Sport Service Sotos – Ερατεινό (3-6 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Sport Service Sotos  –  Ερατεινό  3-6 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Γκολ με τη σέντρα για τους φιλοξενούμενους, ο Τζήμος θα πασάρει στον Παπαγιάννη και αυτός εξ επαφής θα κάνει το 3-6

39′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με τον Χατζόπουλο (3-5)

38′ ΓΚΟΛ! “Καθαρίζει” το ματς ο Τζήμος, ο οποίος θα κλέψει τη μπάλα από τους αμυντικούς και με σουτ θα κάνει το 2-5

30′ ΓΚΟΛ! Κρίσιμο γκολ για το Ερατεινό. Ο Τζήμος με ατομική προσπάθεια και σουτ από πλάγια θα δώσει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του (2-4)

25′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για το Ερατεινό, ο Μποβολέτης θα πασάρει παράλληλα στον Σκανδάλη και αυτός με πλασέ θα βάλει μπροστά στην ομάδα του (2-3)

23′ ΓΚΟΛ! Άλλο ένα εξαιρετικό σε εκτέλεση γκολ για το Ερατεινό. Ο Τζήμος θα γεμίσει από δεξιά και ο Μπουντζόλας από πολύ πλάγια με κεφαλιά θα ισοφαρίσει (23′)

22′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίος συνδυασμός για τους γηπεδούχους, τελικός αποδέκτης ο Παναγιωτόπουλος ο οποίος εξ επαφής θα κάνει το 2-1

19′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικό σε εκτέλεση γκολ για το Ερατεινό! Ο Μπουντζόλας θα εκτελέσει πλάγιο, ο Τζίμος με γυριστό θα βρει τον Παπαγιάννη στο ύψος του πέναλτι και αυτός με τη μία θα κάνει το 1-1

17′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Παναγιωτόπουλο

13′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι γηπεδούχοι με ωραίο διαγώνιο σουτ του Παναγιωτόπουλου (1-0)

11′ Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία στον αγώνα με το δοκάρι του Μπις

Το παιχνίδι εξελίσσεται σε ντέρμπι με τις δύο ομάδες να μην μπορούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

Μετά από μια μικρή καθυστέρηση, ξεκίνησε το πολύ σημαντικό παιχνίδι για τις δύο ομάδες

Sport Service Sotos : Μπις, Χατζόπουλος, Παναγιωτόπουλος, Σαμαράς, Σταμούλης, Ματσούκας, Γραμμενόπουλος.

Ερατεινό : Ανδρεόπουλος, Αρβανίτης, Τζήμος, Μπουντζόλας, Μποβολέτης, Σκανδάλης, Παπαγιάννης.