9 ΕΦΑΟ Ζωγράφου 13 5 8 953 1027 -74 18
10 Δάφνη Δαφνίου 14 4 10 919 981 -62 18
11 Αχαγιά ‘82 14 3 11 895 999 -104 17
12 Ηλυσιακός 13 4 9 824 910 -86 17

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 14 14 0 1279 882 397 28
2 Πανελευσινιακός 14 11 3 1118 983 135 25
3 Πρωτέας Βούλας 13 10 3 1009 926 83 23
4 Παλαιό Φάληρο 13 9 4 1044 971 73 22
5 Αιγάλεω 14 7 7 1054 1044 10 21
6 Νέα Κηφισιά 14 7 7 990 993 -3 21
7 ΟΦΗ 14 6 8 1027 1086 -59 20
8 Διαγόρας Ρόδου 14 5 9 1012 1068 -56 19
9 Δούκας 14 5 9 1014 1035 -21 19
10 Έσπερος Καλλιθ. 13 5 8 1017 1049 -32 18
11 Πεύκη 13 3 10 963 1024 -61 16
12 ΑΟΚ Χανιά 14 0 14 839 1035 -196 14

3ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Έσπερος Λαμίας 12 10 2 1045 861 184 22
2 Βίκος Ιωαννίνων 11 9 2 905 685 220 20
3 Νίκη Βόλου 12 8 4 901 907 -6 20
4 Τρίκαλα Basket 10 9 1 787 629 158 19
5 Δόξα Λευκάδας 11 8 3 861 680 181 19
6 Φίλιππος Βέροιας 12 7 5 916 897 19 19
7 Αναγέννηση Καρδ. 11 3 8 722 871 -149 14
8 Ναύαρχος Βότσης 11 2 9 686 900 -214 13
9 Πρωτέας Γρεβενών 12 1 11 846 991 -145 13
10 Ολυμπιακός Βόλου 12 0 12 782 1024 -242 12
11 ΑΓΣ Ιωαννίνων ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

4ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 13 10 3 932 846 86 23
2 Μαχητές Πεύκων 13 9 4 939 829 110 22
3 Γέφυρα 12 9 3 861 707 154 21
4 Λεύκιππος Ξάνθης 13 8 5 827 761 66 21
5 Πανσερραϊκός 12 9 3 821 722 99 21
6 Ερμής Λαγκαδά 13 8 5 900 882 18 21
7 ΧΑΝΘ 13 6 7 898 838 60 19
8 ΔΕΚΑ 12 6 6 805 843 -38 18
9 Σταυρούπολη 13 4 9 893 963 -70 17
10 ΠΣ Ευκαρπίας 13 1 12 909 1032 -123 14
11 Πολύγυρος 13 0 13 694 1056 -362 13

Γ Εθνική

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Νήαρ Ηστ 14 11 3 1054 881 173 25
2 ΚΑΟ Κορίνθου 14 11 3 1069 1001 68 25
3 Δίων ο Κυπαρισσεύς 14 10 4 1019 959 60 24
4 ΚΑΠ 14 10 4 1067 915 152 24
5 Παναχαϊκή 14 9 5 1007 918 89 23
6 Γλαύκος 14 9 5 988 872 116 23
7 Καλαμάτα 14 8 6 919 895 24 22
8 Καλαμάτα 1980 14 6 8 862 986 -124 20
9 Προμηθέας 2014 14 3 11 960 994 -34 17
10 ΑΟ Ερμιονίδας 14 3 11 907 1076 -169 17
11 ΑΟ Αχαΐας 14 2 12 879 1027 -148 16
12 Πήγασος Θυρέας 14 2 12 832 1039 -207 16

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Αρκαλοχ. 14 12 2 1071 954 117 26
2 ΑΣ Πέρα 14 11 3 1080 968 112 25
3 Ηλιούπολη 14 9 5 1028 985 43 23
4 Κρόνος Αγ.Δημητρίου 14 8 6 1063 998 65 22
5 Άρης Νίκαιας 14 8 6 1057 1040 17 22
6 Πορφύρας 14 8 6 969 950 19 22
7 ΑΟΚ Χαλάνδρι 14 6 8 930 1011 -81 20
8 Πανναξιακός 14 6 8 1009 994 15 20
9 Πεντέλη 14 6 8 981 998 -17 20
10 ΚΑΟ Μελισσίων 14 4 10 967 1092 -125 18
11 Κορωπί 14 4 10 1036 1080 -44 18
12 Εργοτέλης 14 2 12 911 1032 -121 16

3ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Δάφνη 14 13 1 1172 959 213 27
2 Αργοναύτης Τριγλίας 14 11 3 1057 920 137 25
3 Ελευθερία Μοσχ. 14 11 3 1121 1000 121 25
4 Νίκη Αμαρουσίου 14 9 5 1051 899 152 23
5 Ίκαρος Καλλιθέας 13 9 4 934 847 87 22
6 Πικέρμι 14 7 7 1094 1059 35 21
7 Νέο Ψυχικό 14 5 9 990 999 -9 19
8 ΦΟ Βροντάδου 13 5 8 985 1066 -81 18
9 Αιολικός 14 4 10 874 1036 -162 18
10 Φοίνικας Πειραιά 13 4 9 914 1067 -153 17
11 Άτταλος Καλύμνου 13 3 10 896 988 -92 16
12 Μανδραϊκός 14 1 13 870 1118 -248 15

4ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Σοφάδες 14 12 2 1197 938 259 26
4 Αλμυρός 14 12 2 1139 940 199 26
2 ΑΟ Τρίκαλα 14 11 3 1097 952 145 25
5 Τιτάνες Παλαμά 14 10 4 1089 998 91 24
3 ΣΚ Ιωάννινα 14 10 4 1061 948 113 24
7 Παραμυθιά 14 8 6 891 852 39 22
8 Ανόρθωση Βόλου 14 6 8 1044 1059 -15 20
6 Αμπελώνας 1986 14 5 9 838 948 -110 19
9 Άμφισσα 14 5 9 962 1017 -55 19
10 ΓΣ Αγριάς 14 3 11 880 1063 -183 17
11 Αχέρων Καναλακίου 14 1 13 766 1078 -312 15
12 Νίκαια 2012 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

5ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Αρετσού 12 12 0 916 773 143 24
2 Όλυμπος Ελ.Κορδ. 13 9 4 943 908 35 22
3 ΜΕΝΤ 12 8 4 934 811 123 20
4 ΚούΠα Κιλκίς 12 8 4 881 810 71 20
5 Καστοριά 13 6 7 862 878 -16 19
6 Ιωνικός Ιωνίας 12 7 5 827 761 66 19
7 ΓΑΣ Μελίκη 13 4 9 965 1071 -106 17
8 Άθλος Αλεξάνδρειας 13 4 9 884 961 -77 17
9 Πιερικός Αρχέλαος 13 4 9 908 914 -6 17
10 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 12 4 8 752 848 -96 16
11 Εθνικός Κοζάνης 13 3 10 882 1019 -137 16

6ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 ΓΑΣ Κομοτηνή 13 10 3 944 802 142 23
2 ΚΑΟ Δράμας 12 10 2 802 685 117 22
3 Ανατόλια 13 8 5 977 943 34 21
4 Γαλάτιστα 13 8 5 974 966 8 21
5 Ρούπελ Σιδηροκάστρου 13 7 6 919 851 68 20
6 Βασιλικά Θεσ/νίκης 12 7 5 845 804 41 19
7 ΚΑΟΧ 13 6 7 864 933 -69 19
8 Ελπίς Αμπελοκήπων 13 5 8 895 927 -32 18
9 Ασπίς Ξάνθης 13 5 8 858 856 2 18
10 Απόλλων Καλαμαριάς 12 4 8 815 844 -29 16
11 Αρίων Ξάνθης 13 0 13 800 1082 -282 13
12 Διγενής Λακκώματος ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

ΕΚΑΣΚΕΜ

1ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Αετοί Βέροιας 14 12 2 1012 804 208 26
2 Βατανιακός 14 11 3 975 871 104 25
3 Ζαφειράκης 12 11 1 1023 710 313 23
4 Αιγινιακός 14 9 5 957 850 107 23
5 ΑΟΚ Βέροιας 13 8 5 721 666 55 21
6 ΑΓΕ Πιερίας 14 6 8 922 907 15 20
7 ΓΑΣ Βαφύρας 14 5 9 856 989 -133 19
8 ΓΑΣ Αλεξάνδρεια 14 4 10 761 921 -160 18
9 ΓΑΣΠ Πάνθηρες 14 1 13 738 1050 -312 15
10 ΑΚΕ Πιερίας 13 1 12 732 929 -197 14

2ος όμιλος

  ΑΓ Ν Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Αετός Κιλκίς 13 10 3 872 770 102 23
2 Εργόναθλος 12 10 2 704 637 67 22
3 Ίκαροι Γιαννιτσών 13 8 5 965 868 97 21
4 Εδεσσαϊκός 12 9 3 871 669 202 21
5 Μ.Αλεξ.Γιαννιτσών 12 7 5 809 714 95 19
6 ΦΟ Αριδαίας 12 5 7 753 739 14 17
7 ΠΑΟΚ Αλμωπίας 12 2 10 662 817 -155 14
8 Ατρόμητοι Ν.Σάντας 13 1 12 705 961 -256 14
9 ΑΟΚ Γουμένισσας 11 3 8 604 770 -166 14

Χάντμπολ

Handball Premier

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 15 14 0 1 450 376 74 28
2 AEK 14 12 1 1 432 314 118 25
3 ΠΑΟΚ 15 12 1 2 438 379 59 25
4 Διομήδης Άργους 13 9 0 4 392 360 32 18
5 Δράμα ‘86 15 6 2 7 421 426 -5 14
6 ΑΣΕ Δούκα 15 5 2 8 434 452 -18 12
7 Αερωπός Έδεσσας 15 6 0 9 408 408 0 12
8 Ιωνικός ΝΦ 15 4 2 9 420 448 -28 10
9 ΑΕΣΧ Πυλαίας 15 4 1 10 383 418 -35 9
10 Ζαφειράκης 13 4 1 8 330 346 -16 9
11 Βριλήσσια 13 3 2 8 351 397 -46 8
12 ΧΑΝΘ 14 1 0 13 314 449 -135 2

Α1 Γυναικών

  ΑΓ Ν Ι Η ΠΥ ΠΚ +/- Β
1 ΟΦΝ Ιωνίας 12 12 0 0 336 197 139 24
2 ΠΑΟΚ 12 10 0 2 403 242 161 20
3 ΑΕΣΧ Πυλαίας 12 10 0 2 348 245 103 20
4 Αναγέννηση Άρτας 12 8 0 4 281 238 43 16
5 ΑΕΚ 12 6 0 6 283 294 -11 12
6 ΑΕΠ Πανόραμα 12 5 0 7 343 363 -20 10
7 ΓΑΣ Καματερού 12 5 0 7 289 299 -10 10
8 Ορφέας Σουρωτής 12 3 0 9 214 351 -137 6
9 ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 12 1 0 11 262 410 -148 2
10 Φίλιππος Βέροιας ΑΠΟΒΟΛΗ

Βόλεϊ

Volley League

  ΑΓ Ν Η ΣΕΤ Β
1 Ολυμπιακός 11 10 1 32-9 29
2 Παναθηναϊκός 11 9 2 29-16 24
3 ΠΑΟΚ 11 8 3 27-11 24
4 Μίλωνας 11 7 4 23-15 22
5 Κηφισιά 11 7 4 25-18 20
6 Φοίνικας Σύρου 11 5 6 22-18 18
7 Πήγασος Πολίχνης 11 4 7 14-25 11
8 Άθλος Ορεστιάδας 11 3 8 16-27 11
9 ΟΦΗ 11 1 10 7-30 3
10 Αριστοτέλης Σκύδρας 11 1 10 6-32 3
error: Protected